Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Panthers vs Broncos: wybieramy najładniejsze cheerleaderki finału Super Bowl

Już tylko godziny pozostały do wielkiego sportowego święta w USA. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się cheerleaderkom drużyn Panthers oraz Broncos, aby wybrać te najpiękniejsze.
 Redakcja
Redakcja

Już tylko godziny pozostały do wielkiego sportowego święta w USA. W nocy z niedzieli na poniedziałek (30 minut po północy polskiego czasu) drużyny Carolina Panthers oraz Denver Broncos zmierzą się w 50. finale Super Bowl. "To będzie pojedynek najlepszej ofensywy ligi NFL z najlepszą defensywą, starcie młodych i gniewnych z weteranami" - opisują media za oceanem.

Ale magia Super Bowl polega nie tylko na wydarzeniach na boisku. Liczy się również to, co się dzieje poza nim. Występy gwiazd muzyki, tony zjedzonych fast foodów, do tego miliony litrów wypitego piwa, reklamy za kilka milionów dolarów ze sekundę emisji. Długo by wymieniać.

Postanowiliśmy się skupić na jeszcze czymś innym. Mamy na myśli dziewczyny, które dopingują swoich zawodników tańcem. Cheerleaderki Panthers i Broncos są bardzo dobrze znane fanom futbolu amerykańskiego i na pewno nie zawiodą podczas meczu w San Francisco.

A gdyby tak zorganizować konkurs piękności, to które z nich by go wygrały? Kliknijcie, dalej, aby zobaczyć zdjęcia "pomponiar" finalistów Super Bowl 2016 i sami oceńcie.

Która drużyna w finale Super Bowl ma ładniejsze cheerleaderki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1):
 • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
  Cały show-biznes to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!!! Zastanów się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy
  Czytaj całość
  wybierasz Boga??? SKROMNOŚĆ kobiety pochodzi od Boga, BEZWSTYD i ZGORSZENIE w każdej postaci i odmianie to koncepcja szatańska !! Kto się nie nawróci i za życia nie opamięta, temu do zbawienia droga MOŻE BYĆ ZAMKNIĘTA!! Kongregacja ds Wiary- „Przypominamy, że strój nie może być nazwany przyzwoitym, jeśli posiada dekolt większy niż szerokość dwóch palców, mierząc od szyi, jeśli nie zakrywa ramion co najmniej do łokci, i nie sięga przynajmniej trochę poniżej kolan. Ponadto, niedopuszczalna jest odzież z materiałów przezroczystych oraz rajstopy w kolorze cielistym, sugerującym, że nogi są nagie”)...W Fatimie Maryja mówiła: „Gdyby ludzie wiedzieli, czym jest wieczność, na pewno uczyniliby wszystko, by odmienić swoje życie. Pojawią się na świecie mody, które będą obrażać naszego Pana. Ludzie, którzy służą Bogu, nie mogą być niewolnikami mody. W Kościele nie ma miejsca na mody. Bóg jest zawsze ten sam”....Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom.”...– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori. Ludzie światowi, zaangażowani w swe sprawy, żyją w ciemności i błędzie, nie myślą o poznaniu rzeczywistości Bożej, nie troszczą się chociażby odrobinę o własne zbawienie wieczne, nie zabiegają o poznanie przyjścia tego Mesjasza, oczekiwanego i upragnionego przez narody, przepowiedzianego i zapowiedzianego przez proroków (Epist. IV; s. 885). Kiedy wybije nasza ostatnia godzina, ustanie bicie naszego serca, wszystko się dla nas skończy, a więc i czas naszego zasługiwania i niezasługiwania. Takich, jakimi jesteśmy, spotka nas śmierć i tacy staniemy przed Chrystusem, Sędzią. Nasze błagalne wołania, nasze łzy, nasze akty żalu, które jeszcze na ziemi zdobyłyby serce Boga, mogłyby z nas, grzeszników, uczynić przy pomocy sakramentów, ludzi świętych; ale w owym momencie nie będą miały żadnej wartości; czas miłosierdzia minie i rozpocznie się czas sprawiedliwości (Epist. IV; s. 876).