Wielkie święto Lewandowskiej. Pokazała, co dostała od męża

W czwartek 7 września swoje 35. urodziny obchodzi Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji Polski - Roberta, zrelacjonowała w mediach społecznościowych ten dzień.

MM
Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Dzień urodzin to dla każdego z nas jest wyjątkowy dzień. Podobnie jest u Anny Lewandowskiej. Znana fit-influencerka za pomocą Instagrama opublikowała kilka zdjęć pokazujących jak obchodzi swoje urodziny.

Żona kapitana reprezentacji Polski - Roberta skończyła 35. lat. Już z samego rana mogliśmy znaleźć post w którym Lewandowski złożył życzenia swojej ukochanej.

- Wszystkiego najlepszego dla mojej kochanej żony i matki naszych dzieci. Jesteś miłością mojego życia i jestem szczęściarzem, że mam Cię u swojego boku - napisał popularny RL9.

Kilka godzin później sama zainteresowana, za pomocą Instagrama pokazała, co dostała do swojego męża, który obecnie znajduje się w Warszawie na zgrupowaniu kadry narodowej.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: bramkarz ruszył do ataku. Ostatnia akcja i... Tylko zobacz!
Następnie Lewandowska pokazała, że odwiedzili ją goście. Ten dzień spędziła razem z najbliższymi przyjaciółkami.
Robert i Anna Lewandowscy są małżeństwem od 2013 roku. Mają dwie córki - Klarę (ur. 2017) oraz Laurę (ur. 2020). Najlepszy polski piłkarz obecnie gra w FC Barcelonie, przez co razem z rodziną musiał się przeprowadzić do słonecznej Hiszpanii, co zdecydowanie wpływa na dobrą energię u nich.

Zobacz także:
Odbierze Niemce tytuł najseksowniejszej sportsmenki świata? Tylko spójrz na jej zdjęcia
Ukochana Milika wywołała poruszenie. Wszystko przez sesję

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×