Postawił żonie ultimatum. "Nie życzę sobie"

Łukasz Skorupski opowiedział w mediach o początkach znajomości ze swoją obecną małżonką, Matilde Rossi. Reprezentant Polski przed ślubem postawił sprawę jasno, jeśli chodzi o modeling.

PB
Łukasz Skorupski z żoną Matilde Rossi Instagram / instagram.com/lukaszskorupski28/ instagram.com/mrs.matilderossi / Na zdjęciu: Łukasz Skorupski z żoną Matilde Rossi
Matilde Rossi w przeszłości pracowała jako modelka, ale po ślubie z Łukaszem Skorupskim zdecydowała się poświęcić rodzinie. Para pobrała się w 2017 r. na Sardynii. Rok później na świat przyszedł ich synek.

Reprezentant Polski w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego Onet" wyjawił, że zjawiskowa Rossi zrezygnowała z kariery w modelingu dla ich związku. Piłkarz przed ślubem postawił bowiem swojej przyszłej żonie ultimatum.

- Powiedziałem jej, że nie życzę sobie, aby moja dziewczyna pokazywała się w bieliźnie czy stroju kąpielowym. Ona to zrozumiała. Powiedziała, że skoro traktuję ją poważnie i mi na niej zależy, to jest w stanie z tego zrezygnować. Bardzo mi tym zaimponowała - przyznał Skorupski.

Bramkarz klubu Bologna FC dodał, że poznał Matilde podczas wakacyjnego pobytu u znajomych w Rzymie. Po czasie usłyszał od ukochanej, że już na pierwszym spotkaniu wpadł jej w oko.

- Ja to wtedy nawet nie szukałem dziewczyny, nie chciałem. Ale pomyślałem, że ładna dziewczyna, to się spotkam. Po czasie przyznała mi, że już na pierwszym spotkaniu się jej spodobałem, ciągnęło ją do mnie - podkreślił 32-latek.

Zobacz:
Lewandowska pokazała się z makijażem. Tak zareagowała żona Szczęsnego
Polska piłka ma nową WAG. Trudno oderwać wzrok

ZOBACZ WIDEO: Ludzie Królowej #2. Prime time Natalii Kaczmarek. "Chcę to wykorzystać"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×