Tak Radwańska obchodziła Dzień Matki. "Wszystkiego, co najlepsze"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook /  / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska
Facebook / / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska
zdjęcie autora artykułu

26 maja w Polsce przypada Dzień Matki. Już po raz trzeci wraz ze swoim synkiem świętować mogła Agnieszka Radwańska. Była tenisistka pokazała w sieci, jak spędzili czas we dwójkę.

W tym artykule dowiesz się o:

27 lipca Agnieszka Radwańska i Dawid Celt po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn Jakub, o czym dumny ojciec informował w mediach społecznościowych.

Tym samym Radwańska już po raz trzeci mogła świętować Dzień Matki wraz ze swoim synkiem.

W mediach społecznościowych pokazała, że spędzali czas we dwójkę m.in. na huśtawkach. Była tenisistka opublikowała także krótkie życzenia skierowane do innych mam.

"Dla wszystkich mam wszystkiego, co najlepsze" - napisała na Facebooku.

W krótkim czasie pojawiły się dziesiątki komentarzy. Spora grupa internautek odpowiedziała na życzenia zamieszczone przez 34-latkę.

Przypomnijmy, że Radwańska i Celt zostali małżeństwem w lipcu 2017 roku. Nieco ponad rok później zakończyła swoją bogatą karierę. Od tamtej pory pojawia się jednak na korcie przy okazji chociażby imprez pokazowych.

Czytaj także:Internauci poruszeni. Wzruszające słowa Lewandowskiej z okazji Dnia MatkiLewandowski złożył życzenia na Dzień Matki. "Dziękuję za wszystko"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Agnieszka Radwańska to najlepsza polska tenisistka w historii?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)