Celebryci i sportowcy gratulują Karasiowi. "Powinni zmienić emotkę cyborga na twarz Roberta"

W sobotę Robert Karaś przełamał własne bariery i ukończył 10-krtonego Iron Mana z czasem 164 godzin 14 minut i 2 sekund pobił rekord świata. Tego wyczynu gratulują mu znane osobistości ze świata sportu i celebryci.

MM
Robert Karaś Instagram / instagram.com/robert_karas_teamkaras/ / Robert Karaś
Po niespełna siedmiu dniach morderczej i wycieńczającej walki na etapie 10-krotnego Iron Mana Robert Karaś dobiegł do mety i pobił poprzedni rekord świata o blisko 18 godzin. To niesamowity wyczyn.

Od ubiegłej soboty cała sportowa Polska żyła poczynaniami Karasia. Po informacji, że cel został osiągnięty do Polaka zaczęło spływać wiele słów wsparcia oraz gratulacji z dokonania rzeczy niemalże niemożliwe.

- ZROBIŁ TO!!! ROBERT KARAŚ UKOŃCZYŁ ULTRA TRIATLON NA DYSTANSIE 10X IRONMANA I USTANOWIŁ NOWY REKORD ŚWIATA!!! - przekazała organizacja Fame MMA, która była oficjalnym sponsorem Roberta Karasia.

- Brawa za walkę o przetrwanie do samego końca! - napisał Maciej Turski, znany dziennikarz sportów walki.

- Nie do złamania, stalowy charakter. Ogromne gratulacje byku - napisał Jakub "Kubańczyk" Flas, zawodnik freak fightów pod zdjęcie na profilu Roberta Karasia.

- Robert Karaś? Terminator - krótka przekazał Łukasz Jurkowski, legenda MMA w Polsce.

- Apple musi zmienić emotkę cyborga na twarz Roberta - stwierdził Dawid Malczyński, kolejna z gwiazd Fame MMA.

- Robert Karaś zrobił to! Pobił rekord świata! Niesamowite, że organizm człowieka potrafi znieść taki ból i wysiłek. Watpię aby to było zdrowe ale jest zdecydowanie imponujące! - przekazał Łukasz Wojtyca, influencer związany z Ekipą Karola "Friza" Wiśniewskiego.

- Podziwiam! Gratulacje Robert - krótko skomentował Sławomir Peszko.

- Chaaaamp - nie kryła radości Joanna Jędrzejczyk. - Wielki Szacunek Robciu! To wyróznienie dla nas dzielić matę z takim terminatorem! - dodał Radosław Paczuski. - Mistrz - krótko napisał Artur Szpilka.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"

Zobacz także:
"Prywatny bohater". Karaś walczył nie tylko o rekord świata
W końcu mogła to napisać. Narzeczona skomentowała sukces Karasia

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×