• 23:25
  • 25:22
  • 14:16
Dziękujemy serdecznie za śledzenie wraz z nami relacji z tego spotkania i już teraz zapraszamy na kolejne.
Koniec meczu! Ostatni punkt zdobywa Gabriele Nelli, popisując się punktową zagrywką. Trentino Diatec wygrywa 3:2 i w dniach 16-17 kwietnia zagra w Final Four Ligi Mistrzów w Krakowie.
Tym razem piłka meczowa dla Trentino Diatec, po udanym ataku Tiziano Mazzone.
Dmitrij Krasikow daje gospodarzom pierwszą piłkę meczową.
Taras Chtiej raz jeszcze wygrywa pojedynek z blokiem.
Filippo Lanza myli się tym razem w zagrywce.
I po chwili gospodarze doprowadzają do remisu dzięki blokowi na Filippo Lanzie.
Gabriele Nelli nie wykorzystuje szansy na zwiększenie przewagi Trentino Diatec.
Simon Van De Voorde został przed chwilą zablokowany, a teraz samemu blokuje atak Rusłana Kanipowa ze środka.
Minimalną przewagę przy zmianie stron mają goście, dzięki błędowi w ataku Aleksandra Kosariewa.
Simon Van De Voorde zablokowany. Tempo spotkania zrobiło się od czwartego seta bardzo leniwe.
Jednemu z gospodarzy odgwizdany zostaje błąd piłki rzuconej.
Taras Chtiej zatrzymany przez podwójny blok.
Na boisku po stronie Biełogorie pojawili się Aleksandr Kosariew oraz Kirył Makeszin.
Tiziano Mazzone psuje serwis, zatem za parę minut oba zespoły przystąpią do tie-breaka.
Taras Chtiej daje gospodarzom pierwszego setbola.
Artem Smoljar efektownie zablokowany przez Simona Van De Voorde.
Taras Chtiej lepszy od bloku rywali.
Podwójne odbicie Georgiego Bratojewa. Zanosi się na to, że mecz zakończy się w tie-breaku.
A Rusłan Kanipow zdobywa trzeci punkt z rzędu atakiem ze środka.
Filippo Lanza radzi sobie w ataku mimo bardzo niedokładnej wystawy.
Ale pięknym za nadobne odpowiada Daniele Mazzone.
Kolejny punkt atakiem ze środka zdobywa Rusłan Kanipow.
Oleg Antonow zablokowany.
Roman Daniłow udanie wykańcza dwie kontry z rzędu.
Zmian ciąg dalszy. Na pozycji libero po stronie gospodarzy oglądamy teraz nie Romana  Bragina, a Romana Martyniuka.
Nieporadnie, ale skutecznie ze środka uderza Rusłan Kanipow.
Po asie Simone Giannellego na tablicy świetlnej jest już remis.
Dmitrij Krasikow, który zastąpił Marko Ivovica, popisuje się skutecznym atakiem.
Przewaga Biełogorie mocno stopniała. Czas dla gospodarzy.
Gabriele Nelli tym razem znacznie bardziej dokładny niż parę akcji temu.
Myli się też Oleg Antonow.
Gabriele Nelli popełnia duży błąd, ale jego pomyłka nie wywołuje w hali właściwie żadnego entuzjazmu.
Sebastian Sole postanawia uderzyć efektownie z krótkiej i czyni to skutecznie.
Od początku czwartego seta Siergieja Tietiuchina zastępuje Taras Chtiej.
W hali w Biełgorodzie przez moment zapanowała niewiarygodna cisza.
Co za zagrywka Olega Antonowa! As serwisowy! Trentino Diatec drugim uczestnikiem Final Four Ligi Mistrzów.
Oleg Antonow nadrabia atakiem złe przyjęcie Urnauta. Piłka na wagę awansu do Final Four dla gości.
Gabriele Nelli nie wytrzymuje napięcia w polu serwisowym.
Punkt dla gości zdobywa Tine Urnaut.
Roman Daniłow raz jeszcze skuteczny w kontrataku. Biełogorie na dobre wraca do gry!
Siergiej Tietiuchin ze stoickim spokojem obija ręce rywalom.
Roman Daniłow zamienia na punkt bardzo ważną kontrę.
Marko Ivović dwa razy z rzędu skutecznie atakuje z pipe'a.
Efektowna "czapa" na Romanie Daniłowie znacząco przybliża Trentino Diatec do udziału w Final Four.
Marko Ivović też człowiek i pomylić się może. Serb serwuje w siatkę.
Na wszelki wypadek o czas prosi Radostin Stojczew.
Rusłan Kanipow blokuje sytuacyjną piłkę na środku.
Tine Urnaut niezawodny z lewego skrzydła.
Siergiej Tietiuchin kończy atak z lewego skrzydła.
Ręce Romana Daniłowa obite w kontrze.
Asa serwisowego posyła Simone Giannelli.
Marko Ivović zatrzymany blokiem. A jego autorem jest nikt inny jak Tine Urnaut.
Za to Tine Urnaut jest w kontrze bezbłędny.
Marko Ivović tym razem minimalnie się myli w ataku.
Tine Urnaut pokazuje, że drużyna cały czas może na niego liczyć.
Oleg Antonow nie znajduje sposobu na sforsowanie podwójnego bloku. Gospodarze rozpoczynają trzecią partię tak udanie jak poprzednią.
Roman Daniłow odpala petardę w polu zagrywki, z której przyjęciem nie radzi sobie Massimo Colaci.
A jednak jest jedna zmiana po stronie gospodarzy. Na środku siatki Rusłan Kanipow zastąpił Kiryła Makeszina.
Skutecznie w ataku Roman Daniłow.
Obie ekipy bez zmian w wyjściowym ustawieniu.
Drugą partię kończy nikt inny jak jej główny bohater, czyli Marko Ivović. Biełogorie Biełgorod wciąż w grze o Final Four.
Gabriele Nelli bardzo szczęśliwie kończy atak z prawego skrzydła.
Siergiej Tietiuchin w roli rozgrywającego wystawia do Marko Ivovica, a ten daje miejscowym kolejny punkt.
Filippo Lanza zatrzymany przez podwójny blok gospodarzy. Do gry wraca Oleg Antonow.
Siergiej Tietiuchin wykazuje się wielkim doświadczeniem, radząc sobie w ataku z niełatwej piłki.
Urnaut, Urnaut i jeszcze raz Urnaut. Przyjmujący doprowadza do wyrównania.
Tine Urnaut raz jeszcze podrywa gości do walki. Punktowy serwis Słoweńca.
Artem Smoljar wbija "gwoździa" z krótkiej.
Anemiczny atak z krótkiej Kiryła Makeszina natychmiast bezlitośnie obnażony w kontrze przez Tine Urnauta.
Marko Ivović jest filarem ofensywnej gry Biełogorie.
Tine Urnaut nie ma problemów z kończeniem akcji z szóstej strefy.
Wzór z serbskiego przyjmującego bierze Roman Daniłow, popisując się precyzyjnym atakiem po przekątnej na kontrze.
Marko Ivović od pewnego czasu utrzymuje wysoką efektywność w ofensywie.
Drugi identyczny błąd z kolei po stronie Trentino Diatec.
Przedwczesna radość Włochów po udanym bloku na Siergieju Tietiuchinie. Po drodze dotykają siatki.
W ataku z pipe'a Serb już jednak znacznie skuteczniejszy.
Atak Siergieja Tietiuchina zablokowany, ale błąd w asekuracji popełnia Marko Ivović.
Sebastian Sole spisuje się już natomiast gorzej niż jego belgijski kolega, uderzając w siatkę.
Simon Van De Voorde dwukrotnie udowadnia, że zatrzymanie blokiem jego ataku z krótkiej to trudna sztuka.
Roman Daniłow nie daje rady obić bloku w bardzo trudnej sytuacji.
Kiwka Simone Giannellego szczęśliwie przynosi punkt gościom, bo Siergiej Tietiuchin dobrze odczytał zamiary młodszego rywala.
Marko Ivović rehabilituje się w ataku.
Kolejna sędziowska kontrowersja. Atak Marko Ivovica zakwalifikowany jako uderzenie bezpośrednio w taśmę.
Gra gospodarzy dodatkowo się napędza po tym, jak kontrę wykorzystuje Siergiej Tietiuchin.
Widząc, co się dzieje, szybko o czas prosi Radostin Stojczew, trener gości.
Gabriele Nelli atakuje poza boisko. Dobre otwarcie drugiego seta przez gospodarzy.
Zespoły rozpoczynają drugiego seta w wyjściowych ustawieniach: Biełogorie: Antipkin, Makeszin, Smoljar, Tietiuchin, Daniłow, Ivović, Bragin (libero) Trentino: Nelli, Antonow, Giannelli, Sole, Van De Voorde, Urnaut, Colaci (libero)
Tym samym ekipie Trentino Diatec brakuje już tylko jednego seta do zameldowania się w Final Four.
Tine Urnaut na koniec pierwszego seta udowadnia, że gospodarze nic nie zdziałają przy serwowaniu "baloników". Słoweniec najpierw idealnie przyjmuje, a następnie pieczętuje sukces swojego zespołu atakiem po bloku.
Roman Daniłow zagrywa w pół siatki. Pierwsza piłka setowa dla Trentino Diatec.
Gospodarze są totalnie rozbici. Siergiej Antipkin wystawia piłkę do ataku ... Simone Giannellemu.
Gabriele Nelli błysnął w zagrywce i wcale nie gorzej radzi sobie w ataku z pierwszej strefy.
Marko Ivović posyła piłkę poza boisko. Gracze Biełogorie nie są w stanie nawiązać wyrównanej walki.
Gabriele Nelli w pierwszym spotkaniu obu ekip popisał się 6 asami serwisowym. Teraz dokłada kolejnego.
Już zmiana powrotna.
Roman Daniłow się myli i włoska ekipa odzyskuje całą wypracowaną wcześniej przewagę.
W międzyczasie Filippo Lanza zastąpił Tine Urnauta.
Pierwsza kontrowersja w dzisiejszym spotkaniu. Mimo protestów gospodarzy, sędzia uznaje, że Oleg Antonow trafił w ręce blokujących.
Tine Urnaut przechodzi linię trzeciego metra. Jeden z nielicznych błędów po stronie gości.
Ale nadzieję na zmniejszenie strat błyskawicznie wybija gospodarzom z głowy Sebastian Sole.
Roman Daniłow stopniowo wraca na właściwe obroty.
Oleg Antonow zachowuje się niczym chytry lis, skutecznie kiwając z pipe'a tuż za siatkę.
Kiryła Makeszina gubi chęć wbicia "gwoździa". Atak w taśmę.
Marko Ivović także popełnia błąd serwisowy.
Po dobrym zagraniu Siergiej Antipkin się myli. W zagrywce.
Złą wystawę Simone Giannellego wykorzystuje Siergiej Antipkin.
Roman Daniłow w końcu zdobywa punkt atakiem.
Raz jeszcze nie kończy Roman Daniłow, a z drugiej strony ponownie skutecznym atakiem popisuje się Tine Urnaut.
Roman Daniłow nie może skończyć ataku, a Marko Ivović przekracza linię trzeciego metra.
Znakomity początek spotkania notuje w ataku Tine Urnaut.
W pierwszym pojedynku obu ekip lepszy okazał się Trentino Diatec, zwyciężając na własnym terenie 3:0.
Witamy serdecznie w relacji na żywo z rewanżowego spotkania 1/3 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Biełogorie Biełgorod a Trentino Diatec.