• 25 : 27
  • 25 : 20
  • 28 : 26

Kończymy naszą relację live. Dziękujemy za uwagę i życzymy miłego popołudnia!

Zwycięstwo Polaków z Kanadą pozwala im zachować kontakt z czołowymi zespołami tabeli rozgrywek.

Cieszą się Polacy z kolejnego zwycięstwa w Lidze Narodów! Biało-Czerwoni zwycięskim akcentem kończą turniej w Urmii!

Nie trafia w boisko Sharone Vernon-Evans! Ale poczekajmy jeszcze, bo jest wideoweryfikacja... Nie było dotknięcia polskiego bloku! Reprezentacja Polski wygrywa z Kanadą 3:1!

Ale to za chwilę, bo wcześniej o czas poprosił Glenn Hoag, szkoleniowiec reprezentacji Kanady.

Polacy grają blokiem! Zatrzymany zostaje Nicholas Hoag. Biało-Czerwoni mają drugą piłkę meczową.

Skuteczny atak Łukasza Kaczmarka z prawego skrzydła.

Przyjmują w punkt Kanadyjczycy i Van Berkel bezbłędnie atakuje ze środka.

Konarskiego zmienia na ataku Kaczmarek.

Skutecznie ze środka atakuje Jakub Kochanowski.

O przerwę prosi trener zespołu polskiego, Vital Heynen.

Wyblokowany zostaje Vernon-Evans, ale w kontrze Konarski zostaje zatrzymany blokiem. Piłka setowa dla reprezentacji Kanady.

Vernon-Evans punktuje z prawego skrzydła, Popiwczak był bliski podbicia tej piłki, ale ostatecznie nie udało się. Gramy na przewagi.

Po bloku z prawej strony skutecznie atakuje Aleksander Śliwka i reprezentacja Polski ma piłkę meczową.

Tym razem o czas dla swojej drużyny poprosił trener reprezentacji Kanady, Glenn Hoag.

Pogubili się kanadyjscy zawodnicy, można powiedzieć, że Polacy mieli szczęście w tej akcji.

Rozgrywający kanadyjskiego zespołu, Brett Walsh, zagrywa daleko w aut.

Na wydarzenia na boisku reaguje Vital Heynen , który prosi o czas.

Zatrzymany blokiem zostaje Dawid Konarski i reprezentacja Kanady wychodzi na prowadzenie.

Karol Kłos psuje zagrywkę, serwując bezpośrednio w siatkę.

Skuteczny na lewym ataku jest Aleksander Śliwka.

Przytrzymany podwójnym blokiem Konarski i Kanada doprowadza do remisu.

Kolejny punktowy atak Vernona-Evansa, którego Polacy nie są w stanie w żaden sposób zatrzymać blokiem.

Punktuje z lewego skrzydła Bartosz Kwolek.

Blok-aut i punkt zdobywa Sharone Vernon-Evans.

Po chwili rehabilituje się w ofensywnym elemencie Dawid Konarski.

Wyciągnięty w przyjęciu Kuba Popiwczak, a potem daleko w aut atakuje Konarski.

Bliscy wybronienia piłki po ataku ze środka rywala byli Polacy, ale ostatecznie nie udałosię utrzymac piłki w grze.

Problem ze skończeniem ataku miał DeRocco, ale od czego w takich sytuacjach jest Vernon-Evans, który kończy kolejną juz dzisiaj pilkę w ataku.

Udana krótka w wykonaniu Biało-Czerwonych, którzy prowadzą na drugiej przerwie technicznej w czwartym secie.

Ze zgiętej ręki kiwa piłkę środkowy reprezentacji Kanady, Gjimah, na co denerwuje się bardzo trener polskiego zespołu, Vital Heynen.

Spokojnie piłkę po bloku obija polski atakujący, Dawid Konarski.

Dobra akcja w wykonaniu polskiego zespołu, atak pewnie kończy Olek Śliwka.

Błąd przekroczenia linii środkowej popełniają Kanadyjczycy.

Szybka piłka na lewy atak od Marcina Janusza do Bartosza Kwolka, który bez problemu kończy akcję.

Kolejny skuteczny atak byłego gracza ONICO Warszawa, Vernona-Evansa.

Błędy w polu serwisowym popełniają Polacy, a drużyny jak na razie grają punkt za punkt. Nie ma zbyt wielkiego tempa ten mecz.

Pewnie z prawego skrzydła atakuje Aleksander Śliwka.

Szybka krótka w wykonaniu kanadyjskiego duetu Walsh-Gyimah.

Dobre przyjęcie Śliwki, dokładne rozegranie Janusza i skuteczny atak Konarskiego - życzymy sobie więcej takich akcji!

Po bloku atakuje Vernon-Evans.

Zaskakuje polski zespół kiwką z drugiej piłki rozgrywający reprezentacji Kanady, Brett Walsh.

Piekielnie skuteczny jest w dzisiejszym meczu Sharone Vernon-Evans.

Błędy na zagrywce popełniają obie drużyny, najpierw Vernon-Evans, potem Konarski, teraz Hoag.

Kwolek rozbija blok Vernona-Evansa i punktuje w ataku.

Popiwczak prezentuje świetną obronę, ale polscy blokujący dotykają siatki przy próbie bloku.

Kończy atak na pojedynczym bloku Aleksander Śliwka.

Czy reprezentacja Polski wygra mecz z Kanadą 3:1?

Błąd na zagrywce popełniają Kanadyjczycy i to reprezentacja Polski wygrywa trzecią partię, wychodząc na prowadzenie w całym meczu 2:1.

O przerwę prosi jeszcze trner reprezentacji Polski, Vital Heynen.

Kanadyjczycy jeszcze się bronią, polski blok obija Jason DeRocco.

Dynamiczna krótka w wykonaniu duetu Janusz-Kłos. Piłka setowa dla Polski.

Pracuje w obronie Popiwczak, ale w kontrze zatrzymany zostaje Kwolek.

Skutecznie po bloku z lewego skrzydła atakuje Bartosz Kwolek.

Kwolek i Kochanowski zatrzymują blokiem Nicholasa Hoaga. Mamy "monster block"!

Spokojna, punktowa kontra po stronie Polaków, "katem" okazał się teraz Olek Śliwka.

Kolejny dynamiczny i skuteczny atak Vernona-Evansa, który nie ma problemu, by zdobyć punkt przy pojedynczym bloku.

Agresywna kiwka kapitana kanadyjskiej drużyny, Nicholasa Hoaga.

Skuteczny blok stawiają Polacy, piłka wraca na stronę kanadyjskiego zespołu w boisko.

Trener reprezentacji Kanady, Glenn Hoag, prosi o przerwę dla swojego zespołu.

Olek Śliwka radzi sobie z potrójnym blokiem na lewym ataku.

Kolejny skuteczny atak z prawego skrzydła Vernona-Evansa, który jest dzisiaj "w gazie".

W siatkę zagrywa Vernon-Evans i Polacy prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

Bezpośrednio w taśmę atakuje Stephen Maar, który po chwili zostaje zmieniony przez Jasona DeRocco.

Wykorzystują kontrę Polacy, atak z prawego skrzydła kończy Dawid Konarski.

W pełni wykorzystują kontrę Kanadyjczycy, Biało-Czerwoni nie potrafią po raz kolejny utrzymac przewagi.

Zamyka prostą w bloku Dawid Konarski, dzięki czemu w ofensywie zatrzymany zostaje Stephen Maar.

Nie do zatrzymania w ofensywie jest dzisiaj atakujący reprezentacji Kanady, Sharone Vernon-Evans.

Pewna, skuteczna krótka Kuby Kochanowskiego.

Blok-aut i kolejny punkt na swoim koncie w ofensywie zapisuje Olek Śliwka.

Nie trafia w boisko po atakue Nicholas Hoag i to Polacy schodzą na pierwszą przerwę techniczną z jednopunktowym prowadzeniem.

Skutecznie z lewego skrzydła atakuje Aleksander Śliwka.

Stephen Maar kończy kolejny atak z lewego skrzydła.

Powalczyl w obronie Kuba Popiwczak, a kontratak kończy Dawid Konarski.

Mocny i skuteczny atak z lewego skrzydła Stephena Maara.

DObra gra polskiego zespołu systemem blok-obrona, kończy atak ze środka Kuba Kochanowski.

Mamy zmianę na przyjęciu - Artura Szalpuka zmienia Bartosz Kwolek.

Szalpuk zatrzymany blokiem przez Vernona-Evansa.

Nie utrzymuje przyjęcia Szalpuk, który nie radzi sobie z zagrywką Hoaga.

Niezwykle dynamiczne są te ataki Vernona-Evansa, teraz zawodnik skończył piłkę z lewej strony.

Mylą się przy siatce Polacy, którzy gubią się kompletnie i to reprezentacja Kanady wygrywa drugą partię spotkania, wyrównując 1:1.

Bronią Polacy, ale daleeko w aut atakuje Szalpuk. Druga piłka setowa dla Kanady.

Olek Śliwka kończy atak z prawego skrzydła. Polacy mogą na chwilę odetchnąć.

Zatrzymany Kuba Kochanowski na środku siatki przez Deanana Gyimaha.

Sharone Vernon-Evans rozbija podwójny blok polskiego zespołu i mamy seta na przewagi.

Nie kończy ataku z prawej strony Konarski, ale w kontrze myli się DeRocco. Polacy mają pierwszą piłkę setową.

Bezbłędny w ofensywie Vernon-Evans punktuje z prawego skrzydła.

W aut serwuje środkowy z Kanady, Arthur Szwarc.

Karol Kłos nie trafia w boisko, atakując daleko w aut. Ależ szkoda tej szansy...

Lukę między antenką a blokiem znajduje Artur Szalpuk i punktuje w ataku.

Punktowa zagrywka Kuby Kochanowskiego, od razu po wejściu sprawdzony w przyjęciu zostaje Jason DeRocco, który nie radzi sobie z tym mocnym serwisem polskiego środkowego.

Jason DeRocco zmienia Nicholasa Hoaga na przyjęciu.

Błąd przekorczenia linii trzeciego metra popełnia zawodnik z Kanady i Polacy wychodzą na prowadzenie.

O czas prosi trener kanadyjskiego zespołu, Glenn Hoag.

Nie trafia w boisko ani w blok Stephen Maar, dzięki czemu mamy remis.

Skutecznie, po ciasnym skosie przy podwójnym bloku rywala akcję kończy Aleksander Śliwka.

Punktuje w ofensywie atakujący reprezentacji Kanady, Sharone Vernon-Evans.

Olek Śliwka wypycha skutecznie piłke po rękach rywala i Polacy doprowadzają do remisu tuż przed drugą przerwą techniczną.

Efektownie i efektywnie atakuje z prawej strony Dawid Konarski.

Mocno na blok nabija piłkę Kochanowski, ale piłka spada pod końcową linię boiska po stronie Polaków.

Pracują Polacy w asekuracji i w obronie, a następnie kończą wymianę skutecznym atakiem.

Dobre przyjęcie polskiego zespołu i atak bez problemu w pierwszej akcji kończy Dawid Konarski.

Ponownie górą i ponownie skutecznie atakuje z prawego skrzydła Sharone Vernon-Evans.

Po rękach blokujących skutecznie atakuje Artur Szalpuk .

O pierwszy czas w tym meczu prosi trener Biało-Czerwonych, Vital Heynen.

Zaskoczony w przyjęciu Olek Śliwka. Zmienił nam się podział ról w drugiej partii wobec seta pierwszego. Teraz to Polacy muszą gonić wynik.

Kochanowski obija pojedynczy blok w ataku ze środka.

Dobra obrona Janusza na nic się zdała, bo w kontrze zablokowany zostaje Konarski.

Energiczny atak po prostej z prawej strony Dawida Konarskiego.

KOlejny skuteczny atak Vernona-Evansa i to Kanada schodzi na pierwszą przerwę techniczną z prowadzeniem.

Dobra piłka n elwy atak od Marcina Janusza do Artura Szalpuka. Polski przyjmujący punktuje w ataku.

Przyjmują Polacy na druga stronę, a z przechodzącej piłki w pełni korzystają rywale.

Dłuższa akcja, Polacy grali niezwykle twardo na siatce, ale w końcu Kanadyjczycy zdołali sforsować polski blok.

Jeszcze raz mocno zagrywa Kochanowski, ale tym razem Kanada wyprowadza atak i punktuje w ofensywie.

Ależ bomba Kuby Kochanowskiego na zagrywce! Nie był w stanie przyjąć tego Hoag.

Maar zatrzymany szczelnym blokiem Polaków.

Agresywna kiwka Maara na lewym skrzydle, Polacy protestują, że było to nieczyste odbicie, ale sędziowie nie zmieniają decyzji.

Dynamiczny atak Nicholasa Hoaga rozpoczyna drugą partię.

Artur Szalpuk kutecznie atakuje ze środka z drugiej linii i Polacy pewnie wygrywają seta na rozpoczęcie pojednku z Kanadą.

Bronią się jeszcze zawodnicy z Kanady. Skutecznie atakuje Vernon-Evans.

Vernon-Evans zagrywa bezpośrednio w siatkę i Polacy mają pierwszą piłkę setową.

Glenn Hoag prosi o drugą przerwę dla swojej drużyny w tym secie.

Stephen Maar nie trafia czysto w piłkę i atakuje bezpośrednio w aut po skosie.

Skutecznie ze środka atakuje Karol Kłos.

Przypomniał o sobie Sharone Vernon-Evans na prawym skrzydle, atakując zdaje się nad polskim blokiem.

Radzi sobie Dawid Konarski w ataku bez problemu i Polacy pewnie zmierzają po wygraną w pierwszym secie.

Przytrzymany teraz blokiem Olek Śliwka na lewej stronie.

O czas dla swojego zespołu prosi trener reprezentacji Kanady, Glenn Hoag.

Zaskakująca kiwka Olka Śliwki tuż za blok, rywale nie są w stanie podbić już tej piłki.

Dobre przyjęcie mają Kanadyjczycy, korzysta z tego Brett Walsh, który gra krótka przesuniętą.

Dynamiczny atak Konarskiego i Polacy wracają do trzypunktowego prowadzenia tuż przd drugą przerwą techniczną.

SKutecznie z atakuje Dawid Konarski.

Mocna zagrywka Kochanowskiego, ale dobre przyjęcie ma Kanada i korzysta z tego, grając szybką krótką.

DObrze piłkę po rękach Vernona-Evansa wykręca w ataku Artur Szalpuk na lewym skrzydle.

Karol Kłos  pojedynkę zatrzymuje w ofensywie Van Berkela! Ależ wojenkę mamy na środku siatki!

Mocno o blok obija piłkę Aleksander Śliwka i Polska robi przejście, wychodząc z niewygodnego ustawienia.

Olek Śliwka kiwa w aut i Polacy utknęli w jednym ustawieniu, tracąc wypracowane wcześniej prowadzenie.

Van Berkel poczekał sobie na środku na Kubę Kochanowskiego i zapunktował pojedynczym blokiem.

Przewinęła się piłka po tasmie po zagrywce Walsha i wpadła po stronie polskiego zespołu w boisko.

Vernon-Evans korzysta z dziury w bloku polskiego zespołu i bez problemu kończy atak z prawego skrzydła.

Punktowy, potrójny blok Biało-Czerwonych!

Dobre tempo i punkt Polaków zdobyty w ataku ze środka z drugiej linii.

Po bloku atakuje były gracz ONICO Warszawa, Sharone Vernon-Evans.

Dłuższa wymiana zakończona punktem dla Polaków. Ciekawa akcja, ale to Polacy zagrali twardo na siatce, a w kontrze skutecznie zaprezentował się Dawid Konarski.

Mocna zagrywka Maara, która odrzuca naszych zawodników od siatki. Przechodzącą piłkę kończy Kanada.

Szalpuk skutecznie przełamuje podwójny blok Kanadyjczyków. Dobry początek Biało-Czerwonych.

Maar popełnia błąd nieczystego odbicia, zatem kolejny punkt na koncie Polaków.

Mocno z prawego skrzydła atakuje Dawid Konarski.

Artur Szalpuk kończy atak na pojedynczym bloku.

Dynamiczna, szybka krótka w wykonaniu duetu Janusz-Kochanowski.

Nieco szarpana akcja, ale ostatecznie udanym atakiem zakończył ją Vernon-Evans.

Zdecydowany atak z prawego skrzydła Aleksandra Śliwki rozpoczyna mecz.

Rozpoczynamy pojedynek!

Wyjściowe składy:

Kanada: Walsh, Vernon-Evans, Van Berkel, Szwarc, Hoag, Maar, Bann (libero)

Polska: Janusz, Konarski, Kochanowski, Kłos, Szalpuk, Śliwka, Popiwczak (libero)

Rozpoczyna się oficjalna prezentacja drużyn, po wysłuchaniu hymnów poznamy wyjściowe zestawienia obu drużyn.

Kto wygra mecz?

Obie drużyny powalczą o pierwsze zwycięstwo podczas tego weekendu rozgrywek. Polacy ulegli Rosji 1:3 i Iranowi 2:3, a Kanada przegrała z ekipą rosyjską 1:3 i z irańską 0:3. Zapowiada się zatem zaciekła walka o to, by zwycięskim akcentem zakończyć trzeci turniej Ligi Narodów.

Na godzinę 13:00 zaplanowano początek ostatniego meczu z udziałem Polaków podczas turnieju Ligi Narodów w Urmii. Ich rywalem będzie reprezentacja Kanady.