Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Adam Małysz opowiedział wstrząsającą historię. "O niczym innym nie myślałem, tylko o tym gościu"

W wywiadzie dla TVP Sport Adam Małysz opowiedział o swojej podróży na konferencję. Ta była zupełnie inna niż wszystkie. Dwukrotny wicemistrz olimpijski na pewno zapamięta tę sytuację do końca życia.
Mateusz Byczkowski
Mateusz Byczkowski
Adam Małysz WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Adam Małysz

Wszystko działo się podczas weekendu w Zakopanem. Jak sam powiedział, nie pamięta, w którym roku się to wydarzyło. Adam Małysz jechał na konferencję prasową z Bjoernem Einarem Romoerenem. Wielu kibiców wracało wtedy z Wielkiej Krokwi.

- Jechałem wtedy swoim samochodem. Bjoern Einar Romoeren zapytał się mnie czy go zabiorę. Mnóstwo kibiców szło wtedy z Wielkiej Krokwi. Jechaliśmy na konferencję. Ludzie szli chodnikiem, było dużo śniegu. Ktoś zauważył, że jedziemy. Ludzie zaczęli biec - wspominał mistrz świata z 2001 roku.

Po chwili jeden z kibiców wszedł na zaspę i zjechał pod koła jego Jeepa Grand Cherokke. - Przejechaliśmy po jego nogach. My się zatrzymaliśmy, ludzie się rzucili. Więc policja nas pokierowała, że mamy jechać. Mówiliśmy tym policjantom, że przejechaliśmy gościowi po nogach - opowiadał.

Jak się później okazało, kibicowi nic się jednak nie stało. Według policjantów, mężczyzna wstał i odszedł jak gdyby nigdy nic. Mimo to, Adam Małysz przyznał, że długo rozmyślał o tej sytuacji.

- Na konferencji prasowej o niczym innym nie myślałem, tylko czy nic temu gościowi się nie stało. Kiedy wyszliśmy policjant powiedział, że wstał i poszedł dalej. (...) Powiem szczerze, że długo o tym myślałem - dodał.

Zobacz też:
Oberstdorf 2021. Kapitalny skok młodego Rosjanina na drugim treningu. Odległe miejsca Polaków
Oberstdorf 2021. Kapitalny skok młodego Rosjanina na drugim treningu. Odległe miejsca Polaków

ZOBACZ WIDEO: Sven Hannawald zadał pytanie Adamowi Małyszowi. Odpowiedź bezcenna!

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×