Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Prezent na walentynki. Sesja zdjęciowa pięknej WAG dla magazynu "Shape"

- Seksowny dodatek z okazji Dnia Świętego Walentego - podpisała zdjęcie zamieszczone w mediach społecznościowych Viktoria Varga.
 Redakcja
Redakcja


Varga i Graziano Pelle są w związku partnerskim od trzech lat. Węgierka modelka i włoski piłkarz Southampton poznali się za pośrednictwem Facebooka.

W ostatnich tygodniach śliczna dziewczyna futbolisty przebywała w Singapurze, gdzie wzięła udział w sesji zdjęciowej dla tamtejszej edycji magazynu "Shape". Na swoim profilu na Instagramie Viktoria pochwaliła się już okładką popularnego pisma. Internauci są pod dużym wrażeniem sportowej sylwetki oraz seksapilu modelki z Węgier.

Na kolejnych stronach zobaczycie więcej zdjęć zjawiskowej Viktorii.

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2):
 • racionale Zgłoś komentarz
  Moja partnerka mi zrobiła taki prezent na walentynki rok temu, że kupiła mi środek na powiększenie penisa Phallomax. Więc w sumie było i zabawnie, a potem jak się powiększył było też
  Czytaj całość
  lepiej w łóżku.
  • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
   Cały show-biznes to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!!! Zastanów się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy
   Czytaj całość
   wybierasz Boga??? SKROMNOŚĆ kobiety pochodzi od Boga, BEZWSTYD i ZGORSZENIE w każdej postaci i odmianie to koncepcja szatańska !! Kto się nie nawróci i za życia nie opamięta, temu do zbawienia droga MOŻE BYĆ ZAMKNIĘTA!! Kongregacja ds Wiary- „Przypominamy, że strój nie może być nazwany przyzwoitym, jeśli posiada dekolt większy niż szerokość dwóch palców, mierząc od szyi, jeśli nie zakrywa ramion co najmniej do łokci, i nie sięga przynajmniej trochę poniżej kolan. Ponadto, niedopuszczalna jest odzież z materiałów przezroczystych oraz rajstopy w kolorze cielistym, sugerującym, że nogi są nagie”)...W Fatimie Maryja mówiła: „Gdyby ludzie wiedzieli, czym jest wieczność, na pewno uczyniliby wszystko, by odmienić swoje życie. Pojawią się na świecie mody, które będą obrażać naszego Pana. Ludzie, którzy służą Bogu, nie mogą być niewolnikami mody. W Kościele nie ma miejsca na mody. Bóg jest zawsze ten sam”....Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom.”...– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori.