Żona Boruca odsłoniła brzuch. Takie są efekty ćwiczeń

Sara Boruc to kolejna polska WAG, która poważnie podchodzi do dbania o swoje ciało. To nie tylko dieta, ale także regularne treningi. Opłaca się, a efekty sama zaprezentowała.

RC
Sara Boruc Instagram / Na zdjęciu: Sara Boruc
Niebawem minie rok od momentu, gdy Artur Boruc zakończył profesjonalną karierę. Słynny bramkarz na sportowej emeryturze się nie nudzi. Z żoną i dziećmi regularnie podróżuje po świecie, starając się nadrobić lata, gdy często nie było go w domu.

Z pewnością szczęśliwa jest Sara Boruc, która wreszcie ma większą swobodę. Influencerka jednak nie zapomina o tym, aby o siebie dbać. Jest kolejną polską WAG, która poważnie podchodzi do ćwiczeń.

38-latka właśnie pochwaliła się efektami treningów. Na Instagramie zamieściła krótki film, w którym prezentuje swój brzuch. Łatwo zauważyć delikatnie zarysowane mięśnie brzucha.

Sara Boruc nawet pochwaliła się konkretnymi liczbami. Obecnie waży 61 kg, jej mięśnie ważą 28,6 kg, a poziom tkanki tłuszczowej to zaledwie 17 proc.
Fot. Instagram Fot. Instagram
"Wkrótce będziemy we trójkę". Piłkarz i prezenterka przekazali wspaniałe wieści >> Reprezentant Polski o Dodzie. "Bardzo ładna kobieta" >> ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: 42-letnia gwiazda myśli o powrocie. Tak się przygotowuje
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×