Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne siatkarskie relacje na żywo na łamach serwisu WP SportoweFakty.
W pełni zasłużenie MVP spotkania wybrany zostaje Jakub Jarosz!
Jarosz, Jarosz, Jarosz! Atakujący Łuczniczki znakomicie atakuje z prawego skrzydła i daje swojej drużynie zwycięstwo 3:0! Sensacja w Bełchatowie!
Jakub Jarosz mocno atakuje na lewym skrzydle.
Andrzej Wrona przedziera się środkiem.
Kolejną próbę Argentyńczyk już psuje.
Ależ to była zagrywka Conte! Piękny as!
Facundo Conte sprytnie obija bydgoski blok.
Z całą siła atakuje Jakub Jarosz. Z przyjemnością ogląda się dzisiaj jego ataki.
Błąd popełniają goście.
Jakub Jarosz pogrąża gospodarzy asem serwisowym!
Blok Skry powstrzymuje Jarosza, ale najprawdopodobniej wpada w siatkę. Punkt dla gości!
Facundo Conte dobrym zbiciem z lewej strony kończy akcję PGE Skry.
Srećko Lisinac skraca dystans dzielący oba zespoły. W odpowiedzi o czas prosi Piotr Makowski.
Nicolas Marechal przedziera się przez bydgoski blok.
Z szóstej strefy potężnie uderza Facundo Conte.
Jakub Jarosz z całą mocą przełamuje podwójny blok PGE Skry.
Asem serwisowym popisuje się Facundo Conte.
Michał Ruciak demoluje gospodarzy zagrywką!
Jan Nowakowski uderza po mocnym skosie i trafia w okolice linii bocznej.
Widowiskowy blok stawia Srećko Lisinac.
Nieporozumienie Uriarte z Lisinacem daje kontrę gościom, którą pewnym atakiem przez środek kończy Jan Nowakowski. Kolejny czas dla Falaski!
Jakub Jarosz atakuje po rękach blokujących.
Marcel Gromadowski psuje zagrywkę.
Z lewej strony pewnie po bloku atakuje Nicolas Marechal.
Szybko o pierwszy czas prosi Miguel Falasca.
Dobrze atakuje Jarosz, a przy okazji rywale wpadają w siatkę.
Andrzej Wrona popisuje się celnym atakiem.
Jakub Jarosz pewnie atakuje z prawej flanki.
Jan Nowakowski kończy seta udanym atakiem środkiem i bydgoszczanie mają już przynajmniej punkt!
Marcin Janusz psuje zagrywkę.
Dobry blok stawiają Wrona z Januszem.
Jakub Jarosz na kontrze bardzo sprytnie obija blok PGE Skry.
Świetnie na lewym skrzydle atakuje Michał Ruciak.
Israel Rodriguez popisuje się asem serwisowym.
Marcel Gromadowski mocno i celnie uderza z prawej strony.
O kolejny czas prosi Falasca. Wcześniej na boisko za Lisinaca i Marechala wprowadził Gromadowskiego i pierwszy raz tego dnia Rodrigueza.
Po problemach z przyjęciem siatkarze Skry oddają piłkę za darmo, a w kontrze nie myli się Grzegorz Kosok.
Błąd przy łatwym przebiciu piłki popełnia Facundo Conte. O czas prosi Miguel Falasca. Gospodarze wyglądają na kompletnie bezradnych!
Jakub Jarosz psuje zagrywkę.
Z pomocą gospodarzom przychodzi wideoweryfikacja. Znów remis.
Radzi sobie na środku Jan Nowakowski.
Bełchatowianie stawiają szczelny blok.
Karol Kłos w pojedynkę zatrzymuje na środku Łukasza Wiese.
Nicolas Marechal nie radzi sobie z blokiem.
PGE Skra Bełchatów przez większość seta kontrolowała sytuację na parkiecie, ale problemy w przyjęciu wpędziły gospodarzy w poważne tarapaty w końcówce. W decydujących momentach stalowe nerwy zachowali z kolei przyjezdni, dzięki czemu dość nieoczekiwanie wygrali seta.
Nicolas Uriarte psuje zagrywkę, a to oznacza, że premierową odsłonę wygrywają goście!
Andrzej Wrona dobrze atakuje z krótkiej.
Kolejny błąd gospodarzy. Piłka setowa dla Łuczniczki!
Bełchatowianie dotykają siatki. Zagrywać będzie Jakub Jarosz.
Nicolas Marechal mocno obija ręce Nowakowskiego.
W kontrze punkt zdobywa Jan Nowakowski.
Grzegorz Kosok przedziera się środkiem.
Łukasz Wiese serwuje asa! O czas prosi ponownie trener PGE Skry.
Potężnie z prawego skrzydła uderza Łukasz Wiese! Bełchatowianie bez szans. Powrotna podwójna zmiana w Skrze.
Po przerwie duet Janusz - Lisinac, zastępuję parę Uriarte - Gromadowski.
Marcel Gromadowski zablokowany! O czas prosi Miguel Falasca.
Łukasz Wiese radzi sobie na lewej stronie.
Kolejną zagrywkę Ruciak już psuje. Skra z dużą przewagą na drugiej przerwie technicznej.
Michał Ruciak popisuje się asem serwisowym!
Bartosz Krzysiek myli się na lewym skrzydle.
Facundo Conte skutecznie atakuje na lewym skrzydle.
Nicolas Marechal psuje zagrywkę.
Jakub Jarosz przegrał rywalizację z podwójnym blokiem na lewym skrzydle.
Asem serwisowym popisuje się Nicolas Uriarte.
Do remisu doprowadza Facundo Conte.
Sprytnie kiwa w zupełnie niepilnowaną strefę Nicolas Marechal.
Wynik spotkania otwiera Łukasz Wiese atakiem z szóstej strefy.
Oba zespoły rozpoczną dzisiejsze spotkanie w następujących składach: PGE Skra: Uriarte, Kłos, Conte, Gromadowski, Wrona, Marechal, Piechocki (libero). Łuczniczka: Radke, Nowakowski, Ruciak, Jarosz, Kosok, Wiese, Żurek (libero).
W szeregach gospodarzy zabraknie dzisiaj Mariusza Wlazłego. Czy bełchatowianie bez swojego kapitana będą w stanie sięgnąć wreszcie po komplet punktów?
Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z bełchatowskiej Hali Energia, w której PGE Skra podejmuje dziś Łuczniczkę Bydgoszcz.