Na zdjęciu Serena Williams. Teraz spójrz, kto siedzi dwa miejsca obok

Anna Lewandowska opuściła Barcelonę i wybrała się do stolicy Francji. Tam trwa Paryski Tydzień Mody, a żona kapitana reprezentacji Polski pojawiła się na pokazie marki Louis Vuitton.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Anna Lewandowska (od prawej) Instagram / annalewandowskahpba / Na zdjęciu: Anna Lewandowska (od prawej)
To żadna niespodzianka, że Anna Lewandowska wybrała się na Paris Fashion Week, który rozpoczął się 25 września i potrwa do 3 października.

Żona Roberta Lewandowskiego interesuje się modą i często bierze udział w tego typu wydarzeniach. Nie mogło jej więc zabraknąć w stolicy Francji.

Pojawiła się w niej na zaproszenie Louis Vitton i właśnie na pokazie kolekcji tej marki można było ją spotkać. Popularna trenerka fitness wszystko dokładnie relacjonowała w mediach społecznościowych.

Tam można było zobaczyć m.in. jej stylizację, w której nie mogło oczywiście zabraknąć elementu związanego z Louis Vitton (miała na sobie czarny top tej marki).

Pochwaliła się również w jakim towarzystwie mogła obserwować pokaz. Dwa miejsca obok niej siedziała legendarna amerykańska tenisistka Venus Williams. To była liderka światowego rankingu WTA i 14-stokrotna zwyciężczyni turniejów Wielkiego Szlema.

Zobacz także:
Lewandowski pozował z żoną bez koszulki. "Przeziębi się"
Gest Karola Świderskiego łapie za serce. Tylko zobacz

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×