Postarał się. Majdan pokazał prezent dla żony

Radosław Majdan nie mógł zapomnieć o corocznym święcie zakochanych, które jest obchodzone 14 lutego. "Pysiuniu" - tak zwrócił się do Małgorzaty Rozenek-Majdan.

PB
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan Instagram / www.instagram.com/r_majdan / Na zdjęciu: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
14 lutego w Walentynki (nazwa święta pochodzi od św. Walentego) zakochani wysyłają do siebie wiadomości, zawierające wyznania miłosne i wręczają sobie drobne upominki.

Tradycji stało się zadość u państwa Majdanów. Radosław Majdan zamieścił na Instagramie zdjęcia (patrz poniżej), na których widzimy niespodziankę, jaką z okazji Walentynek przygotował swojej małżonce - Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Ogromny bukiet kwiatów robił wrażenie. Jak zdradził we wpisie na portalu społecznościowym były reprezentant Polski w piłce nożnej, wszystko odbyło się w tajemnicy i z zaskoczenia.

"Nasze kolejne Walentynki. Pysiuniu, tym razem z zaskoczenia, ale zawsze z tym samym wielkim poczuciem szczęścia, że mamy siebie" - podkreślił 51-letni Majdan w opisie fotografii.

Majdanowie są małżeństwem już od blisko ośmiu lat. Były piłkarz m.in. Pogoni Szczecin, Wisły Kraków i Polonii Warszawa jest starszy od prezenterki telewizyjnej o sześć lat.

Zobacz:
"Za chamstwo". Tak Rozenek odpowiedziała mężowi na jedno z pytań
Potajemnie spotykali się w parku. Taka jest między nimi różnica wieku

ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×