Jak polscy skoczkowie spędzali czas w Hinzenbach? Zdziwisz się (WIDEO)

Bez chorego Kamila Stocha kadra Polski w skokach narciarskich udała się na zawody LGP w Hinzenbach. Zobacz, co Biało-Czerwoni robili przed występem na skoczni.

PB
Dawid Kubacki/Piotr Żyła Instagram / www.instagram.com/pzn_oddeskidodeski / Na zdjęciu: Dawid Kubacki/Piotr Żyła
W sobotnim konkursie Letniego GP w skokach narciarskich w austriackim Hinzenbach najlepszy z Polaków - Dawid Kubacki - zajął 7. miejsce (więcej TUTAJ). Piotr Żyła był 10., Kacper Juroszek 24., Paweł Wąsek 25. i Aleksander Zniszczoł 32.

W Austrii niestety zabrakło jednego z liderów naszej kadry - Kamila Stocha, któremu w rywalizacji przeszkodziła choroba.

Na instagramowym profilu "Od Deski Do Deski" (oficjalnym koncie Polskiego Związku Narciarskiego) zamieszczono nagranie, z którego dowiadujemy się jak podopieczni Thomasa Thurnbichlera spędzili czas przed występem na skoczni.

Na filmie (patrz poniżej) widzimy reprezentantów podczas gry na prowizorycznym korcie zainstalowanym prawdopodobnie w garażu, ćwiczeń rozciągających na basenie czy... zbieraniu owoców.

Uśmiechy na twarzy Kubackiego czy Żyły świadczyć mogą o tym, że atmosfera w kadrze jest doskonała, co bardzo dobrze rokuje na zbliżający się sezon zimowy 2023/24.

Zobacz:
Dominacja gospodarzy w kwalifikacjach. Udany występ Polaków

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany) (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×