Luksusowe wakacje Michalczewskiego. Tylko spójrz, gdzie zabrał rodzinę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / dariuszmichalszewski_official / Na zdjęciu: Dariusz Michalczewski z żoną Barbarą
Instagram / dariuszmichalszewski_official / Na zdjęciu: Dariusz Michalczewski z żoną Barbarą
zdjęcie autora artykułu

Bardzo ciekawy kierunek na wakacyjny wyjazd wybrał Dariusz Michalczewski. Były bokser odwiedził z rodziną Kenię i... zabrał swoich bliskich na safari. To będzie bardzo aktywny wypoczynek.

W tym artykule dowiesz się o:

Dariusz Michalczewski sportową karierę zakończył prawie dwadzieścia lat temu, ale wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród fanów. Do ringu co prawda już nie wchodzi, ale jest aktywny zawodowo i angażuje się w wiele biznesów oraz projektów.

"Tiger" ładuje teraz baterie w Afryce. Kierunek? Kenia. Zabrał tam swoją żonę Barbarę Michalczewską oraz dzieci. Były bokser ma ich czworo, w tym dwoje dorosłych synów Michała i Nicolasa z eks partnerką Dorotą Chwaszczyńską.

Najmłodsze pociechy Dariusza Michalczewskiego przyszły na świat w 2009 i 2015 roku. Legendarny pięściarz trzyma Dariusza juniora i Nel raczej z dala od medialnego świata. Oczywiście niekiedy zdarzają się wyjątki i taki wydarzył się podczas ich wspólnego wypadu na wakacje.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ma 41 lat i jej uroda wciąż jest zniewalająca

Na zdjęciu na Instagramie możemy zobaczyć Dariusza Michalczewskiego, jego żonę, Dariusza juniora oraz Nel. "Tiger" zabrał swoich najbliższych na safari, co będzie gwarantowało z pewnością niezapomniane przeżycia.

To nie tylko piękne krajobrazy, ale też fascynujące spotkania z egzotycznymi zwierzętami twarzą w twarz. "Czas na odpoczynek. Razem z rodziną przesyłamy wszystkim dużo słońca" - tak podpisał "migawkę" w mediach społecznościowych.

"Zachód słońca w Kenii przypomina mi, jak piękny i różnorodny jest nasz świat. Jestem wdzięczny za możliwość pokazywania mojej rodzinie takich miejsc. Najważniejsze, co chcę im przekazać, to by zawsze byli dobrymi ludźmi. Bo to, co najcenniejsze, nosimy w sercach, niezależnie od miejsca na ziemi" - rozpisał się Dariusz Michalczewski na Instagramie.

Posty Dariusza Michalczewskiego można zobaczyć poniżej:

Czytaj także: Zobaczyli "Lewego" bez koszulki. Nadali mu nowy pseudonim Majdan zażartował z Beckhama. "Nie spodziewaliśmy się" 

Źródło artykułu: WP SportoweFakty