Polska mistrzyni w boksie zawalczy z mężczyzną. Różnica wagi? 70 kg!

Przed Ewą Piątkowską dość niespodziewana konfrontacja. Przedstawiciele Prime Show MMA poinformowali, że polska mistrzyni w boksie zmierzy się z... mężczyzną.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Ewa Piątkowska, Puszbarber Instagram / Facebook/Prime Show MMA / Ewa Piątkowska, Puszbarber
"Uwielbiamy Was zaskakiwać, więc tak jest i tym razem!" - napisali na Twitterze przedstawiciele Prime Show MMA, ogłaszając jednocześnie konfrontację Puszbarbera z Ewą Piątkowską. Do tego starcia dojdzie 1 lipca 2023 roku we wrocławskiej Hali Orbita w ramach gali Prime Show MMA 5.

"Będzie to starcie kontrastów, walka pomiędzy spooorym doświadczeniem i techniką a młodością i siłą. Jesteśmy pewni, że walka zapadnie na zawsze w historii Polskich freak fightów" - przekazali organizatorzy.

Ujawniono również, w jakich okolicznościach zapadła decyzja o zorganizowaniu starcia Piątkowskiej z Puszbarberem. "Wiele rywalek odmówiło walki Ewie, frustracja mistrzyni doprowadziła do tego, że postanowiła wyzywać do walki facetów. Jedyny, który odpowiedział to Puszek" - napisano.

ZOBACZ WIDEO: Wielkie wyróżnienie dla "Jurasa". "To dla mnie duża sprawa"

"Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej, w dużych rękawicach. Różnica wagi w tym zestawieniu to ok. 70 kg" - podsumowano.

Ewa Piątkowska jest byłą mistrzynią świata w boksie. We freak fightach zadebiutowała na gali Prime Show MMA 4. Wówczas przez jednogłośną decyzję sędziów pokonała kulturystkę Annę Andrzejewską.

Adrian "Puszbarber" Salwa ma... swój zakład fryzjerski. Zrobiło się o nim bardzo głośno za sprawą kontrowersyjnej współpracy z Łukaszem Wawrzyniakiem - Kamerzystą. Barber odbył już jedną walkę we freak fightach - przegrał z Michałem "Sobotą Sobolewskim".

Czytaj także:
Aż się cały trząsł. Szpilka zrobił to ostatni raz przed walką
Były mistrz świata wejdzie do klatki. To w niej ma największe wsparcie

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×