Najpilniej strzeżona tajemnica. Pudzianowski unika tego tematu jak ognia

Czy Mariusz Pudzianowski ma partnerkę? To pytanie zadaje sobie wiele fanów sportowca, który mocno strzeże swojej prywatności. Postaraliśmy się na nie odpowiedzieć.

AD
Mariusz Pudzianowski Instagram / Mariusz Pudzianowski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
Mimo że największe sukcesy odnosił kilkanaście lat temu, to dalej Mariusz Pudzianowski jest jedną z największych gwiazd polskiego sportu. Zasłynął jako strongman, gdzie zdobywał wiele tytułów mistrza świata, a także mistrza Europy.

Później wziął się za sporty walki. I radzi sobie w nich coraz lepiej, co dowodzą wyniki. Jest jednak jedna pozasportowa rzecz, która spędza sen z powiek wielu osobom, interesującym się życiem sportowca.

"Pudzian" bardzo rzadko opowiada o swoich sprawach sercowych. Mało opowiada o tym, czy ma partnerkę. Bardzo mocno strzeże swojej prywatności, o czym opowiedział w wywiadzie dla Blanki Lipińskiej, która przed napisaniem książki 365 dni była promotorką federacji KSW.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

- Fakt, że nikogo nie pokazuję nikogo publicznie, nie oznacza, że nie jestem sam. Powiem tak: jestem sam, ale nie samotny. Życie prywatne jest tylko dla mnie. Nie muszę pokazywać wszystkiego. Każdego ciekawi, co Mariusz Pudzianowski robi prywatnie, ale nie wszystko jest na sprzedaż - mówił w 2017 roku.

Z kolei cztery lata później odpowiedział na Instagramie, że jego życie prywatne ma się bardzo dobrze i jest poukładane. Czy coś się od tamtego czasu zmieniło?

Wiele wskazuje na to, że tak. W marcu 2023 roku w wywiadzie z Kubą Midelem opowiedział, co dla niego w życiu jest aktualnie na najważniejsze. Sportowiec ceni sobie przede wszystkim święty spokój i tego oczekuje też od swojego związku.

- Mogę sobie z kimś być. Jeśli będzie spokojnie, mogę być i 10, 15, 20 lat. Jednak jeżeli mam żyć tak, że wrócę do domu i mam mieć ciągle kocioł jakiś, to ja nie chcę takiego życia - mówił sportowiec.

Wydaje się więc, że aktualnie Pudzianowski najpewniej nie ma partnerki. Choć nie można tego powiedzieć z całą pewnością, bo mocno strzeże swojej prywatności.

Czytaj więcej:
To ich pierwsza rocznica. Pokazała, co dostała od Rzeźniczaka

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×