WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Skoki narciarskie Konkurs indywidualny w Hinzenbach

Triumfem Daniela Hubera zakończył się niedzielny konkurs w Hinzenbach. My cieszymy się z niezłej 6. lokaty Stefan Huli. Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji i zapraszamy już na wtorkowe i środowe relacje z Klingenthal. 

Przejdź do pełnej relacji

Triumfem Daniela Hubera zakończył się niedzielny konkurs w Hinzenbach. My cieszymy się z niezłej 6. lokaty Stefan Huli. Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji i zapraszamy już na wtorkowe i środowe relacje z Klingenthal. 

Kamil Stoch był pierwszym skoczkiem w niedzielnych zawodach, który miał lekki wiatr w plecy. 

Finałowa seria rozpocznie się z 9. belki startowej. 

Za kilka minut początek drugiej serii. Liczymy, że Dawid Kubacki i Stefan Hula skutecznie zaatakują podium, a pozostali Biało-Czerwoni poprawią swoje lokaty. 

Start finałowej kolejki o 16:40. 

Pierwsza seria, z dużymi problemami technicznymi, za skoczkami. Z Polaków szanse na czołowe lokaty mają siódmy na półmetku Kubacki i piąty Hula. W finale wystąpi 6 Biało-Czerwonych. 

Na skoczni znów problemy techniczne. Kolejni zawodnicy oddają swoje skoki, ale nie wyświetlają się - tak jak w treningu - ich wyniki. 

Zwycięzca serii próbnej Richard Freitag zaledwie 84 metry i nie będzie się liczył w walce o czołowe lokaty w konkursie. 

Wzmógł się nieco wiatr pod narty, a to sprawia, że zawodnicy skaczą dalej. 

Druga dyskwalifikacja w zawodach. Tym razem próby sprzętowej, już po skoku, pozytywnie nie przeszedł Antti Aalto z Finlandii. 

Na razie na skoczni wiatr pod narty jest minimalny. Przy nisko ustawionym rozbiegu, skoczkowie mają problem z osiągnięciem przynajmniej punktu K skoczni (85 metrów). 

Pierwsza dyskwalifikacja w niedzielnych zawodach. Za nieprzepisowy kombinezon wynik anulowano Rosjaninowi Michaiłowi Maksimoczkinowi. 

Rozpoczęła się pierwsza seria konkursu. Belka startowa nr 8. 

Najlepszy w serii próbnej był Niemiec Richard Freitag, który uzyskał 92 metry. W treningu wiatr, tak w jak w sobotę w kwalifikacjach, sprzyjał skoczkom, ale nie był zbyt silny. 

Za skoczkami seria próbna, która przebiegała z dużymi problemami technicznymi. Ostatecznie najlepiej z Polaków wypadł w niej właśnie Dawid Kubacki, który zajął 4. miejsce.

 

W zawodach wystąpi 6 Polaków: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, Jakub Wolny i Dawid Kubacki. Po treningach i kwalifikacjach zdecydowanie największe oczekiwania możemy mieć po ostatnim z wymienionych. 

Arena zmagań niedzielnej rywalizacji jest najmniejszym obiektem w tegorocznej edycji cyklu. Punkt K skoczni wynosi zaledwie 85 metrów. 

W niedzielne popołudnie emocji sportowych nie brakuje. My zapraszamy państwa do spędzenia najbliższych dwóch godzin ze skoczkami narciarskimi. Przed zawodnikami przedostatni konkurs tegorocznej Letniej Grand Prix w Hinzenbach. 

>

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.