Sabalenka była zaskoczona. "Intruz" na korcie [WIDEO]

Do niecodziennej sytuacji doszło na korcie w Miami. Spotkanie pomiędzy Aryną Sabalenką a Shelby Rogers zostało niespodziewanie przerwane.

Rafał Szymański
Aryna Sabalenka i chłopiec od podawania piłek Instagram / WTA / Na zdjęciu: Aryna Sabalenka i chłopiec od podawania piłek
Tenisistka pochodząca z Białorusi dobrze wystartowała w sobotę. W 1/32 finału turnieju WTA rozgrywanego w Miami Aryna Sabalenka pokazała swoją wyższość nad Shelby Rogers, wygrywając 6:4, 6:3.

W mediach społecznościowych furorę robi nagranie z tego spotkania. Sabalenka serwowała w pierwszym secie, jednak przy próbie serwisu w jej rakietę zaplątała się ważka. Zawodniczka była nieco skonsternowana.

Zdezorientowane całą sytuacją były również komentatorki, które pierwotnie myślały, że Białorusinka pomyliła rakietę. - O mój Boże, nigdy czegoś takiego nie widziałam - powiedziała na antenie jedna z nich.

Mecz w tych okolicznościach musiał zostać przerwany. Tenisistka zajmująca drugie miejsce w światowym rankingu zdjęła ważkę ze swojej rakiety, zanim wróciła do gry. Po chwili "Intruzem" zajął się chłopiec od podawania piłek i pokazał ważkę w kierunku kamery.

Sabalenka rozpoczęła już przygotowania do kolejnego spotkania w USA. Tym razem jej przeciwniczką będzie Czeszka Marie Bouzkova (26 marca).

Świątek zapytana o Federera. "Nie miałam okazji"

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)