Pewne i zasłużone zwycięstwo Niemek. Z Bydgoszczy nasze zachodnie sąsiadki wyjadą z 6 punktami. Łącznie w Lidze Narodów Kobiet mają 5 zwycięstw. Dziękujemy już za relację i zapraszamy na kolejną, czyli mecz Polska - Belgia. Początek naszej relacji około 20:15.

Pojedynczy blok Vanjak kończy spotkanie.

Skuteczna kiwka rozgrywającej Kastner.

Pewny atak ze środka Scholzel.

As serwisowy Orthmann. Drugi czas dla Argentyny.

Kastner wygrała walkę na siatce.

Niemki przyjęły na drugą stronę, ale przed utratą kolejnego punktu uratował je skuteczny blok.

Trener niemieckiej drużyny poprosił o czas.

Orthmann w aut i Argentynki odrabiają straty.

Niemki nie bronią ataku Michel.

Piccolo zdobyła punkt z lewego skrzydła.

Drewniok nie myli się z prawego skrzydła.

Niemiecki trener dokonuje kolejnych zmian w składzie.

Seria błędów Niemek, najpierw w przyjęciu potem w ataku.

Dynamiczny atak Orthmann. Argentynki nie mogą zrobić przejścia.

Skuteczny niemiecki blok.

Czas dla Argentyny.

Długa akcja, sporo niedokładności po obu stronach, ale ostatecznie atakiem blok-aut popisała się Orthmann.

Drugi z rzędu udany atak Poll.

Efektywny atak Poll. Na razie we wszystkich trzech setach Niemki prowadziły na pierwszej przerwie technicznej 8:5.

Autowy atak Fortuny.

Argentynki ambitnie w obronie, ale ostatecznie punkt dla Niemek.

Kolejny pewny atak z lewego skrzydła Orthmann.

Sporo autowych zagrywek Niemek na początku trzeciej partii.

Ze środka pewny atak Scholzel.

Szczęśliwy atak Orthmann w kontrze.

Trzeci set rozpoczął się od autowego ataku Fortuny.

Atak Poll kończy drugą partię. W niej, podobnie jak w pierwszej, Niemki nie zostawiły złudzeń rywalkom.

Świetne rozegranie w kontrze i potężny atak Drewniok.

Rozgrywająca niemieckiego zespołu, Denise Hanke, wygrała walkę na siatce.

Bardzo dobry atak ze środka Zabali i Argentynki robią przejście.

As serwisowy Drewniok.

Drewniok zmieniła na zagrywcę Lippmann. Po jej serwisie Niemki zdobywają kolejne punkty.

Lippmann w roli głównej - najpierw świetna zagrywka, a potem jeszcze lepszy jej atak w kontrze. Drugi czas dla Argentyny.

As serwisowy Lippmann.

Skuteczny atak Orthmann sprowadza zespoły na drugą przerwę techniczną.

Dobra zagrywka Fortuny i Argentynki skończyły przechodzącą piłkę.

Argentynki miały po swojej stronie kontrę, ale Fortuna dotknęła siatkę.

Tym razem z lewego skrzydła nie pomyliła się Poll.

W kontrze zapunktowała Piccolo.

Lazcano bez bloku w aut i czas dla reprezentacji Argentyny.

Zadziałał podwójny blok Niemek.

Bardzo pewny atak Lippmann.

Nieporozumienie przy wyprowadzaniu ataku przez Argentynki.

Przekroczona linia trzeciego metra przez Fortunę.

Świetna zagrywka z wyskoku Orthmann.

As serwisowy Piccolo.

Po dwóch bardzo dobrych zagrywkach, teraz Niemki popełniły błąd na siatce.

Piccol skutecznie w ataku z lewego skrzydła.

Sagaria pomyliła się w polu zagrywki.

Za chwilę rozpocznie się druga odsłona meczu.

Autowy atak drużyny z Ameryki Południowej kończy pierwszego seta.

Pewny atak Drewniok, która pojawiła się na parkiecie.

Przechodzącą piłkę skończyła Reyes.

Blok Niemek, które pewnie zmierzają po zwycięstwo w secie.

Długa akcja, zakończona autowym atakiem jednej z Argentynek.

Rodriguez pocelowana w zagrywce.

Skuteczny blok Niemek, pierwszy w tym pojedynku.

Kontra Niemek i Poll zdobywa punkt. Na razie nasze zachodnie sąsiadki wykorzystują piłki podbite w obronie. Czas dla Argentyny.

Rozdriguez zagrywa w aut.

Sytuacyjna piłka, ale czujność na siatce zachowała Poll.

Zablokowana Scholzel.

Szybko po wejściu na parkiet piłkę otrzymała Orthmann i nie pomyliła się z lewego skrzydła.

Kolejny bardzo pewnie wykonany atak przez Lippmann.

Zmiana w niemieckim zespole. Na parkiecie pojawiła się Orthmann za Fromm.

Lippmann zapunktowała w kontrze i rośnie przewaga Niemek.

Idealnie w narożnika boiska Argentynek zaatakowała Schwertmann.

Czas dla reprezentacji Argentyny.

Niemki coraz pewniej w ataku, tym razem na siatce nie pomyliła się Schwertmann.

Dwie bardzo dobre zagrywki środkowej Scholzel.

Pierwsze prowadzenie w tym meczu Niemek. Tym razem punkt z lewego ataku zdobyła Poll.

Obrona i w kontrze niemieckiego zespołu zapunktowała Lippmann.

Drugi z rzędu udany atak Scholzel. Wcześniej Argentynki nie wyprowadziły kontry po obronie.

Na razie dużo skutecznych ataków. Teraz z obiegnięcia pewnie punkt zdobyła Scholzel.

Pewny atak z prawego skrzydła Lippmann.

Ze środka nieco szczęśliwie skończyła piłkę Reyes.

Dobry początek Argentynek. As serwisowy Piccolo.

Wyjściowe składy:

Argentyna: Rodriguez, Piccolo, Sagardia, Lazcano, Fortuna, Reyes, Rizzo (libero)

Niemcy: Hanke, Fromm, Poll, Lippmann, Scholzel, Schwertmann, Pogany (libero)

Zakończyła się rozgrzewka obu zespołów. Czas na hymny narodowe, a później poznamy wyjściowe szóstki.

Argentynki przegrały w Bydgoszczy zarówno z Polkami (0:3) jak i Belgijkami (0:3). Każdy set wygrany dzisiaj przed drużynę z Ameryki Południowej będzie można uznać za niespodziankę.

Zdecydowanym faworytem pojedynku są Niemki. Z pewnością nasze zachodnie sąsiadki szybko będą chciały się zrehabilitować za środową porażkę 1:3 z Biało-Czerwonymi.

Ostatni dzień rywalizacji w Łuczniczce rozpocznie się od starcia reprezentacji Argentyny i Niemiec.

Witamy z hali Łuczniczka w Bydgoszczy, gdzie już za niecały kwadrans, rozpocznie się trzeci, ostatni dzień turnieju Ligi Narodów Kobiet.