Asli Kalac rozwiała wątpliwości i Galatasaray Stambuł wygrało 3:1, awansując do półfinału Pucharu CEV. Wrocławianki kończą udział w europejskich pucharach!
Turczynki przedłużają jeszcze mecz, wpadając w siatkę po ataku Costagrande
Końcowe odliczanie. Nursevil Aydinlar z asem serwisowym po błędzie Sawickiej
Bardzo dobra wystawa pod antenkę do Ptak i środkowa na czystej siatce musiała to skończyć
Su Zent rewanżuje się za zagrywki Costagrande
Idealne dogranie do Gryki i rozgrywająca kiwnęła przy biernej postawie rywalek. Na zagrywce ciągle Costagrande
Po raz pierwszy ataku pokazała się Kristin Hildebrand i uderzyła nad blokiem. Po chwili kolejny świetny serwis Costagrande
Zryw Costagrande i as serwisowy, ale na tym etapie rywalizacji nie ma to juz praktycznie żadnego znaczenia
Gryka nie będzie dobrze wspominać tego seta. Rorzgrywająca przegrała rywalizację na siatce z Guldeniz Onal Pasaoglu
Impelki obudziły się chociaż na moment. Carolina Costagrande jako jedyna sprawia wrażenia, że chce jej się jeszcze powalczyć
Rzadko spotykany wynik na drugiej przerwie technicznej. Prowadzenie 16:3 nie oddaje nawet przewagi Galatasaray. Impelki nie istnieją, a Guldeniz Onal Pasaoglu nabija sobie statystyki punktowe
Pokaz nieporadności Impelek. Asli Kalac nadal zagrywa, a wrocławianki nie potrafią dokładnie przyjąć
Trudno cokolwiek napisać o tym secie. Impelki chcą go po prostu dograć. Po trzecim secie straciły szanse na awans
Dziesiąta z rzędu zagrywka Asli Kalac. Z serwisem Turczynki nie poradziła sobie Hildebrand
Po fatalnej wystawie Gryki Costagrande nie była w stanie nawet przebić piłki na drugą stronę
Impelki mają problem, by wyprowadzić akcje na trzy. Gdy to się już udało, to Carolina Costagrande strzeliła z lewego skrzydła w aut. Zapowiada się na pogrom
Zmienniczki Galatasaray robią, co chcą. A Impelki popełniają błędy. W dodatku bardzo irytujące. Gryka po raz drugi od początku seta z nieczystym odbiciem
Nieporozumienie na środku i Kąkolewska minęła się z piłką
Po dwóch nieudanych atakach przebiła się wreszcie Joanna Kaczor
Kaczor zabrakło szczęścia. Atakująca uderzyła po skosie, piłka przetoczyła się po taśmie spadła za linią końcową
Trener Grabowski daje już pokazać się zmienniczkom. Na parkiecie Gryka i Kaczor
Katarzyna Skowrońska-Dolata znowu się pomyliła na prawym skrzydle i Galatasaray w półfinale Pucharu CEV!
Katarzyna Skowrońska-Dolata nie miała właściwie z czego uderzyć i walczyła, by w ogóle przebić piłkę. Na siatce zaczaiły się rywalki i przed nimi pierwsza szansa na zwycięstwo w secie
Impelki same się wykończyły w tej akcji. Seria zaniedbań w obronie i nawet ofiarna interwencja Kossanjowej nic nie dała
Houston, mamy problem. Katarzyna Skowrońska-Dolata uderzyła w antenkę i Turczynki są o krok od awansu do półfinału Pucharu CEV
Kąkolewska dostała piłkę zdecydowanie za nisko, ale nie uderzała na siłę i trafiła po bloku
Radecka spróbowała prawym skrzydłem, ale Kossanjowa poszła w ślady Skowrońskiej-Dolaty
Impelki tylko patrzyły jak piłka po ataku Kossanjowej wraca w okolice szóstego metra. Czas dla trenera Grabowskiego
Ściana na lewym skrzydle. Kalac zatrzymała Skowrońską-Dolatę
Katarzyna Skowrońska-Dolata potężnie uderzyła i Turczynki bezradne
Przed Moniką Ptak wyrósł blok i środkowa musiała zwolnić rękę. Zrobiła to niemal perfekcyjnie. Plas wylądowała przed linią trzeciego metra
Centoni nie popisała się w obronie. Skowrońska-Dolata atakowała po głębokim skosie, a źle ustawiona Włoszka tylko przedłużyła lot piłki
Jak to wpadło? Carolina Costagrande miała piłkę na wyciągnięcie ręki, ale puściła serwis Kalac, myśląc, że wyląduje na aucie. Trafił w samą linię
Na szczęście Impelki mają Katarzynę Skowrońską-Dolatę
Podobnie jak w pierwszym meczu w Stambule, Ada Germen zaczyna swój popis w polu zagrywki.
To nie miało prawa się udać. Z odrzuconej piłki Katarzyna Skowrońska-Dolata próbowała wykręcić do prostej, ale uderzyła nieczysto i jej próba wylądowała w siatce
Turczynki same rzucają sobie kłody pod nogi. Trzecia popsuta zagrywka w ciągu kilku minut
Miało być efektownie, ale zabrakło pół metra. Katarzyna Skowrońska-Dolata nie zmieściła się po skosie w boisku
Z obrony Radeckiej wyszła... wystawa. Kossanjowa zaryzykowała z drugiej piłki i trafiła po bloku!
Nie ze Skowrońską-Dolatą takie numery. Leys próbowała kiwnąć za blok, ale doświadczone wrocławianka zaczekała na Belgijkę
Fatalne przyjęcie Impelek i Radecka musiała ratować się kiwką. Polka oszukała Jackson i piłka spadła tuż za siatkę
Galatasaray Stambuł walczyło do upadłego, ale Leys ostatecznie musiała się poddać po ataku Skowrońskiej-Dolaty
Festiwal błędów po obu stronach. Fatalnego rozegrania rywalek nie wykorzystały Impelki. Ba, wrocławianki jeszcze to przebiły. Radecka wystawiała z bardzo niewygodnej pozycji, ale zamiast do Costagrande rozegrała do... rywalki po drugiej stronie siatki
Katarzyna Skowrońska-Dolata po dwóch setach miała 13 proc. skutecznosci w ataku, ale przynajmniej nadrabia zagrywką. Liderka Impelek ustrzeliła Guneyligil
Takich błędów niestety nie brakuje po stronie Impela. Sawicka nie poradziła sobie z serwisem Leys
Rzadko Kąkolewskiej zdarzają się takie obrony. Cios Centoni powalił ją na ziemię, ale środkowa utrzymała piłkę w grze. Carolina Costagrande wykorzystała swoją szansę w kontrze na lewym skrzydle
Katarzyna Skowrońska-Dolata nie uderzyla nadzwyczajnie mocno, ale wykorzystała fatalne ustawienie rywalek i piłka spadła w wolne pole po prostej
Impel walczył do ostatniej piłki, ale w końcu Galatasaray Stambuł skończyło seta. A raczej uczyniła to Carolina Costagrande. Włoszka zaatakowała z sytuacyjnej piłki w pół siatki
Hala Orbita tylko jęknęła po autowym serwisie Kaczor
Co za akcja! Mnóstwo chaosu, kilka kapitalnych obron, aż w końcu Carolina Costagrande postawiła pojedynczy blok na lewej stronie.
Czyżby zryw? Monika Ptak zablokowała Leys na prawej stronie !
Joanna Kaczor ponownie ukąsiła zagrywką. Szkoda, że tak późno. Czas dla Galatasaray
Wrocławianki dają jeszcze odrobinę radości swoim kibicom. Blok Gryki na Nadii Centonii
Impelki same nie wiedzą, gdzie to przeszło. Kalac nieczysto trafiła w piłkę, ale jakimś cudem prześlizgnęła się ona po rękach gospodyń
Wsteczne odliczanie w Hali Orbita. Cursty Jackson ponownie obiła palce rywalek
Trener Grabowski wprowadza już rezerwowe. Gryka w miejsce Radeckiej. Turczynki pewnie zmierzają po zwycięstwo - Cursty Jackson bez najmniejszych problemów obiła blok
Nokaut! Na szczęście Leys nie musiała być liczona po ataku Kossanjowej
Aptekarska dokładność sędziego. Tym razem czyste odbicie Radeckiej na prawe skrzydło, ale arbiter dostrzegł nieprawidłowości. Czwarty w secie błąd odbicia
Bardzo trudna piłka na lewe skrzydło. Spod linii 9 metra wystawiała Costagrande i Kossanjowa mogła właściwie tylko obijać blok. Czeszka zrobiła to perfekcyjnie
Wrocławianki mają pretensje do sędziego. Impelki zablokowały piłkę na lewym skrzydle, a zdaniem sędziego... przełożyły ręce.
Joanna Kaczor nie wykorzystała szansy na zmniejszenie straty. Atakująca uderzyła wprost w ręce Centoni
Gospodynie jeszcze walczą. Joanna Kaczor posłała trzy bardzo trudne serwisy i Turczynki w opałach. Przerwa na żądanie szkoleniowca Galatasaray
Wyglądało to tak, jakby Impelki nie słyszały gwizdka sędziego. Gamze Alikaya nie zaserwowała przesadnie mocno, ale przy biernej postawie wrocławianek piłka spadła w czwarty metr
Nadia Centoni nieco opóźniła atak i obiła opadający blok Impelek. Time-out dla trenera Grabowskiego
Na tym poziomie to niedopuszczalne. Trzeci w ciągu kilku minut błąd podwójnego odbicia po wrocławskiej stronie!
Rzadko wykorzystywana w ataku Cursty Jackson przypomniała o swoim istnieniu. Amerykanka uderzyła z piłki przesuniętej niemal do antenki
Turczynki nie przyznają się, ale piłka po ataku Kossanjowej musnęła przedramię tureckiej libero
Joanna Kaczor w miejsce Skowrońskiej-Dolaty
Katarzyna Skowrońska-Dolata przekombinowała i kiwnęła w siatkę. Trzeba przyznać, że Radecka nie pomogła jej wystawą. Piłka zgasła przed antenką
Na prawym skrzydle pomyliła się Katarzyna Skowrońska-Dolata.
Asli Kalac szukała zagrywką narożnika, ale nieznacznie się pomyliła
Sędzia nie jest dzisiaj w najlepszej formie. Piłka ewidentnie spadła w pole Impelek, ale arbiter kazał grać dalej. Dopiero próba Leys rozstrzygnęła sprawę. Żółta kartka dla trenera Galatasaray za protesty
Nadia Centoni na prawym skrzydle i trener Grabowski musi brać czas
Do sędziego nie docierają żadne argumenty Impelek. Carolina Costagrande oszukała rywalki na siatce, nawet nie dotykając piłki, Arbiter uznał jednak, że Włoszka przełożyła ręce i utrudniła grę przyjezdnym
Monika Ptak pozazdrościła bloków Kąkolewskiej i na koniec zatrzymała na środku Kalac!
Nie było to najczystsze odbicie świata, ale sędziowie to puścili. Radecka do Costagrande, a Włoszka dokonała egzekucji na skrzydle
Turczynkom nic nie wychodzi. Impelki zdążyły w bloku nawet do przyspieszonej piłki do Leys. Belgijka próbowała po skosie, ale pomyliła się o dobry metr
Szczęście sprzyja lepszym. Zagrywka Kossanjowej zatańczyła na taśmie i wpadła za siatkę
Impelki potwierdzają dominację. Carolina Costagrande wykorzystała nieporozumienie po stronie rywalek i zdobyła punkt atakiem po skosie
I jeszcze jeden i jeszcze raz. Znowu Kąkolewska zatrzymała Pasaoglu!
Guldeniz Onal Pasaoglu nie oszukała Impelek i jej kiwka padła łupem wrocławianek. Dokładniej Kąkolewskiej, która ściągnęła piłkę znad siatki i zablokowała rywalkę
Dwa razy po prostej się nie udało, to trzeba było zmienić kierunek. Andrea Kossanjowa minęła blok po skosie i trafiła w trzeci metr. To nie tylko mogło, ale musiało się podobać
Milena Radecka musiała rozgrywać z pola po niedokładnym przyjęciu Impelek. Z podwyższonej piłki poradziła sobie Andrea Kossanjowa
Agnieszka Kąkolewska pokazała, że co jak co, ale blokować potrafi. Siatkarska czapa na Kalac
Dopiero za trzecią próbą, ale najwazniejsze, że skutecznie. Katarzyna Skowrońska-Dolata potężnie po prostej
Guldeniz Onal Pasaoglu próbowała wybrać się po prostej, ale natrafiła na podwójny blok Impelek. Swoją świetną serię zagrywek kontynuuje też Ptak. Serwis środkowej spadł pod linię końcową
W Polsce wszyscy wiedzą, że Monika Ptak ma kąśliwą zagrywkę. Ale nie w Turcji. Rywalki kompletnie zaskoczone
Impel Wrocław stanął. Wrocławianki oddały piłkę niemal za darmo i Asli Kalac wbiła gwoździa ze środka
Impelki zagapiły się w defensywie i nie najlepsze kiwka Guldeniz Onal Pasaoglu wpadłą w środek boiska
Kwintesencja siatkówki kobiet. Od 7:4 do 7:8. Dwa fatalne przyjęcia i Impelki znowu muszą gonić
Do wystawy Radeckiej można mieć spore zastrzeżenia. Piłka zgasła przed Kossanjową i Czeszka szukała bloku. Nie znalazła i rywalki odrabiają straty
Centoni znowu antybohaterką. Idealna piłka, a Włoszka w pół siatki z lewego skrzydła. Po chwili Carolina Costagrande zaskoczyła rywalki zagrywką
Tym razem Centoni poczuła na sobie blok Impela
Sprawy w swoje ręce wzięła najstarsza na parkiecie Centoni. Włoszka po bardzo ciasnym skosie i Radecka nie miała najmniejszych szans
Charlotte Leys "podpaliła się" w ataku i ściągnęła piłkę w pół siatki
Za to Jackson w serwisie już ukąsiła. Konkretnie Kossanjową
Cursty Jackson dostała szansę po trzech nieskończonych atakach Impela. Amerykanka nieczysto trafiła w piłkę i nawet nie była blisko uderzenia w boisko
Pierwsze szóstki: Impel: Kossanjowa, Ptak, Kąkolewska, Radecka, Skowrońska-Dolata, Costagrande, Sawicka (libero) Galatasaray: Jackson, Leys, Kalac, Onal, Alikaya, Centoni, Guneyligil (libero)
Impel w pierwszym meczu przegrał 1:3. Do awansu potrzebuje zwycięstwa 3:0 lub 3:1. W przypadku triumfu wrocławianek o awansie zadecyduje "złoty set"
Zapraszamy na relację z rewanżowego spotkaniu Pucharu CEV kobiet. Impel Wrocław zagra z Galatasaray Stambuł.