Niecodzienny film Lewandowskiej. Ze stadionu, choć nie było meczu

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci migawki z obiektu piłkarskiego w Genewie. W tych dniach odbywa się tam wydarzenie z udziałem najlepszych artystów na świecie.

PB
Anna Lewandowska (w ramce: stadion piłkarski w Genewie) Instagram / annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska (w ramce: stadion piłkarski w Genewie)
Żona Roberta Lewandowskiego Anna Lewandowska przebywa obecnie w Genewie w Szwajcarii na Bachata Geneva Festival. Impreza odbywa się w dniach 5-8 kwietnia.

Trenerka fitness i blogerka promująca zdrowy tryb życia w relacji na InstaStories dodała kilka zdjęć i filmów z wydarzenia (patrz skany poniżej). Na jednej z fotografii widać puste trybuny Stade de Geneve, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna piłkarska Servette.

Areną Bachata Geneva Festival jest hotel Superior Ramada Encore, który znajduje się w tym samym miejscu co stadion.

"Włożyliśmy wiele wysiłku w sprowadzenie najlepszych artystów na świecie. Trenerów, DJ-ów, kamerzystów i fotografów - jakość jest gwarantowana" - czytamy w zapowiedzi festiwalu.

Lewandowska jest wielką fanką bachaty. 35-latka po przeprowadzce do Barcelony latem 2022 r., rozpoczęła naukę tańca, który wyróżnia się spośród tańców latynoamerykańskich ogromną sensualnością.

www.instagram.com/stories/annalewandowska www.instagram.com/stories/annalewandowska

Zobacz:
Tak żyje w Barcelonie. Lewandowska pokazała swój poranek
Weekend w gronie rodzinnym. Tak się bawili Lewandowscy

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor NBA nie przestaje zadziwiać. Jak on to trafił?


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×