Zobacz, gdzie Apoloniusz Tajner zabrał syna. Tak spędzili czas wolny

Za Apoloniuszem Tajnerem pierwszy tydzień pracy w sejmie. W weekend były prezes Polskiego Związku Narciarskiego odpoczywał z rodziną w Sopocie. Na swoim Instagramie poseł pochwalił się, gdzie zabrał syna.

Apoloniusz Tajner w sejmie i podczas czasu wolnego z synem PAP / Instagram / Apoloniusz Tajner w sejmie i podczas czasu wolnego z synem
Na swoim instastories Apoloniusz Tajner pokazał krótkie nagranie, jak jeździ wraz z synem na tzw. karuzeli wiedeńskiej.

I właśnie w ten sposób były szkoleniowiec polskiej reprezentacji w skokach narciarskich spędzał pierwszy weekend po tygodniu pracy w sejmie.

Apoloniusz Tajner startował w wyborach parlamentarnych z listy Koalicji Obywatelskiej i dostał się do sejmu. Zdobył ponad 20 tys. głosów.

W miniony poniedziałek złożył ślubowanie i uczestniczył w pierwszym posiedzeniu nowego sejmu, na którym marszałkiem został wybrany Szymon Hołownia.

- Liczyłem na 10-12 tysięcy głosów, a dostałem ich ponad 20 tysięcy. Cieszę się z tak dużego społecznego zaufania. Warto było jeździć po moim okręgu wyborczym, rozmawiać z ludźmi. Moje odczucia z tych spotkań potwierdziły się w wyborach - mówił nam niedawno Apoloniusz Tajner (szczegóły TUTAJ).

Zobaczcie, jak Apoloniusz Tajner spędzał sobotę z synem w Sopocie:
instagram.com/stories/apoloniusz.tajner instagram.com/stories/apoloniusz.tajner
ZOBACZ WIDEO: Polacy ostro po blamażu kadry z Czechami. "Lewandowski? Tragedia. Trzeba szukać następcy"


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany) (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×