Marokanka w koszulce reprezentacji Polski. Wiemy, kim jest

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / ecram / Ecram Sallam
Instagram / ecram / Ecram Sallam
zdjęcie autora artykułu

Ekram Sallam zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie w trykocie reprezentacji Polski na Euro 2024. Zobacz śliczną WAG.

W tym artykule dowiesz się o:

W piątek (21.06) reprezentacja Polski zagra w Berlinie z Austrią w meczu 2. kolejki rozgrywek w grupie D na Euro 2024. Początek spotkania Biało-Czerwonych o godz. 18:00.

Podopieczni Michała Probierza będą mogli liczyć na wsparcie... ślicznej Marokanki. Ekram Sallam zamieściła dziś na InstaStories zdjęcie z windy (patrz skan poniżej), na którym widzimy ją w koszulce piłkarskiej reprezentacji Polski. Fotografia podpowiada, że nie może się już doczekać kolejnego spotkania z udziałem Polaków na Euro 2024.

Ekram prywatnie jest partnerką i narzeczoną rezerwowego bramkarza kadry Polski - Marcina Bułki. Marokańska modelka jest zaręczona z polskim golkiperem. Bułka oświadczył się jej podczas romantycznej kolacji, którą zorganizował w trakcie wakacji na Malediwach w ubiegłym roku.

"Dziś, jutro i na zawsze" - pisała wówczas piękność z Afryki na portalu społecznościowym.

Ekram cieszy się dużą popularnością i to nie tylko w swoim kraju. Instagramowy profil piłkarskiej WAG (termin używany w odniesieniu do żon i partnerek sportowców), na którym prezentuje swoje zdjęcia, śledzi obecnie blisko 90 tys. internautów.

www.instagram.com/stories/__ecram
www.instagram.com/stories/__ecram

Zobacz: Modelka z Maroka skradła serce reprezentanta Polski. Już jej się oświadczył

Źródło artykułu: WP SportoweFakty