Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne siatkarskie emocje na żywo na łamach serwisu WP SportoweFakty.
MVP spotkania wybrany został Facundo Conte.
Toontje van Lankvelt myli się w ostatniej akcji meczu i to PGE Skra Bełchatów wygrywa ostatecznie w Jastrzębiu Zdroju.
Karol Kłos daje Skrze cenny punkt. Pierwsza piłka meczowa!
Srećko Lisinac trafia w antenkę.
Toontje van Lankvelt atakuje w aut! Bełchatowianie o krok od zwycięstwa!
Gospodarze wpadają w siatkę.
Skuteczną kiwką popisuje się Facundo Conte.
Myli się Aleksander Szafranowicz. Kolejny czas dla opiekuna Jastrzębskiego Węgla.
Zagrywkę psuje Michał Masny.
Do remisu doprowadza Maciej Muzaj.
Inicjatywę przejmują bełchatowianie! Po udanej kontrze w wykonaniu Srećko Lisinaca o czas prosić musi Mark Lebedew.
Maciej Muzaj wykorzystuje kontrę gospodarzy.
Po skosie dobrze atakuje Aleksander Szafranowicz.
W trudnej sytuacji radzi sobie Toontje van Lankvelt.
Toontje van Lankvelt dopełnia dzieła zniszczenia kolejną punktową zagrywką! W Jastrzębiu Zdroju będziemy mieć tie-break!
Mihajlo Stanković atakuje w aut. Skra na deskach!
ZAGRYWKĄ punktuje Toontje van Lankvelt!
Po akcji środkiem punkt zdobywa Piotr Hain.
O czas prosi Miguel Falasca. Czy jego interwencja coś zmieni?
Myli się jeszcze do tego Facundo Conte. PGE Skra Bełchatów w opałach!
Kolejny blok gospodarzy! Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie.
Jastrzębianie stawiają skuteczny blok!
Przymierza teraz celnie Srećko Lisinac.
As serwisowy Wojciecha Sobali!
Aleksander Szafranowicz wykorzystuje kontrę JW. O czas prosi Miguel Falasca.
Nicolas Marechal psuje zagrywkę.
Myli się w ataku Nicolas Marechal.
PGE Skra Bełchatów wydaje się pewnie zmierzać po zwycięstwo. Gospodarze muszą wziąć się w garść, jeśli marzą o tie-breaku.
Dobrze atakuje z prawego skrzydła Srećko Lisinac.
Błąd w ataku popełnia Toontje van Lankvelt.
Andrzej Wrona skutecznie blokuje Lankvelta.
Z przechodzącej piłki celnie uderza Nicolas Uriarte.
Kończy akcję swojego zespołu Aleksander Szafranowicz po dobrym przyjęciu Popiwczaka.
Punkt atakiem zdobywa Srećko Lisinac.
Na kontrze nie myli się Nicolas Marechal.
Asem serwisowym popisuje się Nicolas Uriarte.
Dobrze po skosie atakuje Toontje van Lankvelt.
As Facundo Conte rozstrzyga trzecią partię! Bełchatowianie wychodzą na prowadzenie 2:1 w całym spotkaniu.
Skuteczny blok stawia Andrzej Wrona.
Nicolas Uriarte psuje zagrywkę.
Kontrę gospodarzy wykorzystuje Aleksander Szafranowicz i jest remis!
Maciej Muzaj przedłuża nadzieje gospodarzy.
Dwa punkty z rzędu zdobywa Facundo Conte.
Kontra dla Jastrzębskiego! Kontra dla Muzaja! Remis!
Srećko Lisinac psuje zagrywkę.
Maciej Muzaj umiejętnie wykorzystuje wystawę Michała Masnego.
Argentyński przyjmujący Skry popisuje się asem serwisowym w ważnym momencie.
Facundo Conte nie myli się w ataku.
Bełchatowianie na drugą przerwę techniczną schodzą z minimalną przewagą. Jeśli chcą wygrać za trzy punkty i pozostać w walce o finał PlusLigi nie mogą już sobie pozwolić na błędy.
Skutecznie atakuje Maciej Muzaj.
Aleksander Szafranowicz rozbraja Skrę zagrywką! Najpierw as, a potem zagrywka pozwalająca wyprowadzić gospodarzom skuteczną kontrę.
Dobrze atakuje Facundo Conte, a Marcela Gromadowskiego zastępuje Srećko Lisinac.
Punkt dla gospodarzy zdobywa Aleksander Szafranowicz.
Psuje zagrywkę Toontje van Lankvelt.
Ponownie bryluje w ofensywie Nicolas Marechal. Bełchatowianie mają na pierwszej przerwie technicznej dwa oczka przewagi.
Nie myli się w ataku Nicolas Marechal.
Maciej Muzaj atakuje w antenkę.
Kontrę wykorzystuje Aleksander Szafranowicz i Jastrzębski Węgiel wraca do gry już na poważnie! 1:1 w setach.
O czas prosi Miguel Falasca.
Myli się w ataku Facundo Conte! Setowa dla gospodarzy!
Toontje van Lankvelt zdobywa punkt atakiem.
Myli się na zagrywce Karol Kłos.
W roli głównej w ataku tym razem... Maciej Muzaj!
Nicolas Marechal kończy akcję na lewym skrzydle.
Po bloku dobrze atakuje Marcel Gromadowski.
Niemal niezawodny Maciej Muzaj radzi sobie w ataku.
Bełchatowianie wracają do gry. Najpierw odpowiednio reaguje ich blok, a następnie kontrę kończy Facundo Conte.
Trafia w antenkę Toontje van Lankvelt.
Psuje zagrywkę Aleksander Szafranowicz.
Muzaj, Muzaj i jeszcze raz Muzaj! Młody atakujący bardzo daję się teraz we znaki swojemu byłemu zespołowi.
Trzyma w grę Jastrzębskiego Węgla w ataku Maciej Muzaj.
Maciej Muzaj dobrze atakuje z prawego skrzydła.
Do remisu doprowadza Toontje van Lankvelt.
Blok Jastrzębskiego Węgla okazuje się lepszy od Facundo Conte.
Nie myli się w kontrataku Nicolas Marechal.
Wyrównany początek drugiej odsłony. Na razie żaden z zespołów nie jest w stanie przejąć inicjatywy.
Zagrywka za zagrywkę. Zepsuta za zepsutą...
Atakiem z przechodzącej piłki seta kończy Andrzej Wrona.
W kolejnej próbie Van Lankvelt przekracza linię boiska.
W takim momencie asem popisuje się Toontje van Lankvelt!
Będzie się jeszcze działo! Po udanej akcji Szafranowicza ostatnią przerwę na żądanie wykorzystuje Miguel Falasca.
Zmiany powrotne w Skrze, a punkt w ataku zdobywa Maciej Muzaj.
Facundo Conte wykorzystuje kontrę, a Mark Lebedew prosi o czas. Ważą się losy seta.
Z blokiem tym razem nie radzi sobie Maciej Muzaj.
Conte zatrzymany blokiem!
Wideoweryfikacja daje punkt gospodarzom. Bełchatowianie dotknęli siatki.
Falasca zdecydował się na podwójną zmianę i w miejsce Uriarte i Gromadowskiego wprowadził Lisinaca i Janusza.
Dobrze na siatce zachowuje się Aleksander Szafranowicz. Miguel Falasca prosi o czas.
Myli się w ataku Marcel Gromadowski.
Psuje zagrywkę Facundo Conte.
Siatkarze PGE Skry Bełchatów kontrolują sytuację na parkiecie. Na drugiej przerwie technicznej mają cztery oczka zapasu.
As serwisowy Karol Kłos! O czas prosi Mark Lebedew.
Skuteczny blok stawia Andrzej Wrona. Goście znów odjeżdżają.
Obok bloku bełchatowian uderza Toontje van Lankvelt.
Ponownie w roli głównej były siatkarz PGE Skry Bełchatów.
Maciej Muzaj kończy akcję swojego zespołu. Ten chłopak na pewno gra dzisiaj z dodatkową motywacją.
Zafunkcjonował w odpowiednim momencie blok Jastrzębskiego Węgla.
Rozpędzają się goście! Punktowy blok Andrzeja Wrony daje im pięć punktów przewagi na pierwszej przewie technicznej.
Toontje van Lankvelt odrabia skraca dystans do przyjezdnych zagrywką.
Gospodarze dotykają siatki.
Maciej Muzaj posyła na kontrze piłkę w aut.
Wyjściowe składy obu zespołów prezentują się następująco: Jastrzębski Węgiel: Masny, Hain, Szafranowicz, Van Lankvelt, Muzaj, Sobala oraz Popiwczak (libero). PGE Skra Bełchatów: Uriarte, Kłos, Marechal, Gromadowski, Wrona, Conte oraz Milczarek (libero).
Wydaje się, że końca problem w ekipy z Bełchatowa nie widać. W składzie PGE Skry zabraknie bowiem dzisiaj Mariusza Wlazłego i Israela Rodrigueza.
Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu 19. kolejki PlusLigi pomiędzy Jastrzębskim Węglem i PGE Skrą Bełchatów.