Kończy 42 lata. Jego żona jest dużo młodsza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Kaka / Kaka oraz Carolina Celico
Instagram / Kaka / Kaka oraz Carolina Celico
zdjęcie autora artykułu

W poniedziałek swoje 42. urodziny obchodzi były genialny piłkarz - Kaka. Był mistrzem świata, sięgnął po Złotą Piłkę. Jest bardzo wierzący.

W tym artykule dowiesz się o:

- Potrzebuję Boga każdego mojego dnia. Jezus mówi mi w Biblii, że bez niego nie mogę nic uczynić. Obecnie mam dar i możliwość gry w piłkę nożną, ponieważ Bóg dał mi to. W dniu, kiedy zechce, abym robił coś innego, zacznę robić to coś. Moja sytuacja finansowa jak i kariera zawodowa są sukcesem, lecz to wszystko otrzymałem od Boga i jest darem łaski Jego dla mnie. Wszystko, co mam zawdzięczam mu - mówił Kaka na temat swojej wiary jeszcze kilka lat temu.

W 2005 roku poślubił Caroline Celico, ale para rozwiodła się po dziesięciu latach. Mają dwójkę dzieci: syna oraz córkę. W listopadzie 2019 roku ponownie ożenił się z Caroliną Dias, która jest o 14 lat młodsza od Kaki.

Brazylijczyk po finale Ligi Mistrzów, w którym jego AC Milan pokonał Liverpool, założył koszulkę "należę do Jezusa". Zawsze podkreślał, że jest chrześcijaninem.

ZOBACZ WIDEO: 6 lat, a już czaruje. Zobacz, co potrafi syn reprezentanta Polski

Jako piłkarz osiągnął ogromne sukcesy. W 2010 roku został z Brazylią mistrzem świata, wygrywał Ligę Mistrzów z Milanem (oraz mistrzostwo Włoch), mistrzostwo Hiszpanii z Realem Madryt. Za największy sukces indywidualny należy uznać zdobycie Złotej Piłki w 2007 roku.

Karierę piłkarską zakończył w 2017 roku, ale nadal jest niezwykle popularny na całym świecie. Jego profil na Instagramie śledzi 23,5 mln osób. To właśnie tam przedstawia się jako: "syn Boży", "uczeń Jezusa Chrystusa".

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (0)