• 16:25
  • 21:25
  • 20:25

Życzymy miłego popołudnia i do zobaczenia!

Dziś jeszcze w Lidze Mistrzyń zagra Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Wyjazdowe spotkanie ekipy z Zagłębia z Saint Raphael Volley o 20:30. Zapraszamy na relację na żywo na naszym portalu.

Za tydzień podopieczne Jakuba Głuszaka zagrają u siebie z Imoco Volley Conegliano w trzeciej kolejce fazy grupowej.

To pierwsza wygrana Chemika w Lidze Mistrzyń w tym sezonie.

III set, 20:25 Kiwką ze środka zakończyła spotkanie Stefana Veljković.

III set, 20:24 W pojedynku na siatce Joanna Wołosz dotyka górnej taśmy.

III set, 18:24 Hasanowa broni pierwszą piłkę meczową.

III set, 17:23 Psuje Koewa. Chemik dwie piłki od wygranej.

III set, 16:22 Yelyzaveta Samadova jeszcze próbuje przypudrować wynik.

III set, 15:20 Rozgrywająca Telekomu zaskakuje policzanki kiwką z drugiej piłki

III set, 13:19 Stefana Veljković atak ze środka zamienia na punkt.

III set, 12:17 Katarzyna Zaroślińska raz przebiła się przez dłonie rywalek, ale dwie akcje później została przez nie zatrzymana.

III set, 9:16 Tym razem azerska przyjmująca zatrzymana podwójnym blokiem!

III set, 8:13 Yelyzaveta Samadova  daje jeszcze sygnał do walki swojej drużynie

III set, 5:13 Świetnie radzi sobie na lewej flance Malwina Smarzek.

III set, 4:11 Ależ seria Zaroślińskiej. Atakująca Chemika kończy trzy piłki z rzędu.

III set, 3:8 Malwina Smarzek zatrzymuje Azizową!

III set, 3:6 Różnorodnie prowadzi akcje Joanna Wołosz - najpierw do Smarzek, później do Werblińskiej, a następnie do Zaroślińskiej. I wszystkie kończą.

II set, 3:2 Rozpoczęło się od prowadzenia policzanek 2:0, ale za pomocą bloku i zagrywki siatkarki z Baku wyszły na prowadzenie.

II set, 21:25 Podobnie jak w pierwszej partii, atak z obejścia Bednarek-Kaszy kończy seta. Chemik prowadzi już 2:0!

II set, 20:24 Werblińska zatrzymana blokiem. Wciąż Chemiczki nie mogą skończyć tego seta, więc trener Jakub Głuszak prosi o czas.

II set, 17:24 Przepchnęła się na siatce Joanna Wołosz

II set, 15:22 Seria błędów w przyjęciu i ataku po stronie Telekomu. A Smarzek i Veljković dopełniają dzieła zniszczenia.

II set, 14:18 Miejscowe zmniejszają straty. Ksenija Ivanovic popisała się dobrym serwisem.

II set, 11:18 Gospodynie nie mają sposobu na rozpędzoną w ataku Veljković. Trener Zoran Gajić wykorzystuje drugą przerwę.

II set, 9:16 Stefana Veljković zatrzymuje pojedynczym blokiem Hasanową!

II set, 8:13 Anna Werblińska przestrzeliła z lewego skrzydła.

II set, 5:11 Dobrą postawę w zagrywce prezentuje także Stefana Veljković

II set, 3:8 Fantastyczną serię zagrywek zanotowała Joanna Wołosz

II set, 3:3 Wyrównany początek partii. As serwisowy Hasanowej.

I set, 16:25 Trzecia piłka setowa wykorzystana przez Chemiczki. Agnieszka Bednarek-Kasza udanym atakiem z obejścia kończy partię.

I set, 13:22 Doskonała seria mistrzyń Polski - niezawodne są kolejno Smarzek, Zaroślińska i Veljković.

I set, 10:16 Udany atak Katarzyny Zaroślińskiej z VI strefy.

Zoran Gajić prosi o drugi czas.

I set, 6:13 Powiększa się przewaga policzanek. Świetny dwublok Veljković i Smarzek!

I set, 6:11 Stefana Veljković punktuje bezpośrednio z zagrywki.

I set, 6:9 Przechodzącą piłkę wykorzystuje Koewa

I set, 4:8 Czteropunktowe prowadzenie Chemika na pierwszej przerwie technicznej.

I set, 3:7 Tym razem Malwina Smarzek atakuje bez bloku w aut.

Trener Zoran Gaić poprosił o pierwszą przerwę.

I set, 2:5 Udany atak z lewego skrzydła Malwiny Smarzek po bloku.

I set, 2:3 Atak z obejścia Bednarek-Kaszy zablokowany przez Samadową.

I set, 1:1 Ładnie przebija się przez blok Werblińska.

Telekom: Samadova, Petrović, Azizova, Vesović, Hasanova, Mirković, Filipowa (libero).

Chemik: Werblińska, Bednarek-Kasza, Smarzek, Wołosz, Veljković, Zaroślińska, Zenik (libero).

Philippe Schurmann z Liechtensteinu i Paul Catalin Szabo Alexi z Rumunii poprowadzą to spotkanie

W pierwszej kolejce Chemiczki przegrały z Liu-Jo Nordmeccanica Volley Modena 1:3. Ekipa z Azerbejdżanu przegrał z Imoco Volley Conegliano 0:3

A tak zapowiadaliśmy dzisiejsze spotkanie:

Nie da się ukryć, że wyjazd do Baku to dość duża wyprawa. Poniżej można zobaczyć, jak przebiegała podróż policzanek do stolicy Azerbejdżanu

Dzień dobry! Za kwadrans mistrzynie Polski, siatkarki Chemika Police rozpoczną drugie spotkanie w tej edycji Ligi Mistrzyń. Tym razem zmierzą się na wyjeździe z Telekomem Baku.