Krychowiak dumny z żony. Plotki potwierdzone

"Wciąż dużo pracy przed tym wielkim dniem" - zdradziła we wpisie w mediach społecznościowych Celia Jaunat-Krychowiak. "Jestem dumny z Ciebie" - skomentował piłkarz Abha Club.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Celia Jaunat-Krychowiak, Grzegorz Krychowiak Instagram / celiajaunat / Na zdjęciu: Celia Jaunat-Krychowiak, Grzegorz Krychowiak
"Trzy tygodnie przed moimi pierwszymi zawodami NPC Bikini (dokładnie 19 dni)" - zapowiedziała na swoim instagramowym profilu Celia Jaunat-Krychowiak.

Na zamieszczonym wideo widzimy francuską modelkę podczas treningowego pokazu w startowym bikini. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze spekulacje, że Jaunat-Krychowiak przygotowuje się do swojego debiutu na scenie fitness (więcej TUTAJ).

"Wciąż dużo pracy przed tym wielkim dniem, nad sylwetką, pozą, prezencją na scenie... Ale jestem zadowolona z pracy wykonanej w wyznaczonym czasie. Każdego dnia trzeba starać się robić postępy" - dodała na portalu społecznościowym żona Grzegorza Krychowiaka.

Internauci z radością przyjęli zapowiedź. "Wow!", "Gratulacje", "Piękna kobieta i ciężka praca", "Perfekcyjna", "Powodzenia" - pisali w komentarzach.

Wpis żony skomentował też sam "Krycha". Piłkarz występujący w saudyjskim klubie Abha Club nie krył dumy z powodu decyzji małżonki. "Brawo! Jestem dumny z Ciebie" - napisał były reprezentant Polski (100 występów w latach 2008-23).

Zobacz:
Krychowiak dostał pytanie: Dlaczego nie masz dzieci? Tak wybrnął

ZOBACZ WIDEO: Mamy Euro! Brak euforii wśród ekspertów pomeczowego studia
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×