Wzięli ślub w Dubaju. Dzieli ich sporo lat

O Robercie Karasiu głośno zrobiło się w maju 2023 roku, gdy pobił rekord świata na dystansie 10-krotnego Ironmana. Być może nie wszyscy wiedzą, ale polski triathlonista jest w związku z o wiele starszą od siebie Agnieszką Włodarczyk.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk Instagram / oficjalny profil Agnieszki Włodarczyk / Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk
Przypomnijmy, że wokół osoby Roberta Karasia zrobiło się dużo szumu w połowie 2023 roku. Wtedy triathlonista pobił rekord świata na dystansie 10-krotnego Iron Mana. Dwa miesiące później okazało się, że był na dopingu.

W jego organizmie wykryto drostanolon, czyli środek należący do grupy sterydów anaboliczno-androgennych. Stosowany jest najczęściej u zawodników sportów walki czy kulturystów.

W trudnych chwilach sportowca wspierała jego partnerka, Agnieszka Włodarczyk. Para nie tak dawno, bo pod koniec listopada, wzięła ślub. I to nie byle gdzie, ponieważ w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a dokładniej w Dubaju.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie robiła tego od ponad dwóch lat. W końcu się przełamała!

Para wspólnie wychowuje dwuletniego syna, Milana. Co ciekawe, Roberta Karasia i Agnieszkę Włodarczyk dzieli spora różnica lat. Triathlonista ma 35 lat, a miłość jego życia jest starsza o osiem lat (43 lata).

Dodajmy, że Agnieszka Włodarczyk zawodowo spełnia się w roli aktorki. W swoim CV ma m.in. grę w "13. posterunku", gdzie wystąpiła jako Agnieszka Cezary.

Zobacz także:
Poznajesz? Tak, tak, to ukochana reprezentanta Polski
Kolejne popisy Lewandowskiego. Wszystko uwiecznili

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×