Wielka rywalka Świątek zapozowała w bikini. Obok pojawił się umięśniony mężczyzna

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Aryna Sabalenka i Georgios Frangulis
Instagram / Aryna Sabalenka i Georgios Frangulis
zdjęcie autora artykułu

Po Rolandzie Garrosie Aryna Sabalenka udała się na urlop. Białoruska tenisistka wypoczywa w Grecji. Warto jednak podkreślić, że wielka rywalka Igi Świątek akumulatorów nie ładuje w samotności.

W tym artykule dowiesz się o:

Turniej French Open 2024 na pewno nie ułożył się tak, jak Aryna Sabalenka zakładała. Białorusinka zakończyła zmagania już na etapie ćwierćfinału, kiedy to nieoczekiwanie przegrała z Mirrą Andriejewą 7:6(5), 4:6, 4:6.

"To był ciężki dzień na korcie, ale opuszczam Paryż z podniesioną głową i motywacją, by wrócić silniejszą. Dziękuję Roland Garros za całą miłość i wsparcie, zatańczymy znowu w przyszłym roku! Au revoir!" - pisała Sabalenka po zakończeniu zmagań w ramach Rolanda Garrosa 2024.

Po turnieju udała się do Grecji, gdzie wypoczywa i ładuje akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Towarzyszy jej Georgios Frangulis.

Jest to właściciel marki Oakberry, z którą współpracuje tenisistka. Coraz częściej plotkuje się o relacji tenisistki i biznesmena.

Do sieci trafiło nowe zdjęcie Aryny i Georgiosa (zobacz trzeci slajd poniżej). Tym razem na pocztówkach z wakacji Sabalenka zapozowała w bikini.

"Mały kawałek raju" - napisała pod fotkami jedna z największych rywalek Igi Świątek.

ZOBACZ WIDEO: Zachwyty nad urodą Joanny Jóźwik. "Moje osiągnięcia są sprawą drugorzędną?"

Czytaj także: > Oto kolejna rywalka Fręch w Nottingham. Obroniła sześć meczboliŚwiątek się wycofa? Słowa trenera dają do myślenia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty