• 23:25
  • 25:22
  • 11:15

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne siatkarskie relacje LIVE na WP Sportowe Fakty.

Kilka sekund po zakończonym spotkaniu, trener Kowal wchodzi na boisko rozpoczynając nerwową pogadankę ze swoimi zawodnikami.

Najlepszym zawodnikiem spotkania zostaje Karol Butryn!

Potrójny blok GKS-u! Niespodziewany wynik w Rzeszowie! Dzisiejszy mecz zwycięża zespół GKS Katowice!

Kompletnie na boisku pogubili się rzeszowianie, co wykorzystuje GKS. Fantastyczny atak na prawym skrzydle.

Przerwa na życzenie dla Piotra Gruszki.

Psuje zagrywkę Karol Butryn.

Tym razem blok rzeszowian świetnie radzi sobie z katowicką ofensywą.

Choć kilkukrotnie podczas długiej wymiany katowiczanie nie mogli przebić się przez ręce blokujących, ostatecznie zakończyli akcję silnym atakiem z lewego skrzydła.

Rossard wykorzystuje ręce blokującego. Piłka ląduje daleko na widowni.

Piłka w boisku po świetnej zagywce Sobańskiego!

Na nic dobra obrona Wojtaszka. Szczelny blok GKS-u zatrzymuje na lewym skrzydle Wintersa.

Rzeszowianie powalczyli w obronie, dzięki czemu mogli wyprowadzić atak. Z prawego skrzydła punktuje Rossard.

Efektowny blok Lemańskiego!

Próba mocnej zagrywki na nic się stała. Ivović daleko w aut.

Zmiana w na boisku schodzi:Dawid Dryja wchodzi:Bartłomiej Lemański.

Przerwa dla trenera Kowala.

Trudny do zatrzymania w dzisiejszym meczu Karol Butryn posyła kolejny, bombardujący atak.

Daleko w aut swój atak wyrzuca Rossard.

Tym samym odpowiada Rossard.

Mocny atak z prawego skrzydła posyła Karol Butryn.

Udany blok po stronie Resovii! Przez rzeszowską "ścianę" nie udaje się przebić Kapelusowi. Czwarty set zwyciężają gospodarze! Przed nami tie-break!

Piłka po kontakcie z blokiem rzeszowian dotyka antenki.

Czas dla podopiecznych Piotra Gruszki.

Sędzia odgwizduje cztery odbicia po stronie katowiczan.

Wspaniała kontra po stronie rzeszowskiego kolektywu. Ze środka piłkę w boisku umieszcza Dawid Dryja.

Kolejny serwis zepsuty przez Rzeszowian.

Tym razem piłka ląduje w siatce...

W polu zagrywki Piotr Nowakowski i... GKS nie radzi sobie z odbiorem serwisu!

Przytomną kiwką popisuje się Ivović.

Druga przerwa wzięta przez trenera Kowala.

Nieszczelny blok postawiony przez gospodarzy.

Rzeszowska obrona nie radzi sobie z mocnym atakiem Kapelusa.

Ivović nie radzi sobie w przyjęciu z mocnymi zagrywkami Kalembki.

Rzeszowianie kompletnie pogubili się na boisku. Piłka po ataku Wintersa uderza w antenkę.

Szybka interwencja rzeszowskiego szkoleniowca.

Dawid Dryja zatrzymany szczelnym blokiem.

AS serwisowy Rafała Sobańskiego! Rzeszowianie nawet nie drgnęli aby przyjąć piłkę.

Chwilowy marazm przerywa atak ze środka Kalembki.

Wysoko nad blokiem wybrał się Tomasz Kalembka.

Zza dziewiątek metra piłkę prosto w boisko posyła Marko Ivović!

Szczelna ściana po stronie gospodarzy. Zatrzymany Karol Butryn.

Efektowna kiwka Falaschiego podbita przez rzeszowian. Niestety na nic udana obrona, gdyż piłka posłana z drugiej linii ląduje w aucie.

Po nieudanym rozegraniu Falaschiego, piłka zostaje zatrzymana przez Rossarda.

Na prawym skrzydle zatrzymany atakujący katowiczan. W roli blokującego Winters.

Trudny dziś do zatrzymania, obija ręce blokujących Karol Butryn.

Tym razem celnie, wysoko nad blokiem - Dawid Dryja.

Po rękach blokujących, piłkę w aut sprytnie wypycha Rossard.

Świetny blok GKS-u zatrzymuje rzeszowian.

Nieudany atak Dawida Dryji. Piłka minęła się z rękami blokujących.

Od mocnego ataku czwartego seta rozpoczyna Ivović.

Kibice zgromadzeni na Podpromiu wygwizdali swoich zawodników po przegranej partii.

Katowiczanie obijają ręce zawodników Resovii! Trzecia partia dla zespołu gości!

Lewe skrzydło GKS-u świetnie radzi sobie z rzeszowskim blokiem. Pierwsza piłka setowa dla Katowic.

Pojedynczy blok Nowakowskiego!

Sprytnie tuż za blok kiwnął Kapelus. Rzeszowska obrona wyraźnie zaskoczona.

AS! Świetnymi zagrywkami w polu serwisowym popisuje się Pietraszko.

O przerwę poprosił trener Kowal.

Atakujący GKS-u nie pozostaje dłużny. Mocny atak Butryna.

Po skosie z prawego skrzydła wybrał się Rossard.

Kolejny AS serwisowy rzeszowskiego atakującego!

Piłka ląduje w boisku po serwisie Rossarda!

Obrona po stronie gospodarzy nadal kuleje, a katowicka ofensywa nabiera rozpędu!

Ponownie precyzyjny atak Butryna.

Przerwa dla szkoleniowca GKS-u.

Tym razem ręki w ataku nie zwolnił Winters.

Rzeszowianie nie radzą sobie w obronie. Tichacek nie utrzymuje na rękach silnego ataku Butryna, który już od pewnego czasu nie myli się.

Lewe skrzydło uruchomione. Frederic Winters obija mocno blok gości.

W ataku myli się Kapelus, umieszczając piłkę daleko w aucie.

Kolejny zepsuty serwis. Piłkę w aut wyrzuca Rossard.

Marko Ivović omija swoim atakiem blok, jednak autowej piłki w obronie dotyka jeden z zawodnikó GKS-u.

Znakomitym, potrójnym blokiem popisują się gospodarze.

Bardzo długa wymiana zakończona udanym atakiem ze środka Bartłomieja Krulickiego.

Zmiana w na boisku schodzi:John Perrin wchodzi:Freddie Winters.

Zmiana w na boisku schodzi:Bartłomiej Lemański wchodzi:Piotr Nowakowski.

Szybka interwencja trenera Kowala.

Ponownie seria zepsutych zagrywek po stronie Resovii. Tym razem piłkę w siatce umieścił Dawid Dryja.

Rzeszowianie nie utrzymują na rękach mocnej zagrywki Tomasza Kalembki.

Przechodzącą piłkę w boisku umieszcza Perrin.

Atak po bloku środkowego GKS-u.

Przez blok na środku przedziera się Bartłomiej Lemański.

Po dziesięciominutowej przerwie, trzecią partię dobrym atakiem rozpoczyna Karol Butryn.

Piłka po zagrywce Dawida Dryji ląduje daleko w aucie. Drugi set wygrywają katowiczanie.

Czas dla Piotra Gruszki.

Thibault Rossard obija ręce GKS-u, dając sobie szansę na dalszą grę w tym secie.

Piłka po ataku balansuje na taśmie, jednak ostatecznie wpada w boisko rzeszowian.

W ataku nie zwalniał ręki Rossard.

Piekielnie mocno na prawym skrzydle Butryn.

Ściana rzeszowian nie do przejścia. Zatrzymany Kapelus.

Przerwa dla katowiczan.

AS serwisowy Lukasa Tichacka!

Tym razem Karol Butryn zablokowany. Przed nim "ściana" Perrin-Lemański.

Po ataku katowiczan o challenge prosi trener Kowal. Decyzja sędziów zostaje jednak utrzymana.

Zmiana w na boisku schodzi:Marko Ivović wchodzi:Freddie Winters.

Piłkę wprost w boisko posyła zza dziewiątego metra Kalembka!

Ręki w ataku po stronie gości nie wstrzymuje ponownie Butryn.

Seria fatalnych zagrywek po stronie Resovii. Tym razem w aut wyrzuca piłkę Marko Ivović.

Niesamowite szczęście sprzyja w dzisiejszym meczu rzeszowianom. Katowiczanie posyłają piłkę po prostej w aut.

Po mocnym serwisie Lemańskiego, cztery odbicia po stronie GKS-u.

Tym razem po skosie z lewego skrzydła wybrał się Kapelus.

Znakomity blok katowiczan. Niesamowity zasięg nie pomaga nawet Bartłomiejowi Lemańskiemu.

Przerwa na życzenie dla Andrzeja Kowala.

AS serwisowy Karola Butryna!

Zmiana w na boisku schodzi:Fabian Drzyzga wchodzi:Lukas Tichacek.

Ponownie obija potrójny blok rzeszowian Karol Butryn. Goście nabierają rozpędu w ofensywie.

Karol Butryn przedziera się przez ręce blokujących.

Kolejny blok z Bartłomiejem Lemańskim w roli głównej.

Pomimo lekkiego zamieszania po złym przyjęciu zagrywki, z prawego skrzydła kończy Butryn.

Efektownie ze środka Bartłomiej Krulicki.

Rossard sprytnie przepycha piłkę między rękami blokujących.

Asseco Resovia rozpoczyna drugiego seta od błędu podwójnego odbicia Rossarda. Wszystko za sprawą szczelnego bloku katowiczan.

Sobański nie przyjmuje mocnej zagrywki Lemańskiego. Pierwszy set zdecydowanie po stronie rzeszowian.

Zmiana w na boisku schodzi:Jochen Schoeps wchodzi:Fabian Drzyzga.

Zmiana w na boisku schodzi:Lukas Tichacek wchodzi:Thibault Rossard.

Zagrywka GKS-u dzisiaj nie funkcjonuje poprawnie. Tym razem piłkę w siatkę posyła Butryn.

Mimo iż katowiczanie ofiarnie bronili się przed rzeszowskimi atakami, piłkę w boisku umieszcza Lemański.

Tym razem bombe w strone przyjezdnych posyła Jochen Schoeps. A na boisku w drużynie gospodarzy zameldował się Mateusz Masłowski.

Po serii dobrych zagrywek Dryji, piłka ląduje w aucie.

Kolejny czas dla katowiczan.

Znakomicie funkcjonująca ofensywa rzeszowian nie daje żadnych szans przyjezdnym.

Zmiana w na boisku schodzi:Thibault Rossard wchodzi:Lukas Tichacek.

Zmiana w na boisku schodzi:Fabian Drzyzga wchodzi:Jochen Schoeps.

Kapelus wykorzystuje nieszczelny blok rzeszowian, obijając skutecznie ręce.

Po raz kolejny, ze spokojem na lewym skrzydle Ivović.

Mocno i skutecznie Marko Ivović.

Butryn przedziera się przez ręce blokujących.

Mimo mocnego ataku katowiczan, punkt po stronie rzeszowian. Challenge, pomimo przyznania się do bloku zawodnika Resovii pokazał, że piłka była autowa.

Przerwa na żądanie dla Piotra Gruszki.

Po mocnej zagrywce, piłkę prosto w boisko posyła Dawid Dryja.

Początek spotkania punkt za punkt. Tym razem po stronie gospodarzy znakomity atak posyła Rossard.

Blok rzeszowian obija katowicki atakujący.

Długą wymianę kończy Dawid Dryja.

Na czystej siatce z prawego skrzydła punktuje Karol Butryn.

As serwisowy Kalembki!

Spotkanie poprowadzą sędzia Maciej Kolendowski oraz Tomasz Flis. Rozpoczynamy!

Wyjściowe szóstki: Asseco Resovia Rzeszów: Drzyzga, Dryja, Ivović, Rossard, Lemański, Perrin, Wojtaszek (libero);  GKS Katowice: Falaschi, Kalembka,  Butryn, Krulicki, Kapelus, Sobański, Stańczak (libero).

Obie ekipy już po rozgrzewce, za chwile poznamy wyjściowe składy.

GKS Katowice, beniaminek tegorocznych rozgrywek plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli. W poprzedniej kolejce zespół przegrał z obecnym wiceliderem tabeli, ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle.

Gospodarze do dzisiejszego pojedynku podchodzą z pięcioma zwycięskimi spotkaniami i dwiema porażkami. W ostatniej kolejce ulegli w czterosetowym boju zespołowi z Jastrzębia. Na swoim terenie rzeszowianie czują się jednak wyjątkowo mocni i nie mają w zwyczaju oddawać punktów przeciwnikom.

W składzie Asseco Resovii nadal brakuje Marcina Możdżonka.

Serdecznie witamy z hali Podpromie w Rzeszowie, gdzie o godz. 17:00 rozpocznie się spotkanie w ramach 8. kolejki PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a GKS-em Katowice.