Skoki narciarskie 3. i 4. seria konkursu indywidualnego w Oberstdorfie

Koniec! Czwarta seria odwołana! Mistrzem świata jest Daniel Andre Tande! Kamil Stoch zdobył srebro! Na podium stanie także Richard Freitag.

Przejdź do pełnej relacji

I znowu przerwa. Oprócz wiatru problemem są także opady śniegu.

Konkurs został wznowiony.

Jak na razie skok oddał tylko jeden zawodnik. Nadal wieje...

Ostatnia seria rozpoczęła się z 23. belki startowej.

Ostatnia seria jeszcze się nie rozpoczęła. W Oberstdorfie znowu wieje.

Daniel Andre Tande prowadzi w klasyfikacji MŚ w lotach po 3 z 4 zaplanowanych serii. Kamil Stoch znacząco zmniejszył stratę do Norwega! Obecnie dzieli ich już tyko 13,3 punktu! Ostatnia seria rozpocznie się o godzinie 17:20.

Przed skokiem Roberta Johanssona belka startowa została obniżona do 21. poziomu.

Konkurs rozpoczęty z 23. belki startowej! Jak informuje Grzegorz Wojnarowski, nasz wysłannik na MŚ, według lokalnych prognoz do Oberstdorfu zbliża się burza. Organizatorzy mają nadzieję, że wcześniej uda się rozegrać konkurs.

Kolejna decyzja o opóźnieniu konkursu. Pierwszy skok zostanie oddany najwcześniej o 16:30.

Jury zdecydowało o opóźnieniu konkursu. Zawody zaczną się najwcześniej o 16:15. Powodem oczywiście wiatr...

Trzecia seria konkursowa rozpocznie się z 23. belki startowej. W Oberstdorfie niestety wieje wiatr. Mimo to seria próbna odbyła się sprawnie.