Wielkie zmiany u Lewandowskich. Anna ujawniła szczegóły

Anna i Robert Lewandowscy postanowili wprowadzić ważne zmiany. Po konsultacji uznali, że muszą nieco zmodyfikować formę sprawowania opieki nad córeczkami. Wiadomo, jaki schemat przyjęli.

MD
Anna i Robert Lewandowscy Instagram / Anna Lewandowska / Na zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy.
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski już od jakiegoś czasu spełniają się w rolach rodziców. Najpierw na świecie powitali Klarę, a później doczekali się drugiej córeczki - Laury.

Choć mają sporo obowiązków, to czynią starania, by możliwie jak najwięcej czasu poświęcić swoim pociechom. Okazuje się, że właśnie w zakresie wychowania dziewczynek postanowili przyjąć nową metodę.

O szczegółach Anna Lewandowska poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

"Nie wiem, czy też tak macie mamuśki... ale zdecydowaliśmy z moim mężem, że będziemy czasem spędzać czas osobno z dziewczynkami. On z jedną, ja z drugą" - oznajmiła małżonka najlepszego polskiego piłkarza.

Trenerka personalna uważa, że takie rozwiązanie przynosi szereg korzyści.

"Uważam, że to totalnie dobrze na nie wpływa, doceniają czas z rodzicem, potrafią zatęsknić za sobą i są... ZNACZNIE grzeczniejsze" - podsumowała Lewandowska.

Anna i Robert Lewandowscy podjęli ważną decyzję ws. córeczek Anna i Robert Lewandowscy podjęli ważną decyzję ws. córeczek
ZOBACZ WIDEO: Radwańska trenowała w Monaco. Tylko spójrz z kim

Czytaj także:
Znamy plany beniaminka PKO Ekstraklasy. ŁKS Łódź rozegra cztery sparingi
Gwiazdor Serie A ma problem. Dostał wezwanie do wojska

Jak oceniasz rozwiązanie wdrożone przez Lewandowskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×