Musiał to zrobić! Zobacz, czym Leon zajmował się podczas wesela kolegi

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Wilfredo Leon / Wilfredo Leon
Instagram / Wilfredo Leon / Wilfredo Leon
zdjęcie autora artykułu

Mecz siatkówki ważniejszy od ślubu kolegi? Takie żartobliwe pytanie do Wilfreda Leona mógł skierować Aleksander Śliwka, który w sobotę 11 maja wziął ślub.

To było ważne wydarzenie dla Aleksandra Śliwki. W sobotę 11 maja zmienił stan cywilny - wziął ślub z Jagodą Gruszczyńską. Tego dnia odbyło się także wesele, na którym nie zabrakło innych siatkarzy (więcej TUTAJ).

W tym gronie znalazł się Wilfredo Leon. Data ślubu nałożyła się jednak z datą spotkania Aniołów Toruń (siatkarz jest właścicielem tego klubu od 2021 roku). Z tego powodu reprezentant Polski stanął przed trudnym wyborem.

Oglądać mecz czy wybrać się na wesele kolegi z boiska? Leon... połączył oba rozwiązania i bawiąc się na imprezie, śledził to, co dzieje się w meczu Aniołów. A spotkanie to było niezwykle ważne dla klubu: zwycięstwo dawało awans do Tauron 1. Ligi.

ZOBACZ WIDEO: Korzeniowski dostał w "tyłek", kiedy był dzieckiem. "Nie miałem nawet butów na trening"

Kubańsko-polski siatkarz mógł mieć powody do radości. Toruński klub zdecydowanie pokonał Avię Solar Sędziszów Małopolski 3:0, co przypieczętowało awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Tym samym Leon, choć fizycznie nie był na meczu, sprzed telefonu przeżywał to spotkanie. W mediach społecznościowych pojawiło się już nagranie (zrzut ekranu zobaczysz na końcu artykułu).

"Anioły Toruń brawo Panowie! Mamy awans do 1. ligi" - napisał Wilfredo Leon.

Wilfredo Leon / InstaStories
Wilfredo Leon / InstaStories

Zobacz także: Stefano Lavarini odkrył pierwsze karty. Kto pojedzie na Ligę Narodów do Turcji?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty