• 26:24
  • 31:29
  • 36:38
  • 25:22
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne siatkarskie relacje na żywo na WP SportoweFakty. A już jutro kolejne emocje w łódzkiej Atlas Arenie i mecz Polska - Rosja! Bądźcie z nami. Dobranoc!
Mocnym atakiem z lewego skrzydła Dawid Konarski kończy czwartego seta i całe spotkanie! Polacy pokonują Argentynę 3:1 i zapisują na swoim koncie drugie zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Światowej.
Pablo Crer też myli się na zagrywce.
Ezequiel Palacios psuje zagrywkę.
Ezequiel Palacios atakuje po skosie.
Na lewym skrzydle nie do zatrzymania jest Rafał Buszek.
Dawid Konarski psuje zagrywkę.
Karol Kłos dobrze atakuje środkiem.
Argentyńczycy łapią drugi oddech i skracają dystans.
Niemoc gospodarzy przełamuje Ezequiel Palacios.
Atakiem ich i blokiem! Raz za razem!
"Konar" płonie w kolejnym znakomitym ataku!
Polacy znów skuteczni w bloku! Tym razem ofiarą Ezequiel Palacios. O czas prosi Julio Velasco.
Polski blok zatrzymuje Bruno Limę.
Po szybkim rozegraniu Łomacza dobrze atak na prawym skrzydle kończy Konarski.
Bartosz Bednorz psuje zagrywkę.
Z lewego skrzydła dobrze atakuje Dawid Konarski.
Argentyńczycy wykorzystują kontrę i wychodzą na prowadzenie.
Cristian Poglajen przedziera się przez polski blok.
Z całej siły, ale przede wszystkim skutecznie, uderza Bartosz Bednorz.
Dawid Konarski zastępuje Kurka.
Bartosz Kurek przegrywa z podwójnym blokiem. To była czapa.
Po kolejnym niepowodzeniu o czas prosi Stephane Antiga. Niewiele zostało już z wypracowanej na początku seta pięciopunktowej przewagi.
Zgubili gdzieś swój rytm Biało-Czerwoni i tracą kolejny punkt w jednym ustawieniu.
Dłuższą wymianą mocnym atakiem z prawego skrzydła kończy Bruno Lima.
Zablokowany Bruno Lima! Julio Velasco prosi o czas.
Polacy nie są w stanie podbić zagrywki.
Psuje zagrywkę Rafał Buszek.
Mocno zagrywa Buszek, a z przechodzącej piłki atakuje skutecznie Bednorz.
Pewnym atakiem punkt zdobywa Bartosz Kurek.
Schodzi z boiska bezradny Luciano De Cecco.
Po zagrywce Możdżonka Nicolas Bruno atakuje w aut.
Dobra, skończyli...
Obecność doświadczonego polskiego środkowego onieśmiela rywali, którzy na razie nie mogą skończyć akcji.
Polacy czwartego seta rozpoczynają z Marcinem Możdżonkiem w pierwszym składzie.
Na koniec dłuższej wymiany argentyński blok na środku siatki powstrzymuje Kurka i daje gościom zwycięstwo w trzecim secie.
Bieniek fatalnie psuje zagrywkę.
Bruno psuje zagrywkę. Wchodzi Bieniek za Nowakowskiego.
Znów w roli głównej Nicolas Bruno.
Z prawego skrzydła potężnie zbija Bartosz Kurek.
Aj, te zepsute zagrywki...
Rafał Buszek doprowadza do remisu.
Nicolas Bruno mocno atakuje z lewego skrzydła.
Bartosz Kurek przeciska piłkę koło podwójnego bloku.
Swojej akcji nie psują już Argentyńczycy.
Potrójny Polski blok ratuje beznadziejną - wydawałoby się - sytuację. Znowu remis!
Punktuje wracający na boisko po dłuższej nieobecności Bartosz Bednorz.
O czas prosi Stephane Antiga.
Błąd Polaków, a Buszek zdążył podbić trudny atak rywali...
Odpowiada mu teraz Piotr Nowakowski.
Crer ponownie przedziera się środkiem.
Lima psuje zagrywkę.
Pablo Crer dobrze atakuje środkiem.
Znakomicie z prawego skrzydła atakuje Kurek.
Po chwili środkowy PGE Skry fatalnie psuje zagrywkę.
Karol Kłos punktuje środkiem!
Paweł Zatorski blisko obrony, ale Argentyńczycy doprowadzają do remisu.
Potrójny blok zatrzymuje Palaciosa.
Palacios obija ręce Kurka. A było tak blisko dobrego bloku...
Podwójny blok Polaków blisko zdobycia punktu, ale piłka ląduje jednak poza boiskiem. O czas prosi Antiga.
Piotr Nowakowski psuje zagrywkę.
Argentyńczycy psują zagrywkę. Polska ma pierwszą piłkę meczową!
Ezequiel Palacios atakuje po bloku. Weryfikacja potwierdza.
Dawid Konarski ze spokojem kończy atak na lewym skrzydle.
Biało-Czerwoni coraz bliżej zwycięstwa w całym spotkaniu!
Bartosz Kurek daje Polakom kolejny punkt.
W sam środek boiska idealnie plasuje Rafał Buszek.
Lekko, ale też niecelnie, uderza po mocnym skosie Bartosz Kurek.
Myli się Sebastian Sole w ataku środkiem. Piłka poza boiskiem!
Luciano De Cecco psuje zagrywkę.
Artur Szalpuk przegrywa z blokiem, a koledzy nie są w stanie podbić piłki.
Biało-Czerwoni zdobywają punkt dający im dwa oczka przewagi na drugiej przerwie technicznej.
Bruno Lima odpowiada atakiem z prawego skrzydła.
Artur Szalpuk mocno obija ręce blokujących Argentyńczyków.
Po trzecim z rzędu punkcie dla Polaków o czas prosi Julio Velasco.
Kontrę Biało-Czerwonych finalizuje Rafał Buszek. Wcześniej świetną obroną popisał się Paweł Zatorski.
Artur Szalpuk ostrzeliwuje Argentyńczykiem z szóstej strefy.
Myli się tym razem Bartosz Kurek.
Z lewej strony celnie atakuje Rafał Buszek.
Dobrym atakiem odpowiada Sebastian Sole.
Bartosz Kurek świetnie atakuje tuż przy antence na lewym skrzydle.
Argentyńczycy schodzą na pierwszą przerwę techniczną z minimalnym prowadzeniem.
Grzegorz Łomacz zaskakuje rywali asem serwisowym.
Wzorcowym atakiem z szóstej strefy popisuje się Rafał Buszek.
Artur Szalpuk przełamuje potrójny blok rywali.
Argentyńczycy blokują sytuacyjny atak Kurka ze środka polskiego boiska.
W trudnej sytuacji po mocnym skosie trafia w boisko Bruno Lima.
Bartosz Kurek atakuje z prawego skrzydła, praktycznie z miejsca, ale skutecznie.
Rafał Buszek skraca dystans.
Znacznie lepiej trzeciego seta rozpoczęli goście. Polacy na razie nie potrafią odzyskać swojego rytmu.
Po dłuższej przerwie zawodnicy obu zespołów wracają do gry.
Statystyki Polaków po dwóch setach nie imponują. Najlepiej punktującym zawodnikiem z 11 oczkami na koncie jest Bartosz Kurek (9/19 w ataku). Polacy minimalnie lepsi w bloku (8:6). Ogólnie liczby bardzo wyrównane, co odzwierciedla przebieg obu partii.
Po mocnej zagrywce Buszka Polacy stawiają szczelny blok i zgarniają już drugą dzisiaj partię! Emocji w końcówce kolejny raz nie brakowało, ale ponownie górę wzięło doświadczenie Biało-Czerwonych.
Argentyńczycy dotykają siatkę.
W drugiej próbie Kurek piłkę posyła już w środek siatki.
Bartosz Kurek popisuje się asem serwisowym. W takim momencie!
Bartosz Kurek obija ręce rywali na lewym skrzydle.
Nie udaje się Polakom podbić ataku Cristiana Poglajena.
Ponownie do remisu doprowadza skuteczny w końcówce Kłos.
Artur Szalpuk psuje zagrywkę.
Dobrze atakuje Karol Kłos na imponującej wysokości.
W polskiej ekipie podwójna zmiana powrotna, a dla Argentyńczyków punktuje Pablo Crer.
Dawid Konarski zdobywa punkt, atakując po argentyńskim bloku.
Wideoweryfikacja daje Polakom punkt po autowym ataku Ezequiela Palaciosa.
O czas prosi Julio Velasco. Jego podopieczni znów tracą koncentrację w samej końcówce seta.
Przy pomocy dziwnej formy "atako-bloku" Artur Szalpuk doprowadza do remisu!
Ważny punkt dla Biało-Czerwonych zdobywa Piotr Nowakowski.
Pablo Crer obija polski blok.
Goście wyprowadzają skuteczna kontrę po podbiciu ataku Dawida Konarskiego.
Paweł Woicki marnuje serwis.
Kolejną zagrywkę Argentyńczyk już psuje. Tymczasem Antiga przeprowadza podwójną zmianę.
Asem serwisowym popisuje się Cristian Poglajen.
Sprytnie kiwa Sebastian Sole -asekuracji niestety w samym środku polskiego pola brak.
Niecodzienna sytuacja. O wideoweryfikację poprosił arbiter główny. Ostatecznie punkt dla Argentyny.
Wyrzucony niemal za antenkę Bartosz Kurek wciska piłkę w boisko Argentyńczyków.
Dobrze ustawia się polski blok, ale po jego interwencji piłka ląduje minimalnie poza boiskiem.
Rafał Buszek zaraz po przerwie technicznej doprowadza do remisu.
Po mocnej zagrywce Nowakowskiego odrzuceni od siatki Argentyńczycy nie potrafią wyprowadzić skutecznego ataku, a piłka po zbiciu jednego z nich ląduje poza boiskiem.
Bartosz Kurek atakuje nie do obrony.
Artur Szalpuk uderza mocno, ale piłka odbija się od bloku i wpada w polskie boisko.
Potrójny polski blok stawia ścianę nie do przejścia.
Nicolas Bruno przełamuje blok Grzegorza Łomacza.
Dłuższą wymianę potężnym atakiem po skosie kończy Bartosz Kurek.
W kolejnej akcji już wyraźnie poprawia się Sole.
Mylą się rywale. Po zbyt niskiej wystawie w siatkę uderza Sebastian Sole. O czas prosi Julio Velasco.
Bartosz Kurek kończy atak w trudnej sytuacji.
Bruno Lima zablokowany.
Polacy dotykają siatki. Szkoda, bo postawili skuteczny blok.
KOlejny raz dobrym zbiciem popisuje się Pablo Crer.
Pablo Crer sprytnie atakuje na lewej stronie.
Niemoc Biało-Czerwonych trwa. Czy sytuację zmieni Szalpuk zastępujący właśnie Bednorza?
Bartosz Kurek ponownie zablokowany. Ma o czym rozmawiać z zespołem w przerwie Stephane Antiga.
Luciano De Cecco atakuje z przechodzącej piłki. Przewaga rywala rośnie, Antiga musi prosić o czas.
Po chwili Buszek psuje zagrywkę.
Rafał Buszek atakuje z lewego skrzydła.
Bartosz Kurek leciał tak długo, że rywale zdążyli się idealnie ustawić i polskiego bombardiera widowiskowo zablokować.
Mocno z szóstej strefy atakuje Cristian Poglajen.
Drugiego seta Polacy zaczynają skutecznym blokiem.
Mimo pewnych problemów Biało-Czerwoni byli w stanie w kluczowych momentach zachować zimną krew i dość spokojnie wypunktować w końcówce rywala. Nie był jednak na pewno "spacerek"...
Martin Ramos atakuje ze środka w aut i oddaje Polakom punkt na wagę wygrania seta.
Przedziera się przez szczelny, podwójny blok rywali Dawid Konarski.
Buszek psuje zagrywkę.
Z lewej strony potężnie uderza Dawid Konarski.
Na lewym skrzydle znakomicie atakuje Cristian Poglajen.
Kurek psuje zagrywkę, a Woicki zastępując go kończy podwójną zmianę.
Po ofiarnej interwencji i przebiciu na drugą stronę piłki przez Zatorskiego Polacy stawiają punktowy blok!
Karol Kłos przywraca wiarę w polski środek. Ten atak był nie do zatrzymania.
Przechodzącą piłkę z całej siły zbija Bartosz Kurek. Punkt dla Polski, czas dla Argentyny.
Karol Kłos reaguje w bloku. Jest remis.
Punkt zdobywają Polacy, choć Nowakowskiemu znowu nie udało się skończyć czysto ataku.
Stephane Antiga prosi o czas, bo końcówka seta coraz bliżej. Pora wracać do gry i odzyskać inicjatywę.
Dynamiczną akcję środkiem kończy Nicolas Bruno.
Zagrywka za zagrywkę, błąd za błąd.
Sebastian Sole nie myli się w szybkim ataku środkiem.
Przedziera się prawym skrzydłem Bartosz Kurek.
Widowiskowo Argentyńczycy zatrzymują Bednorza na lewym skrzydle.
Nicolas Bruno doprowadza do remisu.
Lekko, sprytnie piłkę przebija Bruno Lima - zaskoczeni Polacy nie są w stanie odpowiednio zareagować.
Autowym atakiem Argentyńczycy sprowadzają oba zespoły na drugą przerwę techniczną. Polacy przejmują powoli inicjatywę. Odbiór widowiska znacznie utrudniają jednak psute na potęgę zagrywki.
Potrójny blok nie jest w stanie zatrzymać Cristiana Poglajena.
Tym razem Kłosa zatrzymał blok. Polski środek, póki co, do poprawki!
Rafał Buszek przedziera się przez gąszcz argentyńskich rąk.
Wysoko wyskoczył Piotr Nowakowski, ale rywal i tak go zablokował.
Podwójny polski blok powstrzymuje Limę.
Biało-Czerwoni po słabszym momencie Argentyny wreszcie wychodzą na prowadzenie. O czas szybko prosić musi Julio Velasco.
Myli się Nicolas Bruno, atakujący po mocnym skosie.
Dynamicznie środkiem uderza Sebastian Sole.
Z lewego skrzydła dobrze atakuje Bartosz Bednorz.
Po zepsutym serwisie Polacy na pierwszej przerwie technicznej tracą do rywala dwa punkty.
Cristian Poglajen marnuje zagrywkę.
Martin Ramos dotyka siatki, atakując środkiem.
Na lewym skrzydle dobrze radzi sobie w ataku Rafał Buszek.
Ofensywną niemoc przełamuje Bartosz Kurek.
Kontrę gości wykorzystuje Bruno Lima. Polacy na razie bardzo nieskuteczni w ofensywie.
Pierwszy punkt z ataku dla Biało-Czerwonych zdobywa dzisiaj Piotr Nowakowski.
Polacy również psują serwis.
Drugi punkt gościom daje Cristian Poglajen.
Oba zespoły dzisiejszy mecz rozpoczną w następujących składach: Argentyna: Bruno, Ramos, Poglajen, Sole, Lima, De Cecco, Alexis Gonzalez (libero). Polska: Łomacz, Nowakowski, Buszek, Kurek, Kłos, Bednorz, Zatorski (libero).
Zaczynamy! Pora na hymny i oficjalne przywitanie obu zespołów!
Argentyńczycy wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Polacy jeden trium na swoim koncie już mają.
W Atlas Arenie trwa rozgrzewka. Biało-Czerwoni wydają się być w pełni zmobilizowani.
W inauguracyjnym spotkaniu łódzkich zmagań w "światówce" Francja bez straty seta odprawił Rosjan, choć drugi set wydawał się trwać w nieskończoność...
Zapraszamy na relację na żywo z Atlas Areny z pierwszego w łódzkim turnieju Ligi Światowej meczu reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni podejmują dziś reprezentację Argentyny! Kto wygra mecz?