WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Skoki narciarskie Kwalifikacje w Klingenthal

Dziękujemy za śledzenie relacji z kwalifikacji i już teraz zapraszamy państwa do bycia z nami we wtorek podczas konkursu finałowego LGP. Początek pierwszej serii i relacji na żywo o 15:45. 

Przejdź do pełnej relacji

Dziękujemy za śledzenie relacji z kwalifikacji i już teraz zapraszamy państwa do bycia z nami we wtorek podczas konkursu finałowego LGP. Początek pierwszej serii i relacji na żywo o 15:45. 

Popis Polaków w kwalifikacjach. Aż 6 Biało-Czerwonych zakończyło je w czołowej dziesiątce. Jak można było przypuszczać bezsprzecznie najlepszy w eliminacjach był Dawid Kubacki.

Zmienia się nieco termika na skoczni. Spada temperatura powietrza, a tym samym wiatr nie pomaga już skoczkom. Wieje w plecy, ale na szczęście tylko minimalnie. 

Na razie wiatr, tak jak w treningach, sprzyja skoczkom, ale jego siła nie przekracza 1 m/s. 

Kwalifikacje rozpoczynamy z belki startowej o numerze 18. 

Czekamy na rozpoczęcie eliminacji. Na razie na skoczni próby oddają przedskoczkowie, a jury stara się dobrać odpowiedni numer rozbiegu. 

Zanim rozpoczną się eliminacje, mamy dla Państwa świetne wiadomości z Wisły. Organizatorzy bardzo dobrze radzą sobie z przygotowaniami. Jak zapewnił Andrzej Wąsowicz w rozmowie z WP SportoweFakty obiekt jest już na 85 procent przygotowany do zawodów. 

Obie serie próbny toczyły się w strugach deszczu. Na szczęście, mimo złych prognoz, wiatr był tylko minimalny i nie przeszkadzał w sprawnym przeprowadzeniu rywalizacji. Liczymy, że podobnie będzie w kwalifikacjach i komplet 7 Polaków awansuje do głównych zawodów. 

Na starcie eliminacji aż 76 skoczków, w tym 7 Biało-Czerwonych.

Witamy. Rozpoczynamy relację z kwalifikacji do finałowych zawodów LGP w skokach narciarskich 2017 w Klingenthal. 

>

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.