Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji LIVE na naszym portalu WP SportoweFakty.pl

Autowa zagrywka Argentyńczyków kończy spotkanie. A zatem Zenit w trzech setach pokonuje drużynę Personal Bolivar.

Hernandez atakuje i zdobywa 17 "oczko" dla swojej ekipy. Zenit nadal ma piłkę meczową.

Rosjanie coraz bliżej zwycięstwa! Kolejny skuteczny blok Zenitu! Tym razem zatrzymany Garcia.

I znów zatrzymany Lopes!

Ściana rosyjskiego kolektywu! Argentyńczycy zatrzymani na siatce.

Wolwicz punktuje zza linii 9. metra! Podopieczni Javier Webera nie radzą sobie w odbiorze.

Crer punktuje ze środka i znów tylko jedno "oczko" różnicy.

Potężne ataki siatkarzy z Zenitu sprawiają, że defensywa Personalu gubi się na boisku. Znów trzy "oczka" przewagi rosyjskiej drużyny.

Wilfredo Leon zaskakuje swoich rywali popisując się sprytną "zdrapką" tuż za blok.

Rosjanie wracają do gry. Crer pomylił się w obronie.

Czarna seria po stronie rosyjskiego kolektywu. Błąd ataku Michajłowa oraz znakomita kontra Argentyńczyków sprawia, że ekipa zbliża się na jedno "oczko".

Po zagrywce Butki piłka przewinęła się przez siatkę i spadław boisko rywali.

Michajłow znów popisuje się potężnym ciosem. Argentyńczycy nie mają dziś sposobu na rosyjskiego atakującego.

Ze środka z impetem Crer.

Cóż to był za blok! Samojlenko czujnie na siatce.

I kolejne "oczko" wędruje na konto Zenitu! Znów w roli głównej Michajłow.

Rosyjski atakujący znakomicie radzi sobie z argetyńskim blokiem.

Ściana drużyny Personal Bolivar! Rosyjska ofensywa zatrzymana.

I po raz kolejny punktuje Wilfredo Leon!

Potężny atak Wilfredo Leona! Argetyńska defensywa bez szans!

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź rosyjskiego kolektywu. Leon obija blok rywali.

Lopes staje za linią 9. metra i... as siatkarza!

Anderson popełnia jednak błąd w polu serwisowym.

Potężny atak Andersona z prawego skrzydła.

Sędzia odgwizduje błąd rozegrania ekipie z Argentyny.

Potężny, efektowny blok na rosyjskim atakującym!

Potężny atak Wilfredo Leona kończy drugą partię spotkania.

Autowa zagrywka rywali i to Zenit ma piłkę setową.

Argentyńczycy nie przyjmują kąśliwej zagrywki Samojlenki.

Tym razem na siatce punktuje Wolwicz! Cóż to był za blok.

Seria zepsutych zagrywek.

I znów punktuje atakujący Zenitu! Siatkarz wbija w boisko przechodzącą piłkę.

Michajłow bombarduje swoich rywali z lewego skrzydła.

Sypa na środek siatki tym razem "oczko" dla swojej ekipy zdobywa Samojlenko.

Potężny atak Leona. Przeciwnicy bez szans wobec takiego ciosu.

Lopes w aut, ale sprawdzają Argentyńczycy. A jednak decyzja podtrzymana i punkt dla Zenitu.

Punktowy blok Nikicia.

Seria zepsutych zagrywek po obu stronach siatki.

Leon otworzył prostą, co pozwoliło rywalom wyprowadzić znakomity atak.

Błąd podwójnego odbicia w ekipie z Bolivaru. Punkt dla Zenitu.

Potężny cios zza linii 9. metra Butki, jednak rywale znakomicie radzą sobie z tą piłką i bombardują ze środka.

Błąd w polu serwisowym ekipy z Bolivaru.

Zenit popracował w obronie, jednak lekki chaos na boisku sprawia, że nie udaje im się przebić piłki na drugą stronę siatki.

Rosyjski atakujący posyła piorunujący cios w stronę rywali.

Gracze z Kazania ustawili skuteczny blok, jednak wpadli w siatkę.

Piłka wędruje do Andersona, który nie wstrzymuje ręki i rozbija defensywe rywali.

Znakomite zagranie z prawego skrzydła. Na tablicy mamy remis.

Potężnym atakiem z prawego skrzydła Zenit kończy pierwszego seta.

Chwilowy zryw gości. Mocna seria ciosów oraz błędów ekipy z Rosji.

Drugi czas w tym secie wykorzystuje szkoleniowiec Personal Bolivar.

Najpierw atak z prawego skrzydla, a już po chwili środkowy rosyjskiego kolektywu obija ręce rywali.

Rosyjski środkowy staje za linią 9. metra i popisuje się piorunującą zagrywką! Rywale bez szans.

O przerwę prosi trener ekipy Personal Bolivar.

Bardzo długą wymianę kończy Zenit. Efektowny atak z prawej flanki. Egzekutorem rosyjski atakujący.

Mamy challenge dla rosyjskiego kolektywu. Czy piłka była po bloku? A jednak. Oczko wędruje na konto podopiecznych Alekno.

Piłkę dostaje Anderson i... siatkarz wpada w szczelny blok rywali!

Znakomity przerzut na lewe skrzydło. Cóż to było za zagranie!

Przepraszamy za chwilową przerwę spowodowaną problemami technicznymi.

I znów blok! Na tablicy wyników mamy remis!

Znakomity blok siatkarzy z Bolivaru! Ekipa zatrzymuje na lewym skrzydle Andersona.

Matthew Anderson punktuje z lewej flanki. Siatkarz obija sprytnie ręce rywali.

Leon staje za linią 9. metra i... zagrywa w aut.

Torres popełnia błąd w polu zagrywki.

Szybka sypa na środek i skuteczny atak rosyjskiego siatkarza.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź rywali. Prawy atak uruchomiony.

Potężny atak rosyjskiego kolektywu z lewej flanki.

Piorunujący atak Zenitu z drugiej linii i już rosjanie wychodzą na prowadzenie.

Zenit Kazań: Butko, Wolwicz, Leon, Michajłow, Samojlenko, Anderson, Werbow (libero)

Personal Bolivar: Crer, Penczew R., Gauna, Lopes, Nikić, Galdon, Codesal (libero)

Kto zwycięży w dzisiejszym spotkaniu?

Drużyna Personal Bolivar to obecni mistrzowie Argentyny. Do Polski przylecieli w bardzo dobrych nastrojach, bowiem tuż przed rywalizacją w KMŚ pokonali u siebie 3:1 Gigantes Del Sur.

Ostatni tydzień w wykonaniu ekipy z Rosji był niezwykle udany. Podopieczni Władimira Alekny zwycięsko zainaugurowali zmagania w Lidze Mistrzow, pokonując w czterech setach francuski Spacer’s Toulouse. Mistrzowie Rosji nie zawiedli również na krajowym podwórku, gdzie wygrali z Jarosławiczem Jarosław 3:1.

Witamy Państwa serdecznie z łódzkiej Atlas Areny! Przed nami pierwszy dzień zmagań w Klubowych Mistrzostwach Świata! Już za kilkanaście minut odbędzie się starcie Zenitu Kazań z drużyną Personal Bolivar!