MVP: Patrycja Balmas

Patrycja Balmas atakuje po górę, Bidias mogła tylko patrzeć, jak rywalki zdobywają ostatni punkt w tym meczu. Kapitalne widowisko zakończone po czterech setach

Piłka meczowa dla gospodyń po udanym ataku Fedusio. Czyżby wicelider miał polec na inaugurację rundy rewanżowej?

Znalazła wolne pole po stronie rywalek Balmas. Korabiec próbowała reagować, ale nie zdążyła

Sporo zepsutych zagrywek po stronie gości. To może pogrążyć ekipę ŁKS-u

Dotykają siatki bydgoszczanki, a dokładnie Misiuna

Pałacanki cztery punkty od sprawienia niespodzianki

Nie zdobyły punktu atakiem, ale powetowały to sobie blokiem. Łodzianki nie składają broni

Misiuna trafia z przechodzącej piłki

Szaleje w ataku Balmas. Bydgoska atakująca kończy trzecią akcję z rzędu

Niesamowita seria gospodyń, Balmas trafia kolejny raz

Balmas finalizuje kontr ę Pałacu. Łodzianki protestowały, że po ataku Krzywickiej piłka dotknęła taśmy, jednak arbitrzy nie zareagowali

Ziółkowska ustrzeliła zagrywką Korabiec

Zdecydowanie na fali są gospodynie. Dwukrotnie nie skończyła ataku Balmas, ale dzieła dokończyła Misiuna. Środkowa miała nieco szczęścia przy tym ataku

Krzywicka z furią atakuje z lewego skrzydła i trafia

Gubią się łodzianki, Valerie Nichol wystawia na lewe skrzydło, ale tam nikogo nie było

Monika Fedusio niczym doświadczona siatkarka wykorzystała piłkę przechodzącą

Psuje zagrywkę bydgoska rozgrywająca

Kolejny raz sypie się przyjęcie ŁKS-u, tym razem za sprawą zagrywek Magdaleny Mazurek

Zagrywki Krzywickiej sprawiają wielki problem łodziankom

Kapitalnie na ósmym metrze broniła Krzywicka, kontrę wykończyła Fedusio

Nie poradziła sobie w przyjęciu zagrywki Jagła, która dziś jest wyjątkowo często ostrzeliwana przez rywalki

Kwiatkowska trafia z obiegnięcia

Początek czwartego seta należał do gości, ale po bloku Krzywickiej mamy remis

Eksplodowała hala Łuczniczka po ataku Misiuny. Doświadczona środkowa obiła ręce Bidias, zdobywając ostatni punkt w trzecim secie

Piłka setowa po ataku Misiuny

Krzywicka zablokowana, Jagła kolejny raz nie poradziła sobie w asekuracji

Niesamowite emocje po raz trzeci w końcówce seta. Wójcik wytrzymała na skrzydle i obiła ręce Krzywickiej

Mazurek posłała na kontrze piłkę do Fedusio, ta jednak została zablokowana

Przestrzeliła Bidias w wymarzonej sytuacji. Brazylijka na czystej siatce, z piłki przechodzącej atakuje w aut

Bociek zaskakuje rywalki atakiem z pipe'a

As serwisowy Krzywickiej, kompletnie stanęły łodzianki w tej akcji

Dobra zagrywka Krzywickiej, skuteczny atak Fedusio i mamy remis

Punktowa zagrywka Balmas i już tylko punkt tracą do rywalek gospodynie

Raz jeszcze punktuje Krzywicka, zmniejszając straty

Ewelina Krzywicka atakuje blok-aut

Monika Jagła nie radzi sobie w przyjęciu, wykorzystuje to Efimienko atakując z przechodzącej

Rozkręciła się Regiane Fernanda Aparecida Bidias. Brazylijka zdobywa kolejny punkt

Misiuna wygrywa walkę na siatce z Efimienko

Pomyliła się w ataku Regiane Fernanda Aparecida Bidias

Pałac odrabia straty. Warto podkreślić, że na pozycji atakującej pojawiła się Patrycja Balmas. Boisko opuściła Tamara Gałucha, natomiast wolne miejsce na prawym skrzydle zajęła Monika Fedusio

Spore probemy w przyjęciu miały miejscowe na początku seta. Wykorzystały to łodzianki budując przewagę

Nieudane przyjęcie Balmas kończy drugiego seta

Tym razem na blok Bidias nadziała się Gałucha

Wawrzyńczyk zatrzymana blokiem, ale piłka spadła poza boiskiem

Kompletnie bez bloku została Bidias. Brazylijka nie mogła zmarnować tej szansy

Misiuna obija ręce Bidias, setball dla miejscowych

As serwisowy posłany na stronę rywalek przez Ziółkowską. Michal Mašek prosi o czas

Krzywicka na raty, ale kończy atak ze skrzydła. Końcówka drugiego seta, a oba zespoły nie zwalniają tempa. To zdecydowanie jedno z najlepszych spotkań LSK w tym sezonie

Wójcik kończy długą wymianę skutecznym atakiem ze skrzydła

Doskonała zagrywka Balmas i kolejny raz nie popisała się Marta Wójcik. Rozgrywająca próbowała przebijać piłkę na drugą stronę, jednak ta zatrzymała sie na siatce

Gonią w dalszym ciągu Pałacanki. Ziółkowska wykańcza atak z krótkiej

Balmas nie skończyła swojego ataku, ale zatrzymała blokiem plas Aleksandry Wójcik

Alagierska trafia z krótkiej

Ależ fatalny błąd Marty Wójcik, kiwka zatrzymała się na taśmie

Krzywicka oszukała blok łodzianek

Szczęśliwie i skutecznie atakuje Aleksandra Wójcik

Ziółkowska z krótkiej atakuje po bloku. Alagierska nie sięgnęła piłki w obronie

Błąd dotknięcia siatki popełnia Ziółkowska. Tym razem inicjatywa należy do gości, to bydgoszczanki musza odrabiać straty

Ataki Balmas pozwalają bydgoszczankom zmniejszyć straty

Plasowany atak Bociek wpada w boisko. Pałacanki zanotowały przestój, więc Piotr Matela postanowił je nieco obudzić prosząc o przerwę

Przekroczyła linię ataku Krzywicka. Bydgoska przyjmująca kiwa głową, że błędu nie było, jednak sędziowie są niewzruszeni

Alagierska okazała się sprytniejsza od Mazurek w przepychance na siatce

Czujny był bydgoski blok, jednak Misiuna zachaczyła siatkę

Raz jeszcze efektownie i skutecznie zaatakowała Balmas

Balmas w trudnej sytuacji obija ręce przeciwniczek

To nie jest najlepszy mecz Bidias, która kolejny raz została powstrzymana przez bydgoski blok

Walka cios za cios trwa od początku drugiej odsłony. Zapowiada się długi wieczór w Bydgoszczy

Ewelina Krzywicka kończy tego fantastycznego seta. Bydgoszczanki zdobywają decydujący punkt blokiem

Nie nadążyły z blokiem łodzianki, Krzywicka to wykorzystała

Skuteczny blok Ziółkowskiej

Siatkarska wojna trwa w najlepsze! Atomowy atak Balmas trafia w boisko

Przyjezdne odrabiają straty dzięki doskonałej grze blokiem

Mazurek kiwa z drugiej piłki zaskakując rywalki, które chwilę wcześniej rozpaczliwie się wybroniły

Bidias wbija efektownego gwoździa rywalkom, ale to Pałac prowadzi

Kolejna długa wymiana, nie wytrzymały tym razem przyjezdne, które dotykają siatki

Jak dotąd mamy znakomite siatkarskie widowisko. Mało błędów, sporo obron i efektownych ataków. Takie mecze są najlepszą wizytówką LSK

Nie przebiła się przez blok Krzywicka, spóźniła się w asekuracji Balmas i mamy remis na tablicy wyników

Fast w wykonaniu Misiuny nieskuteczny, piłka ląduje poza boiskiem

Ewelina Krzywicka z premedytacją obiła łódzki blok

Pomyliła się także Bociek w polu zagrywki

Kolejna niedokładna wystawa Mazurek, tym razem Gałucha już sobie nie poradziła

As serwisowy Balmas. Patrząc na jej grę, kibice z Bydgoszczy zastanawiają się jak zawodniczka będąca w tak znakomitej formie, przed sezonem mogła myśleć o zakończeniu kariery

Trudną piłkę otrzymała na prawe skrzydło Balmas. Była reprezentantka Polskin poradziła sobie jednak znakomicie

Bociek ratuje łodzianki z opresji. Skuteczny atak łodzianki

Zagrywki Mazurek wyprowadzają Pałac na prowadzenie. Łodzianki mają ogromny problem z odbiorem kąśliwego serwisu

Sprytny i skuteczny atak Gałuchy z drugiej linii. Patrząc na jej reakcję, chyba nie spodziewała się po nim wiele

W pojedynku bydgoski blok - Regiane Fernanda Aparecida Bidias mamy już wynik 2:0

Przegrała pojedynek z blokiem Bidias. Brazylijka próbowała zagrać sprytnie, obok bloku, ale piłka zatrzymała się na taśmie

Patrycja Balmas, dotychczas niewidoczna, skutecznie atakuje z lewego skrzydła

Słabo funkcjonuje przyjęcie bydgoszczanek, przyjezdne konsekwentnie to wykorzystują

Ewelina Krzywicka zaczyna się rozkręcać. Udany atak, a chwilę później as serwisowy tej siatkarki, pozwoliły miejscowym doprowadzić do remisu

Efektowny i skuteczny był atak Moniki Bociek z drugiej linii

Dobrze broniły się bydgoszczanki, ale Mazurek popełniła błąd podwójnego odbicia

Ziółkowska przerywa niemoc gospody atakiem ze środka

Od początku meczu dobrze spisuje się blok gości, przekonała się o tym Gałucha

Krzywicka rozpoczyna to spotkanie od autowego ataku

Wyjściowe składy:

ŁKS Commercecon: M. Wójcik, Bidias, Kwiatkowska, A. Wójcik, Alagierska, Bociek, Strasz (libero) oraz Korabiec (libero)

Bank Pocztowy Pałac: M.Mazurek, Misiuna, Balmas, Ziółkowska, Gałucha, Krzywicka, Jagła (libero)

Na trybunach hali Łuczniczka swoją obecność zaakcentowała kilkudziesięcioosobowa grupa kibców gości

Przed momentem zakończyła się rozgrzewka. Obie ekipy powoli przygotowują się do prezentacji.