Skoki narciarskie Seria próbna w Innsbrucku

Drużynowo najwyższą notę w serii próbnej uzyskali Niemcy, drugie miejsce pod tym względem zajęli Austriacy, a trzecie Polacy.

Przejdź do pełnej relacji

Markus Eisenbichler najlepszy w serii próbnej, żaden z Polaków nie zdołał zająć miejsca w pierwszej dziesiątce.

Po skoku pierwszej grupy belka podniesiona do 11.

Seria próbna rozpoczęła się z 10. belki startowej.

Stefan Hula wskoczył do czwórki w miejsce Jakuba Wolnego, który słabo spisał się w sobotnich zawodach indywidualnych.

Polacy wystąpią w składzie: Piotr Żyła, Stefan Hula, Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch.

To jednak Niemcy są faworytami rywalizacji drużynowej. W sobotę Markus Eisenbichler sięgnął po złoty medal MŚ, a srebro wywalczył Karl Geiger.

Na starcie oglądać będziemy 12 drużyn, w tym Polaków, którzy przewodzą klasyfikacji Pucharu Narodów.

O godzinie 13:45 rozpocznie się seria próbna przed konkursem drużynowym mistrzostw świata w skokach narciarskich.