Jędrzejczyk oszołomiła fanów. Pokazała zdjęcie i się zaczęło

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Fani zachwyceni zdjęciem Joanny Jędrzejczyk
Instagram / / Fani zachwyceni zdjęciem Joanny Jędrzejczyk
zdjęcie autora artykułu

Joanna Jędrzejczyk na sportowej emeryturze bawi się życiem. Była mistrzyni UFC obecnie przebywa w Las Vegas na wydarzeniu promocyjnym. To właśnie jej ostatnie zdjęcie z USA zachwyciło fanów w mediach społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się o:

Była mistrzyni UFC przebywa obecnie w Las Vegas. Joanna Jędrzejczyk gości na jednym z bardziej prestiżowych eventów w branży sportów walki. Jako jedna z najlepszych zawodniczek w historii tej dyscypliny jest gościem specjalnym. Ponadto, niedawno w rozmowie z Kanałem Sportowym, zapowiedziała, że podczas tego wydarzenia ma zamiar pomóc Janowi Błachowiczowi zdobyć kolejną walkę o pas mistrzowski UFC w kategorii półciężkiej.

Wygląda na to, że Polka będzie miała bardzo intensywny czas w USA. To jednak nie przeszkodziło jej znaleźć chwilę, aby pospacerować po Las Vegas. Migawką z tego spaceru pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani oniemieli.

Wszystko za sprawą imponującej figury byłej mistrzyni. Mimo że ta jest na sportowej emeryturze to nadal prezentuje się doskonale. Internauci w szczególności zwrócili uwagę na niesamowicie zgrabne nogi legendy sportów walki.

"Piękna jak zawsze. Nogi aż do samego nieba" - napisał jeden z internautów.

"Jakie długie nogi?! Najlepsza" - skomentował kolejny z fanów.

"Niesamowite nogi" - dodał inny z kibiców.

To tylko kilka z setek pozytywnych komentarzy na temat wyglądu Joanny Jędrzejczyk. Widać, że "emerytura" służy polskiej gwieździe. Teraz nam pozostaje czekać na efekty jej spotkań w Las Vegas. Kto wie? Być może da jej się pomóc Janowi Błachowiczowi w zdobyciu walki mistrzowskiej.

Zobacz także: Gwiazdor oświadczył się pięknej WAG Zobacz także: Zdjęcie Lewandowskich niesie się po sieci

ZOBACZ WIDEO: #dziejewsporcie: tak wyglądają wakacje reprezentanta Polski

Źródło artykułu:
Komentarze (2)
avatar
Adela Rozen
1.07.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
A kiedy ostatnia walka przed "emeryturą" ? :-)  
avatar
Jan Lewandowski
1.07.2022
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Teraz Jędrzejczyk niech się przerzuci na szachy ???