Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Cristiano Ronaldo szuka nowej dziewczyny. Oto seksowne kandydatki

Mnóstwo kobiet jest łączonych z portugalskim gwiazdorem. Postanowiliśmy zebrać wszystkie w jednym miejscu. Dzięki temu to wy możecie zdecydować, która z nich najlepiej pasowałaby do Ronaldo.
 Redakcja
Redakcja

Całkiem niedawno minął rok od rozstania Cristiano Ronaldo z Iriną Szejk. W styczniu 2015 roku portugalski piłkarz zakończył związek, który trwał przez pięć lat. Od tamtej pory "Cris" unika tematu byłej narzeczonej. Jeżeli już wypowiada się na jej temat, to robi to tak, jakby już niewiele dla niego znaczyła. 

Ronaldo do dzisiaj nie potrafi sobie ułożyć życia z inną kobietą. To stwarza pole do popisu tabloidom, które co chwilę łączą go z nowymi partnerkami. Było ich już mnóstwo, ale gwiazdor Realu Madryt do żadnego romansu oficjalnie się nie przyznał.

Postanowiliśmy pomóc jednemu z najlepszych piłkarzy świata. Zebraliśmy wszystkie kobiety, z którymi ostatnio był łączony. Wszystkie mają wspólną cechę - są niesamowicie piękne.

Kylie i Kendal Jenner, Alessandra Ambrosio, Nataly Rincon, a może powrót do Szejk? Zobaczcie zdjęcia i wybierzcie, która z nich byłaby najlepszą dziewczyną dla Ronaldo.

Czy Cristiano Ronaldo powinien wrócić do Iriny Szejk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (5):
 • Katarzyna Niewiadomska Zgłoś komentarz
  Irina szejk ciosala sflaczalego sagana Blaterowi , wiec wydaje sie zwykla scierka jak miedzy innymi polskie modelki gownojady z Dubaju. Dzis kobiety sie nie szanuja I nie znaja swojej wartosci.
  Czytaj całość
  Irina co najwyzej moze kosic trawe na Santiago bernabeo.....
  • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
   Cały show-biznes to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!!! Zastanów się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy
   Czytaj całość
   wybierasz Boga??? SKROMNOŚĆ kobiety pochodzi od Boga, BEZWSTYD i ZGORSZENIE w każdej postaci i odmianie to koncepcja szatańska !! Kto się nie nawróci i za życia nie opamięta, temu do zbawienia droga MOŻE BYĆ ZAMKNIĘTA!! Kongregacja ds Wiary- „Przypominamy, że strój nie może być nazwany przyzwoitym, jeśli posiada dekolt większy niż szerokość dwóch palców, mierząc od szyi, jeśli nie zakrywa ramion co najmniej do łokci, i nie sięga przynajmniej trochę poniżej kolan. Ponadto, niedopuszczalna jest odzież z materiałów przezroczystych oraz rajstopy w kolorze cielistym, sugerującym, że nogi są nagie”)...W Fatimie Maryja mówiła: „Gdyby ludzie wiedzieli, czym jest wieczność, na pewno uczyniliby wszystko, by odmienić swoje życie. Pojawią się na świecie mody, które będą obrażać naszego Pana. Ludzie, którzy służą Bogu, nie mogą być niewolnikami mody. W Kościele nie ma miejsca na mody. Bóg jest zawsze ten sam”....Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom.”...– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori. Ludzie światowi, zaangażowani w swe sprawy, żyją w ciemności i błędzie, nie myślą o poznaniu rzeczywistości Bożej, nie troszczą się chociażby odrobinę o własne zbawienie wieczne, nie zabiegają o poznanie przyjścia tego Mesjasza, oczekiwanego i upragnionego przez narody, przepowiedzianego i zapowiedzianego przez proroków (Epist. IV; s. 885). Kiedy wybije nasza ostatnia godzina, ustanie bicie naszego serca, wszystko się dla nas skończy, a więc i czas naszego zasługiwania i niezasługiwania. Takich, jakimi jesteśmy, spotka nas śmierć i tacy staniemy przed Chrystusem, Sędzią. Nasze błagalne wołania, nasze łzy, nasze akty żalu, które jeszcze na ziemi zdobyłyby serce Boga, mogłyby z nas, grzeszników, uczynić przy pomocy sakramentów, ludzi świętych; ale w owym momencie nie będą miały żadnej wartości; czas miłosierdzia minie i rozpocznie się czas sprawiedliwości (Epist. IV; s. 876). Trudno jest stać się świętym. Trudno, owszem, ale nie jest to niemożliwe. Droga doskonałości jest długa, jak długie jest Życie każdego człowieka. Pociechą jest odpoczynek na trasie; jednakowoż zaraz po odpoczynku trzeba szybko wstać i udać się w dalszą drogę (AP). Palma chwały jest zarezerwowana tylko dla tego, kto walczy mężnie aż do końca. Rozpocznijmy więc naszą świętą walkę. Bóg będzie nam towarzyszył i ukoronuje nas wiecznym triumfem (Epist.IV,s. 879).
   • Baxter70 Zgłoś komentarz
    Lucia Villalon jest w związku z Javierem Hernandezem. Żenada ludzie, żenada.
    • JS2015 Zgłoś komentarz
     no tak media improwizują bo brakuje tematów...:)
     • Kike Zgłoś komentarz
      Żenada. Ten artykuł.