Konkurs skoków w Trondheim na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Piotr Ziemka
Ostatni skok konkursu oddał Roman Koudelka. Uzyskał on 125,5 metra i ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu. Zwycięzcą został więc Anders Bardal.
Skomentuj 0

Kolejny konkurs Pucharu Świata odbędzie się w niedzielę. Miejscem rywalizacji będzie Oslo.
Skomentuj 0

W poniższym newsie relacja i wyniki dzisiejszej rywalizacji.
Skomentuj 0

Na siódmej pozycji uplasował się dziś Severin Freund, a na 45. - Peter Prevc.
Skomentuj 0

Dziesięć punktów do klasyfikacji generalnej PŚ zdobył Jan Ziobro (21. miejsce), a sześć - Maciej Kot (25.).
Skomentuj 0

Kamil Stoch zajął dziś dziewiąte miejsce, a Piotr Żyła - trzynaste. Tuż za Żyłą uplasował się Gregor Schlierenzauer, który był najlepszy w serii próbnej.
Skomentuj 0

• Na trzeciej pozycji sklasyfikowany został Noriaki Kasai, który w konkursie PŚ w Trondheim skakał już 8 marca 1992 roku.
    Skomentuj 0

Drugą pozycję zajął dziś Andreas Kofler. Poprzednio uplasował się on w czołowej trójce konkursu PŚ 16 grudnia 2012 roku w Engelbergu.
    Skomentuj 0

Anders Bardal po raz siódmy wygrał indywidualny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. To jego pierwsze zwycięstwo w Norwegii.