Spore zaskoczenie: partnerka Tomasza Fornala przyznała się do tego

Sylwia Gaczorek, ze względu na swojego partnera Tomasza Fornala, w jakimś stopniu interesuje się siatkówką. Przed poznaniem ukochanego było jednak zupełnie inaczej.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Sylwia Gaczorek / Tomasz Fornal Instagram / Sylwia Gaczorek / Krzysztof Porębski/WP SportoweFakty / Sylwia Gaczorek / Tomasz Fornal
Od kilku miesięcy Tomasz Fornal i Sylwia Gaczorek są w szczęśliwym związku. Kobieta jest obecnie największą fanką 26-letniego siatkarza, o czym mogą świadczyć jej wpisy w mediach społecznościowych.

Okazuje się jednak, że Gaczorek zanim poznała Fornala, w ogóle nie interesowała się i nie rozumiała siatkówki. Kobieta na takie wyznanie zdecydowała się pod jednym z pytań na InstaStories.

"Interesowałaś się wcześniej siatkówką przed poznaniem Tomka (Fornala, dop. SM)" - brzmiało jedno z pytań. "Nie, nigdy nie interesowałam się żadnym sportem aby go śledzić i oglądać, natomiast w moim domu mój tata był fanem" - odpisała Gaczorek.

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką. Szaleństwo na lotnisku, spotkanie z premierem. Zobacz kulisy powrotu siatkarzy

"Czy znasz się na siatkówce" - tak brzmiało kolejne pytanie. "Coś tam już ogarniam" - odpisała kobieta, co tylko potwierdza, że jeszcze nie tak dawno kobieta niezbyt interesowała się siatkówką.

Przypomnijmy, że Sylwia Gaczorek to znana influencerka, której profil na Instagramie śledzi ponad 500 tys. osób.
Sylwia Gaczorek / InstaStories Sylwia Gaczorek / InstaStories
Sylwia Gaczorek / InstaStories Sylwia Gaczorek / InstaStories

Zobacz także:
Polski siatkarz oddał swój medal
Polski piłkarz nie gryzł się w język

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×