Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zaprazamy na kolejne.

Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)

Peter Wohlfahrtstatter posyła piłkę w siatkę i tym samym kończy spotkanie (III set, 19:25)

Dwa kolejne skuteczne ataki Sliwki właściwie pieczętują losy tego seta (III set, 19:24)

Żadna seria nie moze trwać wiecznie, Bućko psuje  zagrywkę. W kolejnej akcji atak kończy Aleksander Śliwka (III set, 19:22)

Kolejna punktowa zagrywka Bućki (III set, 19:20)

Bartosz Bućko najpierw popisuje się skutecznym atakiem, potem serwuje asa (III set, 18:20)

Zmiana w na boisku schodzi:Michał Superlak wchodzi:Krzysztof Antosik.

Zmiana w na boisku schodzi:Marcin Komenda wchodzi:Leo Andrić.

Zmiana w na boisku schodzi:Jan Hadrava wchodzi:Łukasz Makowski.

Zmiana w na boisku schodzi:Paweł Woicki wchodzi:Hidde Boswinkel.

Kolejną piłkę dostaje Bartosz Bućko i ją kończy (III set, 15:18)

Kolejne skuteczne zagranie Palaciosa (III set, 14:18)

Aleksander Śliwka obija blok rywala. A w kilka chwil poźniej jego koledzy blokują atak Nalobina (III set, 13:17)

Z drugiej linii skutecznym atakiem melduje się Bartosz Bućko (III set, 13:15)

Najpierw skutecznie atakuje Miłosz Zniszczoł, potem punkt dokłada Jan Hadrava (III set, 12:15)

Wciągająca wymiana, którą wygrywają gospodarze (III set, 12:13)

Moment słabszej dyspozycji na zagrywce obu zespołów (III set, 10:13)

Fragment zaciętej gry punkt za punkt, na udane zagranie Bućki, odpowiada Palacios (III set, 8:11)

Zrobił się maly pojedynek atakujących. Na skuteczne zagranie Superlaka, odpowiada Jan Hadrava (III set, 7:10)

I znów bezbłędnie Hadrava (III set, 6:9)

Kolejne udany atak Hadravy. Chwilę później kielczanie nie kończą swojej akcji (III set, 5:8)

Do trzech razy sztuka, dopiero przy trzeciej próbie Maciej Pawliński kończy atak (III set, 5:6)

W kolejnej akcji Aleksander Śliwka nie dał się już jednak zablokować (III set, 4:6)

Przebudził się kielecki blok, zatrzymany Alekander Śliwka (III set, 4:5)

Bardzo dobrą zmianę dał Palacios. Argentyńczyk kończy kolejną piłkę (III set, 2:4)

Michał Superlak skutecznie obija blok rywali (III set, 2:3)

Daniel Pliński skutecznie atakuje z krótkiej (III set, 1:3)

Trzeciego seta otwiera skuteczny atak Palaciosa (III set, 0:1)

Czy kielczanie zdołają jeszcze odmienić losy meczu?

Kielczanie jeszcze wybronili setbola dzięki skutecznemu atakowi Bartosza Bućko, który kilka akcji wcześniej pojawił się na boisku. Ale bezblędny okazał się Ezequiel Palacios i to jego atak kończy drugą partię (II set, 19:25)

Olsztynianie blokują atak Wachnika (II set, 18:24)

Co z tego, że kielczanie zapunktowali atakiem, jak w chwilę później psują zagrywkę (II set, 17:23)

Z drugiej linii skutecznie atakuje Jakub Wachnik (II set, 17:22)

O czas ponownie prosi Sinan Tanik (II set, 15:21)

Swój pierwszy punkt w meczu zdobywa Ezequiel Palacios (II set, 15:21)

Superlak skutecznie atakuje, ale w chwilę później podobnym zagraniem odpowiada Jan Hadrava (II set, 14:20)

Zmiana w na boisku schodzi:Wojciech Włodarczyk wchodzi:Ezequiel Palacios.

Dobrze się spisują dzisiaj olsztyńscy środkowi, atak kończy Miłosz Zniszczoł (II set, 13:19)

W ataku przypomniał o sobie Maciej Pawliński (II set, 12:16)

A teraz piłkę kończy Jan Hadrava (II set, 11:16)

Paweł Woicki równo obdziela swoich kolegów piłkami, teraz dostaje ją Włodarczyk i kończy po prostej (II set, 10:15)

Po czasie Miłosz Zniszczoł psuje zagrywkę, ale już w następnej akcji krotką popisuje się Daniel Pliński (II set, 9:14)

Zmiana w na boisku schodzi:Krzysztof Antosik wchodzi:Marcin Komenda.

Trener Effectora nie czeka już dłużej i bierze czas (II set, 8:13)

Zagrywka nie jest dzisiaj najmocniejszą stroną kielczan. A asem popisuje się Miłosz Zniszczoł (II set, 8:12)

Zmiana w na boisku schodzi:Marcin Komenda wchodzi:Krzysztof Antosik.

Marcin Komenda nie błyszczy dziś na rozegraniu,szykuje się zmiana (II set, 6:9)

Najdłuższa jak na razie wymiana w tym meczu, którą wygrywają olsztynianie. Blokują kiwkę Komendy (II set, 5:7)

Wojciech Włodarczyk zrehabilitował się za nieudaną poprzednią akcję, teraz sprytnie obił blok rywala (II set, 4:6)

Pomyłek w grze nie ustrzegaja się także akademicy (II set, 4:5)

Michał Superlak skutecznie atakuje (II set, 2:4)

Dodatkowo gospodarze dokładają własne błędy, co na pewno nie pomoże w walce o wyrównanie stanu meczu (II set, 1:4)

Seria skutecznych bloków akademików (II set, 0:3)

Czas przyniósł efekt. Kielczanie nie skończyli swojej akcji, a po drugiej stronie siatki nie pomylił się Jan Hadrava (I set, 23:25)

Skutecznie ze skrzydła Jakub Wachnik, chwilę później kielczanie zatrzymują Aleksandra Śliwkę i o drugi czas prosi trener AZS-u (I set, 23:24)

Michał Superelak zagrywa piłkę w aut (I set, 21:24)

Zmiana w na boisku schodzi:Konrad Formela wchodzi:Jakub Wachnik.

Kielczanom nie jest łatwo się przedostać przez blok rywala, zablokowany zostaje Aleksiej Nalobin (I set, 20:23)

Zmiana w na boisku schodzi:Jakub Wachnik wchodzi:Konrad Formela.

Tym razem atak Włodarczyka został zablokowany (I set, 20:20)

Po czasie blok gospodarzy obija Wojciech Włodarczyk (I set, 18:19)

Najpierw atak kończy Peter Wohlfahrtstätter , potem goście nie kończą ataku i o czas prosi Andrea Gardini (I set, 18:18)

Kolejny punkt do dorobku AZS-u dokłada Jan Hadrava (I set, 16:18)

Kielczanie zmniejszają straty, najpierw dzięki atakowi Macieja Pawlinskiego, potem skutecznie blokują Aleksandra Śliwkę (I set, 15:16)

Jan Hadrava skutecznym atakiem przerywa serię rywali (I set, 13:16)

A teraz jakub Wachnik dokłada  punktową zagrywkę (I set, 13:15)

W ostanich akcjach po kieleckiej stronie najskuteczniejszy Jakub Wachnik, to on zdobywa kolejne dwa punkty (I set, 11:14)

Michał Superlak zaczął to spotkanie w szóstce w miejsce mało skutecznego ostatnio Leo Andricia, ale jak na razie nie prezentuje się z najlepszej strony (I set, 8:14)

Bohaterem dwóch ostatnich akcji był Miłosz Zniszczoł, najpierw popisał się skutecznym atakiem, potem zagrywką (I set, 7:12)

Olsztynianom też się przydarzają nieudane akcje (I set, 7:10)

Skutecznie atakuje Miłosz Zniszczoł (I set, 5:10)

Przerwa przyniosła efekt, po czasie atak kończy Maciej Pawliński (I set, 4:8)

Kolejne oczko zdobywa Aleksander Śliwka. O pierwszy czas prosi trener Effector, Sinan Tanik (I set, 3:8)

Aleksander Śliwka skutecznie obija blok rywali (I set, 3:6)

I kolejny punkt autorstwa Daniela Plińskiego, tym razem wykorzystał przechodzącą piłkę (I set, 1:4)

Dobry początek w wykonaniu olsztuńskich środkowych, najpierw punkt zagrywką zdobył Miłosz Zniszczoł, teraz ze środka zapunktował Daniel Pliński (I set, 1:3)

Wyjściowe szóstki:

Effector Kielce: Komenda, Wohlfahrtstatter, Wachnik, Nalobin, Pawliński, Superlak, Biniek (libero)

AZS Olsztyn: Hadrava, Pliński, Zniszczoł, Śliwka, Woicki, Włodarczyk, Żurek (libero)

W oczekiwaniu na mecz, zapraszamy do lektury jego zapowiedzi.

Serdecznie zapraszamy na relację live z meczu pomiędzy Effector Kielce i Indykpol AZS Olsztyn. Spotkanie rozpocznie się  za około 15 minut.