Polubił sam mąż. Wyjątkowe dziesięć nagrań Lewandowskiej

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Anna Lewandowska / Anna Lewandowska podczas tańca
Instagram / Anna Lewandowska / Anna Lewandowska podczas tańca
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska na swoim Instagramie zamieściła dziesięć nagrań wideo, każde prezentujące inny styl taneczny. Pod postem aż roi się od reakcji, a jedna z nich jest od samego Roberta Lewandowskiego.

W tym artykule dowiesz się o:

Anna Lewandowska to znana trenerka personalna, coach i dietetyczka. Od jakiegoś czasu nowym hobby żony Roberta Lewandowskiego stał się taniec.

Efektami nauki 35-latka pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Instagramie dodała dziesięć nagrań wideo, każde pokazujące inny styl taneczny. Kobieta zwróciła się także z pytaniem do swoich fanów.

"1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 - który taniec podoba wam się najbardziej? Cały czas próbuję różnych stylów tanecznych. Każdy z nich pomaga mi się rozwinąć w inny sposób i daje dużą frajdę!" - czytamy na Instagramie Lewandowskiej.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie uwierzysz. Sochan pokazał, co jadł przed meczem

Post ten spotkał się ze sporym odzewem fanów kobiety. Fani w komentarzach wyrażają swoje opinie, który taniec przypadł im najbardziej do gustu. Co ciekawe, post polubił także sam mąż 35-latki, Robert Lewandowski.

"Jezus, ile to nauki. Podziwiam", "Wszystkie fajne", "Każdy! Bo widać ogrom włożonej pracy i serca!", "Bachata", "Każdy, ale najbardziej 4,7 i 8", "Wszystkie są mega", "Ciężki wybór", "Dla mnie 1,2 i 4" - piszą internauci.

Zobacz także: Spójrz, jakie zdjęcie wstawiła Jędrzejczyk Ojcem jego czwartej żony jest obecny poseł

Źródło artykułu: WP SportoweFakty