Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na śledzenie z nami rozgrywek PlusLigi!
Mateusz Mika najlepszym zawodnikiem meczu o Superpuchar Polski 2015!
Za około 10 minut poznamy najlepszego zawodnika dzisiejszego meczu.
Dawid Dryja zablokowany przez Gawryszewskiego! Lotos Trefl Gdańsk z Superpucharem Polski!
Autowa zagrywka Resovii i meczowa dla Lotosu!
Wojciech Grzyb show! Dwa punktowe bloki w wykonaniu gdańskiego środkowego dają jego drużynie prowadzenie w kluczowym momencie meczu!
Błąd Resovii, skuteczny atak Wojciecha Grzyba i na tablicy wyników kolejny remis.
Mateusz Mika serwuje w aut.
Sebastian Schwarz powstrzymany potrójnym blokiem. Czas dla Andrei Anastasiego.
Bohaterem pierwszej akcji po zmianie stron boiska jest Murphy Troy.
Bartosz Kurek obija ręce blokujących. Zmiana stron boiska.
Prawdziwa wymiana ciosów w piątym secie! Punkt ląduje na koncie Resovii po ataku Troy'a w siatkę.
Dryja przytrzymany blokiem, sytuacyjną kończy Murphy Troy.
Kurek plasuje i nie kończy, z kolei Mateusz Mika bezbłędny na kontrze.
Skutecznie Wojciech Grzyb.
Śliwka i Paszycki inaugurują tie-breaka od punktowego bloku.
Miłosz Hebda nie kończy, a z kontry nie myli się Aleksander Śliwka! W poznańskiej arenie zobaczymy tie-break w walce o Superpuchar Polski.
Podkarpaccy siatkarze wracają do gry i w ekspresowym tempie zdobywają punkt na pierwsza piłkę setową po ataku Kurka z prawego skrzydła.
Seria błędów rzeszowian! Lotos łapie kontakt z mistrzami Polski.
Rzeszowianie podbijają atak Hebdy, ale popełniają przy tym błąd.
Bartosz Kurek wybija w aut. Kowal prosi o drugi czas.
Miłosz Hebda blokuje Bartosza Kurka.
Czas dla Andrzeja Kowala.
Na boisku melduje się Miłosz Hebda a Śliwka wyrzuca piłkę w aut na zagrywce.
Kolejna zepsuta zagrywka po stronie gdańskiego zespołu. Mimo skutecznej gry w ofensywie, podopieczni Anastasiego nie są w stanie nawiązać równorzędnej walki.
Sebastian Schwarz pokazuje, że Lotos jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w tym secie.
Śliwka wyciąga piłkę z 10 metra a Kurek kończy na kontrze. Asseco resovia z sześciopunktowym prowadzeniem na drugiej przewie technicznej.
Bartosz Gawryszewski efektownie ze środka.
As serwisowy Dmytro Paszyckiego.
Aleksander Śliwka wybija piłkę po rękach blokujących.
Murphy Troy zablokowany na lewym skrzydle.
Blok- aut Dawida Dryji.
Po przerwie Achrem znów zaskakuje w efekcie czego Anastasi bierze czas.
Asseco Resovia Rzeszów na fali. Pierwsza przerwa techniczna z trzypunktowym prowadzeniem mistrzów Polski.
Damian Wojtaszek świeci w defensywie mistrzów Polski a punkt z zagrywki zdobywa Olieg Achrem.
As serwisowy Bartosza Kurka!
Błąd rzeszowskiego atakującego.
Odpowiada Murphy Troy z lewego skrzydła.
Bartosz Kurek otwiera wynik trzeciej partii.
Kapitalna wymiana na zakończenie seta! Po długiej wymianie punkt dla Resovii wywalcza Bartosz Kurek! Już tylko 2:1 dla Lotosu Trefl Gdańsk.
Zagrywka Troya poddana wideoweryfikacji. Punkt dla Resovii.
Kurek przełamuje fatalną serię rzeszowian.
Lotos Trefl Gdańsk wyrównuje po pomyłce Oliega Achrema!
Gdańszczanie odrabiają straty przy zagrywkach Przemysława Stępnia.
Rzeszowianie na fali! Przerwa dla Anastasiego.
Dmytro Paszycki punktuje zagrywką
Murphy Troy nie pozostawia złudzeń dla kogo powinien trafić kolejny punkt.
Mateusz Mika przepycha piłkę przez ręce blokujących.
Bartosz Kurek potężnie atakuje i tym samym wprowadza Resovię na prowadzenie.
Murphy Troy wyrzuca piłkę w aut. Remis!
Walka się zaostrzyła. Paszyck zdobywa punkt środkiem.
Bartosz Kurek zbija z lewej strony.
Dawid Dryja kończy na czystej siatce.
Kapitalnie z prawego skrzydła kapitan mistrzów - Olieg Achrem.
Tym razem Kurek skutecznie o blok rywala.
Kurek zagrywa w sam środek siatki.
Sebastian Schwarz omija podwójny rzeszowski blok.
Rzeszowianie włączają blok i zbliżają się do rywala.
Kończy Bartosz Kurek.
Autowy atak rzeszowskiego atakującego. Andrzej Kowal prosi o wideoweryfikację, jednak punkt pozoe po stronie gdańszczan.
Lewe skrzydło Lotosu nie zawodzi. Pierwsza przerwa techniczna.
Długa wymiana pełna ciekawych wymian i punkt dla Gdańska!
Bartosz Kurek zdobywa punkt z lewego skrzydła.
As serwisowy Bartosza Gawryszewskiego.
Skutecznie ze środka Wojciech Grzyb.
Zepsuta zagrywka Mateusza Miki.
Andrzej Kowal wraca do ustawienia z początku spotkania. Pierwsza akcja niezwykle zacięta pada łupem mistrzów Polski.
Aleksander Śliwka powstrzymany na środku siatki. Drugi set dla zdobywców Pucharu Polski.
Błąd mistrzów Polski. Lotos Trefl Gdańsk coraz bliżej zakończenia partii na własną korzyść.
Skutecznie rzeszowski atakujący.
Kapitalna obrona Damiana Wojtaszka nie pomógł. Punkt dla Lotosu.
Dawid Dryja zagrywa w aut. Na boisko w miejsce Penczewa wchodzi Śliwka.
Przed przerwą w szeregach mistrzów Polski doszło do podwójnej zmiany. Wszedł Jochen Schoeps oraz Lukas Tichacek.
Wojciech Grzyb kończy przechodzącą piłkę. Gdańszczanie schodzą na drugą przerwę techniczną z sześciopunktowym prowadzeniem.
Skutecznie Bartosz Kurek. Resovia w dalszym ciągu traci 5 punktów do Lotosu Trefla Gdańsk.
Czas dla trenera Asseco Resovii Rzeszów
Damian Wojtaszek bezsilny w starciu z gdańskim atakującym.
Piłka wpada w sam środek rzeszowskiego boiska. Punkt dla Lotosu.
Mateusz Mika po raz kolejny znajduje dziurę w bloku.
Po przerwie zablokowany Nikołaj Penczew.
Błąd rzeszowskiej ekipy.
Skutecznie Olieg Achrem.
Bartosz Kurek przełamuje ręce blokujących.
Po błędzie na zagrywce gdańskiego atakującego, Resovia zdobywa pierwszy punkt w drugim secie.
Mocne otwarcie Lotosu Trefla Gdańsk.
Blok na Dmytro Paszyckim otwiera wynik drugiej partii.
Wojciech Grzyb po raz drugi! Pierwszy set dla Lotosu Trefl Gdańsk.
Wojciech Grzyb i pierwsza piłka setowa dla Gdańska.
Jochen Schoeps wchodzi w pole serwisowe i po chwili Resovia łapie kontakt z rywalem.
Sebastian Schwarz wyrasta na lidera gdańskiego zespołu.
Kamil Dębski wchodzi w pole serwisowe.
Rzeszowianie jednak nie dają rady podbić potężnego ataku Sebastiana Schwarza
Aleksander Śliwka zmieniony przez Achrema.
Bartosz Kurek stracił swoją skuteczność na lewym skrzydle. Kontrę kończy Schwarz.
Seria zepsutych zagrywek po obu stronach siatki.
Sebastian Schwarz znajduje dziurę rzeszowskim bloku.
Bartosz Gawryszewski kończy na czystej siatce.
Świetna akcja w wykonaniu Mateusza Miki.
Aleksander Śliwka konczy sytuacyjną piłkę.
Murphy Troy kończy. Lotos Trefl Gdańsk wychodzi na dwa oczka przewagi.
Gdańszczanie podbijają atak Śliwki i Mateusz Mika zdobywa 10 punkt. Lotos Trefl Gdańsk wyrównuje stan seta!
Gdańszczanie po raz kolejny powstrzymują mistrzów Polski blokiem! Aleksander Śliwka powstrzymany.
Bartosz Kurek powstrzymany podwójnym blokiem.
Murphy Troy przełamuje ręce blokujących.
Damian Wojtaszek broni potężne zbicie Troya, a Kurek na kontrze zdobywa punkt kiwką. Andrea Anastasi prosi o czas dla swojego zespołu.
As serwisowy Nikołaja Penczewa.
Kontra po ataku Schwarza i Bartosz Kurek nie zawodzi z lewego skrzydła.
Wojciech Grzyb zatrzymany pojedynczym blokiem Dawid Dryji.
Jednak wideoweryfikacja pokazała błąd atakujacego Resovii. Punkt wraca na konto gdańszczan.
Murphy Troy nie kończy, a na kontrze z drugiej linii rewanżuje się Aleksander Śliwka. Pierwsze prowadzenie Asseco Resovii.
Bartosz Kurek przełamuje ręce blokujących na lewym skrzydle.
Bartosz Gawryszewski skutecznym atakiem na podwójnym bloku otwiera wynik spotkania.
Wyjściowe szóstki: Asseco Resovia Rzeszów : Dryja, Kurek, Paszycki, Drzyzga, Śliwka, Penczew, Wojtaszek (libero) Lotos Trefl Gdańsk : Grzyb, Falaschi, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Mika, Gacek (libero)
Oba zespoły już po prezentacji. Przed rozpoczęciem spotkania doszło do uroczystego wyróżnienia Pana Damiana Gapińskiego, prezesa wielkopolskiego związku siatkówki.  Za chwilę poznamy wyjściowe szóstki.
Witamy z poznańskiej Areny! Za niespełna 15 minut Asseco Resovia Rzeszów powalczy z Lotosem Trefl Gdańsk o pierwsze trofeum w sezonie 2015/2016, Superpuchar Polski.