MVP: Damian Schulz. Zdobył on w sumie 18 punktów, w tym aż 15 w ataku, dając bardzo dobrą zmianę za Troy'a
Koniec! Mateusz Mika wypchnął piłkę po bloku na aut i zakończył ten dramatyczny pojedynek! Świetny powrót siatkarzy Lotosu Trefla Gdańsk! Gorsza gra Jastrzębskiego Węgla od trzeciego seta sprawia, że zespół stracił zwycięstwo.
Kolejny zepsuty serwis gospodarzy, tym razem błąd popełnił Szafranowicz
Podwójna zmiana w Lotosie, na boisku pojawili się Falaschi i Troy
Zepsuta zagrywka "Miskina"
Damian Schulz znokautował Borucha swym atakiem
Kolejny blok! W tej fazie meczu mamy prawdziwą bitwę na bloki! Tym razem zatrzymany został Aleksander Szafranowicz. Miało być 9:12, ale challenge wykazał dotknięcie siatki przez Lotos i mamy 10:11
Tym razem w bloku pokazują się jastrzębianie! Zatrzymali oni Schwarza
Co za gra Lotosu! Goście kolejny raz zablokowali Muzaja!
Tie-breaka rozpoczyna skuteczny blok Jastrzębskiego Węgla
Już za chwilę początek ostatniej, decydującej partii. Czy gdańszczanie pójdą za ciosem, a może jastrzębianie podniosą się i będą grać tak, jak w dwóch pierwszych setach?
Sebastian Schwarz zaatakował blok - aut. No i będziemy mieli tie-break! Kto by się spodziewał po tych dwóch pierwszych setach?
Koniec tej niesamowitej serii gospodarzy, zagrywkę zepsuł Toontje van Lankvelt
Jastrzębianie zablokowali Schwarza! Mamy emocje w tej końcówce!
O czas poprosił jeszcze Andrea Anastasi
Kontrę skończył Maciej Muzaj! W hali słychać głośny doping. Czy poniesie on jastrzębian do zwycięstwa?
Zmiana również w ekipie gospodarzy, na boisku powrócił van Lankvelt
Z prawego skrzydła skutecznie uderzył Damian Schulz. A na boisku pojawili się Falaschi i Troy za duet Schulz - Stępień
Skutecznie zaatakował Konrad Formela. Natomiast van Lankvelta zmienił De Rocco
Autowa zagrywka Strzeżka
Zaciętą akcję skończył autowym atakiem Mika
Mieliśmy kolejną długą akcję. I znowu skończył ją Strzeżek
Gdańszczanie postawili prawdziwy mur. Nic dziwnego, że nie przebił się przez niego Patryk Strzeżek
Niezwykle długa akcja, pełna obron została wygrana przez Jastrzębski, a to za sprawą Strzeżka
Jastrzębianie w tym secie praktycznie nie istnieją...
Udany blok Schulza otwiera czwartą partię
Seta kończy błąd w ataku Macieja Muzaja. Lotos Trefl Gdańsk wygrał jednego seta, czy w kolejnym pójdzie za ciosem?
Zepsuty serwis Muzaja i Lotos Trefl ma piłkę setową
Błąd dotknięcia siatki popełnił Muzaj. Już (chyba) nic nie zaszkodzi gdańszczanom
Kontrę z lewego skrzydła skończył Mateusz Mika. Mieliśmy challenge, ale pierwotna decyzja nie została zmieniona
W tej zagrywce z siłą przesadził Grzyb, bo piłka wylądowała daleko, daleko na aucie
Seria błędów gospodarzy. Najpierw w aut zaatakował Sobala, potem Muzaj
Michał Masny zatrzymał pojedynczym blokiem Schwarza! Czyżby jastrzębianie mieli odwrócić losy tego seta?
Toontje van Lankvelt zepsuł zagrywkę. W tym secie lepiej prezentują się gdańszczanie, po raz pierwszy w tym spotkaniu
Mamy powrotną zmianę, Aleksander Szafranowicz ponownie na boisku
Tym razem Muzaj zepsuł zagrywkę
Ponownie Muzaj złamał zagrywką Schwarza!
Maciej Muzaj punktuje zagrywką na Schwarzu
Mika myli się w zagrywce
Gdańszczanie nie zwalniają! Skuteczny blok Mateusza Miki i czas dla Marka Lebedewa
W ataku pomylił się Maciej Muzaj
Ze środka skutecznie Artur Ratajczak. A po akcji De Rocco zmienił Szafranowicza
Schwarz pomylił się w polu zagrywki
Sebastian Schwarz atakuje blok - aut
Ze środka punktuje Wojciech Grzyb
Fatalny błąd jastrzębian, piłka po przyjęciu Lotosu spokojnie wpadła w boisko gospodarzy
W ataku pomylił się Muzaj
Po czasie jastrzębianie zdobywają pierwszy punkt, jego autorem jest Toontje van Lankvelt
Skuteczny blok Damiana Schulza na van Lankvelcie! O czas szybko poprosił Mark Lebedew
W ataku pomylił się Toontje van Lankvelt. Gdańszczanie otwierają tego seta w dobrym stylu
Trzecią odsłonę zepsutą zagrywką rozpoczął Aleksander Szafranowicz
W ataku pomylił się Mateusz Mika. I znowu, tak jak w poprzednim secie, mamy challenge, lecz tym razem na życzenie sędziego. Sprawdzano czy atak był po bloku. Jednak nic nie znaleziono, więc Jastrzębski Węgiel prowadzi już 2:0!
Aleksander Szafranowicz punktuje w ataku i Jastrzębski ma piłkę setową
As serwisowy Schwarza! Czyżby Lotos miał jeszcze zawalczyć w tej końcówce?
Festiwal zepsutych zagrywek w wykonaniu obu zespołów...
W zagrywce pomylił się Sobala
Sprytną i przede wszystkim skuteczną kiwką wykazał się Mateusz Mika
Z niewygodnego ustawienia gdańszczan ratuje Damian Schulz
Po czasie wciąż zagrywa Damian Boruch
Kolejny zepsuty atak Lotosu, tym razem w wykonaniu Miki. I kolejny czas dla Anastasiego
Długą akcję kończy nic innego jak błąd gdańszczan, gdyż w ataku pomylił się Schulz. Natomiast Falaschiego zastępuje Stępień
Zepsutym serwisem odpowiedział Schulz
Po czasie zagrywkę zepsuł Muzaj
W ataku pomylił się Schwarz. O czas poprosił Andrea Anastasi. Jastrzębianie ponownie odskakują przed przerwą techniczną
Za blok kiwnął Maciej Muzaj, co zaskoczyło obrońców
Tym razem asem serwisowym popisał się Wojciech Sobala
Jastrzębianie skoczyli za daleko od siatki, co skrzętnie wykorzystał Damian Schulz
Kolejna zmiana w szeregach Lotosu, za Troya wszedł Schulz
Toontje van Lankvelt zablokował Mikę
Tę krótką serię Lotosu zakończył atakiem ze środka Wojciech Sobala
Asa serwisowego posłał Wojciech Grzyb, a chwilę później drugiego!
Nieefektywnego Hebdę zmienił Sebastian Schwarz
To zdecydowanie nie jest najlepszy dzień Troy'a. Właśnie zepsuł kolejny już atak
Przechodzącą piłkę na punkt zamienił Boruch
Lotos sprawnie doprowadza do remisu. Asa zaserwował Artur Ratajczak
Znowu Muzaj! Tym razem w pojedynczym bloku na Hebdzie
Drugą partię otworzył skuteczny atak Macieja Muzaja
Autowa zagrywka Murphy'ego Troya kończy tego seta. Wprawdzie goście poprosili jeszcze o challenge, ale decyzja nie została zmieniona
Gdańszczanie obronili pierwszą piłkę setową, a to dzięki atakowi Troy'a
Muzaj skutecznie w ataku z drugiej linii i gospodarze mają piłkę setową!
As serwisowy Ratajczaka
Damian Boruch popisał się pojedynczym blokiem na Hebdzie. W tym secie chyba już nic się nie wydarzy, Jastrzębski jest bowiem mocno rozpędzony
Zepsuta zagrywka Miki
Muzaj skończył atak ze skrzydła. A w Lotosie mamy podwójną zmianę powrotną, na boisku znowu Troy i Falaschi
Punkt atakiem zdobył Damian Schulz
W ataku punktuje Wojciech Grzyb
Mamy podwójną zmianę w Lotosie. Za Troya wszedł Stępień, a za Falaschiego Schulz
Ależ obrona Jakuba Popiwczaka! Jednak kontrę zmarnował Szafranowicz
Po czasie punktują gdańszczanie, a to za sprawą Troy'a
Kolejną kontrę na punkt zamienił Maciej Muzaj. Sytuacja Lotosu staje się coraz trudniejsza, więc o drugi czas poprosił Anastasi
Murphy Troy pomylił się w ataku! Jastrzębianie skutecznie budują swoją przewagę
I znowu Szafranowicz! Tym razem w technicznym zagraniu, gdyż wypchnął piłkę po bloku na aut
Aleksander Szafranowicz przyjął i potem skończył atak
Perfekcyjne przyjęcie gdańszczan, a w ataku pewnie pokazał się Troy
O czas poprosił trener przyjezdnych
Muzaj posłał asa!
Przepychankę na siatce wygrał rozgrywający, Marco Falaschi okazał się lepszy od Toontje van Lankvelta