Joanna Jędrzejczyk pokazała zdjęcia z Grecji. Ależ widoki!

Joanna Jędrzejczyk korzysta z wolnego czasu. Była mistrzyni UFC wybrała się do Grecji wraz ze swoimi siostrami. Zdjęcia olsztynianki nadesłane z Zakynthosu pobudzają wyobraźnię.

MB
Joanna Jędrzejczyk Instagram / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
Już za kilka dni minie rok od momentu, kiedy Joanna Jędrzejczyk ogłosiła zakończenie kariery. Polska zawodniczka przez wiele lat była pochłonięta treningami, które zaowocowały sukcesami, w tym m.in. zdobyciem pasa UFC w wadze słomkowej.

Obecnie olsztynianka skupia się na życiu prywatnym. "Chcę być mamą, bizneswoman. Trenuję dwie dekady, więcej niż połowę życia" - twierdziła, argumentując swoją decyzję.

Joanna Jędrzejczyk korzysta z wolnego czasu. Od kilku dni przebywa na greckiej wyspie Zakynthos. Poleciała na nią ze swoimi siostrami. Nic dziwnego, że była mistrzyni UFC pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia z tego pobytu.

Widoki są po prostu kapitalne. "Gotowa na basen. Jakieś plany na niedzielę?" - zapytała Jędrzejczyk swoich fanów na Instagramie.

Wielu użytkowników zwróciło uwagę również na rękę olsztynianki. Niecały miesiąc temu 35-latka przeszła operację, która jak sama twierdziła była "konieczna". "Trochę bolesna kosmetyka" - stwierdziła (więcej przeczytasz TUTAJ).


Zobacz też:
Kawulski podsumował KSW na PGE Narodowym. Co za zdjęcia!

ZOBACZ WIDEO: Wielkie wyróżnienie dla "Jurasa". "To dla mnie duża sprawa"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×