WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Skoki narciarskie Kwalifikacje FIS Grand Prix w Hinterzarten

Jak można było przypuszczać Biało-Czerwoni nie mieli żadnych problemów z pewnym awansem do sobotnich zawodów. Dziękujemy już za udział w relacji i zapraszamy na sobotnią z konkursu, od około 17:00.

Przejdź do pełnej relacji

Jak można było przypuszczać Biało-Czerwoni nie mieli żadnych problemów z pewnym awansem do sobotnich zawodów. Dziękujemy już za udział w relacji i zapraszamy na sobotnią z konkursu, od około 17:00.

Po eliminacjach odpadnie tylko 7 zawodników. Na razie kwalifikacje przebiegają bardzo sprawnie. Wiatr nie jest zbyt silny. 

Eliminacje rozpoczną się z 14. belki startowej. 

Mamy jeszcze chwilkę czasu, więc zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Czy Kamil Stoch wygra piątkowe kwalifikacje w Hinterzarten?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

 

Tymczasem na skoczni w Hinterzarten (k-95) ostatnie przygotowania do startu eliminacji. Jury obraduje z jakiej belki rozpoczną się zawody. 

Zanim rozpoczną się kwalifikacje zapraszamy do przeczytania ciekawych słów Rafała Kota po pierwszym weekendzie letniego sezonu, w którym Biało-Czerwoni znokautowali rywali. 

W drugim treningu, dość nieoczekiwanie, najlepszy był Czech Roman Koudelka. Z Biało-Czerwonych największe powody do zadowolenia miał trzeci Piotr Żyła.

Tradycyjnie eliminacje poprzedziły dwie serie próbne. W pierwszej najlepszy, po na razie najdłuższym skoku dnia, był Stefan Hula.

Ich start zaplanowano na godzinę 19:00. O 50 wolnych miejsc w konkursie powalczy 57 zawodników, w tym 6 Biało-Czerwonych. Będziemy trzymać kciuki za Jakuba Wolnego, Macieja Kota, Stefana Hulę, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę i oczywiście lidera cyklu Kamila Stocha. 

Witamy w piątkowe późne popołudnie. Rozpoczynamy relację na żywo z kwalifikacji w Hinterzarten do drugiego indywidualnego konkursu Letniego Grand Prix w skokach 2018. 

>

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.