Wielkie wyzwanie Lewandowskiej. To był jej pierwszy raz

Anna Lewandowska po przenosinach Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony zaczęła intensywne treningi tańca. Na jej profilu często pojawiały się filmy z ćwiczeń Bachaty. Tym razem podjęła się nowego wyzwania.

Rafał Sierhej
Rafał Sierhej
Zdjęcie: Anna Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska / Zdjęcie: Anna Lewandowska
Życie Anny i Roberta Lewandowskich od przeprowadzki z Monachium do Barcelony zmieniło się wyraźnie. Piłkarz w każdym kolejnym wywiadzie podkreśla, ile radości i uśmiechu daje mu nie tylko gra w barwach "Blaugrany".

Przede wszystkim wielokrotnie Lewandowski opowiadał o życiu w samej Barcelonie, które jest bardziej kolorowe. Słońce dodaje energii, a ta może być bardzo dobrze pożytkowana. Jednym ze sposobów żony Roberta jest taniec.

Anna Lewandowska od przyjazdu do Katalonii zaczęła intensywnie uczyć się bachaty, co wielokrotnie pokazuje swoim fanom na Instagramie. Jak się jednak okazuje, na tym rodzaju tańca nie ma zamiaru kończyć.

W środę na jej Instastories pojawiła się fotografia z treningu salsy, który jest dla Lewandowskiej nowym wyzwaniem. "Więc teraz wielkie wyzwanie... pierwszy raz czas na Salsę" - napisała influencerka pod zdjęciem.
"Proszę się tylko nie śmiać" - dodała z humorem przy następnym nagraniu. Jedno jest pewne, czasu w Barcelonie nie marnuje na bezczynne siedzenie.

Czytaj też:
Jan Bednarek zaskakuje. "Mam zakaz"
Media: Messi wybrał klub!

ZOBACZ WIDEO: Tego brakowało Bayernowi. Lewandowski zdradził kulisy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×